Як відкрити невеликий продуктовий магазин

Як відкрити невеликий продуктовий магазин. Торгівля, зокрема, торгівля продуктами, є дуже перспективною справою. Якщо ви вирішили відкрити невеличкий продуктовий магазин з нуля, ви не прогадаєте. Невеликий магазин може приносити великий дохід, не дивлячись на те, що для його відкриття не потрібно вкладення величезних коштів. Торгівля, зокрема, торгівля продуктами, є дуже перспективною справою. Якщо ви вирішили відкрити невеличкий продуктовий магазин з нуля, ви не прогадаєте. Невеликий магазин може приносити великий дохід, не дивлячись на те, що для його відкриття не потрібно вкладення величезних коштів.

Покрокові дії. Перш за все, виберіть форму торгівлі. Краще торгувати через прилавок, так як цей спосіб не вимагає додаткової системи охорони. Далі вам потрібно купити необхідне обладнання для магазину: відкриті стелажі, холодильні вітрини і т. п. Також, холодильниками для напоїв вас можуть забезпечити виробники пива або безалкогольних напоїв. Наступним етапом є реєстрація касового апарату за місцем торгівлі. Для невеликого продуктового магазину «біля дому» досить буде і однієї каси.

Далі слід підбір співробітників, наприклад, двох, що працюють по змінному графіку. Однак, вам варто придивитися до їх чесності, так як відсутність касового коду на товарах потенційно дає їм можливість обрахування покупців. Також, вам потрібно вибрати, хто буде поставляти вам товар. Найкращий варіант – оптовики, які мають широким асортиментом, що працюють на умовах відстрочення товару. Коли ви визначитеся з основним набором продуктів, додайте якісь ексклюзивні товари, наприклад, свіжоспечені булочки з невеликої пекарні.

Важливо відповідально підійти до питання ціноутворення. Хоча ви і не зможете змагатися з мережевими магазинами низьких цін, у вас є перевага – крокова доступність і досить широкий асортимент. Надавайте покупцям додаткові послуги і покажіть, що ви дбаєте про їх зручність. Наприклад, розмістіть на вітрині засоби гігієни і поставте в магазині платіжний термінал. Дайте знати про відкриття магазину сусідам і мешканцям навколишніх будинків.

Сповістити живуть поблизу можна розклеївши оголошення або поклавши листівку в поштову скриньку сусіда. Подумайте про винагороди першим покупцям: пачка цукерок або печива як подарунок за покупку. Відвідувачі навколишніх магазинчиків не розпещені увагою, нехай їм буде приємно.

Залишити відповідь