Як відкрити нічний клуб

Як відкрити нічний клуб. Чимало вже розказано про те, як починався цей бізнес в нашій країні, і хто першим домігся в ньому яскравих успіхів. Однак часи змінюються. Чим же сьогодні необхідно володіти, щоб відкрити нічний клуб і зробити його популярним? Чимало вже розказано про те, як починався цей бізнес в нашій країні, і хто першим домігся в ньому яскравих успіхів. Однак часи змінюються. Чим же сьогодні необхідно володіти, щоб відкрити нічний клуб і зробити його популярним?

Головна особливість сучасних клубів – повальна орієнтація на високу статусність. Відповідно до цього зростають і їх витрати – і капітальні, і поточні. У великому місті такий проект не варто починати, не маючи хоча б п’ятисот тисяч доларів США. Однак при сприятливому просуванні він здатний окупитися досить оперативно. За неофіційними оцінками показники рентабельності деяких нових сучасних клубів перевищують п’ятдесят відсотків. Але навіть величезні вкладення самі по собі не гарантують успіху. Потрібні оригінальні ідеї і свіже мислення. Найуспішніші клуби, які стали майже легендами, розвивалися часом при жорсткому дефіциті коштів.

Важливо з самого початку грамотно визначитися з нішею і ретельно розпланувати розвиток клубу в часі. При досить насиченому пропозиції подібні послуги привертають увагу, тільки якщо вони істотно відрізняються від послуг конкурентів. Сьогодні найчастіше створюються клуби однієї з трьох різновидів – закриті з вечірками «для своїх», молодіжні ( «бюджетний» варіант) і вузько-тематичні (наприклад, присвячені якогось певного стилю музики). Початкова точка У бізнесі у всьому і завжди розумно відштовхуватися від запитів ринку. Необхідно ретельно сегментувати існуючі в місті клуби за особливостями позиціонування і визначити, чи є ще не задіяні ніші. Також корисно оцінити конкурентів з точки зору співвідношення переваг і недоліків. Це дасть багато корисної інформації при виборі цінової або артистичної стратегії створюваного закладу.

Важливо долучитися до самої атмосфері клубного життя, яку складно передати описами. В аналіз корисно включити і не стовідсотково «клубні» закладу – побічно багато кафе і ресторани також конкурують з Вами. Досліджуючи конкурентів, можна багато чому навчитися і щось перейняти. Свіжа ідея часто виникає на грунті перебирання ідей і задумів популярних закладів. Для створення унікального іміджу іноді вистачає однієї, навіть не дуже значною на перший погляд деталі.

Досвідчені професіонали розуміють і відчувають це – вчіться у них. Далі спробуйте виділити на ринку власний цільовий сегмент і сформулювати основні правила для його залучення. Вони значною мірою стосуватимуться цін, чисельності клієнтури і частоти відвідувань. Виходячи з цього, можна починати планувати збутову і фінансову політику. Після цього можна починати вибирати місце і приміщення. Помилка з вибором місця розташування коштувала багатьом цікавим, по суті, проектам фінансового успіху. Крім жорстких формальних вимог (санітарних або пожежних) є чисто ділові обмеження – особливості акустики, наявність необхідної кількості роздільних зон і приміщень, особливості електро – та водопостачання, стан прилеглих територій, і багато іншого. Звичайно, відразу знайти варіант, який задовольнить всім вимогам, просто неможливо.

Ось тут-то і починаються перші вкладення, необхідні для приведення об’єкта бізнесу до належного вигляду.

Залишити відповідь