Як відкрити меблевий магазин

Як відкрити меблевий магазин. Якщо ви починаючий підприємець, і не знаєте з якої сфери почати, то меблевий бізнес можливо буде для вас. На сьогоднішній день в нашій країні меблеве підприємництво ще не досить розвинене, має невисоку конкуренціюі дозволить вам досить швидко розкрутитися. Починати краще з меблів середньої цінової категорії так як саме вона зараз користується великою популярністю в народі. Якщо ви починаючий підприємець, і не знаєте з якої сфери почати, то меблевий бізнес можливо буде для вас. На сьогоднішній день в нашій країні меблеве підприємництво ще не досить розвинене, має невисоку конкуренціюі дозволить вам досить швидко розкрутитися. Починати краще з меблів середньої цінової категорії так як саме вона зараз користується великою популярністю в народі. Близько ста тисяч доларів вам приблизно знадобиться для відкриття меблевого магазину, велика частина яких піде на знімання приміщення.

Найголовнішою проблемою буде знайти підходяще будівлю для оренди з успішним розташований у місті. При виборі приміщення вам необхідно буде вирішити ряд проблем. По-перше, це інфраструктура місцевості. Важливо звернути увагу на наявність великих дорожніх розв’язок, автобусних зупинок та метро. Дуже добре, якщо це новий район з новими будинками так як багато людей ще вселяються в квартири і роблять ремонт і закуповують меблі.

По-друге, необхідно акцентувати увагу на кількість конкурентів в даному районі, бажано, щоб їх було немного. В-третє, розмір магазину повинен дозволити розташувати там склад і парковку для власного автотранспорту. По-четверте, не буде зайвим зробити в магазині дизайнерський інтер’єр, щоб викликати у споживача приємно враження і бажання купити саме у вас. Середніх розмірів магазин займе приблизно від трьохсот до шестисот квадратних метрів. Він повинен бути великим і зручним для переміщення, бажано розподілити в ньому різні зони і розташувати в них меблі за категоріями. Крім того, варто подбати про наявність службового ходу. Наступним етапом потрібно визначитися з безпосередніми постачальниками меблів. У цьому виборі важливо звернути увагу на наступні аспекти.

По-перше, необхідно знайти таких постачальників, у яких буде найкраще співвідношення ціна-якість, причому сама якість обов’язково має бути високим. По-друге, необхідно провести моніторинг ринку, щоб володіти всією необхідною інформацією про постачальників, зібрати відгуки про них і їх роботі. Важливо, щоб постачальники, з якими ви збираєтеся співпрацювати мали стабільність і були перевіреним підприємством з відмінними відгуками. Не варто ризикувати і починати роботу з новачками в цій сфері так як в разі форс-мажору втрати можуть бути дуже значними.

У виборі постачальника варто звернути увагу на вітчизняних виробників, ціни у них найчастіше нижчі, а якість і лояльність клієнтів до них зростає з кожним днем. Також перед вами стане вибір робити закупівлю меблів у постачальників за цінами набагато нижчими за ринкові або брати у них товар під реалізацію (ризик менше, але і прибуток теж). У вас буде можливість вибору – займатися продажем вузької категорії товарів або представити широкий асортимент в своєму магазині. Як показує практика, покупці віддають перевагу магазини з великим вибором представлених меблів різних категорій. У сучасному світі помагає найбільшим попитом меблі, яка може трансформуватися, а також вбудована, тому, уявлення її в вашому магазині збільшить попит і кількість потенційних покупців. Важливим аспектом є правильна і логічна розстановка товару.

Важливо, щоб до будь-якого товару можна було зручно підійти, розглянути, помацати і відразу побачити ціну. Вкрай важливою деталлю буде найм висококваліфікованих співробітників, від яких у великій мірі залежить обсяг продажів. Щоб меблевий магазин заробив в повному обсязі, вам будуть потрібні приблизно десять-п’ятнадцять співробітників: Продавці консультанти. Досить буде два-три людини. Вони зобов’язані добре орієнтуватися в товар, що продається, вміти грамотно підказати з питань покупців і, при необхідності, провести демонстрацію товару. Касири, приблизно один-два людини. Бухгалтер, бажано 2 фахівця.

Охоронець. Вантажники, приблизно два-чотири працівники. Водій. Прибиральники – один-два співробітника.

Всі співробітники повинні бути ввічливими і чемними. У підборі персоналу вам можуть допомогти кадрові агентства, зв’язку або відповідні Інтернет-ресурси. Як і в будь-якому іншому бізнесі, вам буде потрібно оформлення всієї необхідної документації. Спершу необхідно отримати ліцензію, що дозволяє торгову деятельность. После подачі документів вашу заяву буде розглянуто протягом двох місяців. Коли ліцензію затвердять, підприємцю необхідно буде сплатити збір за ліцензію.

Ця вартість може варіюватися в залежності від вашого регіону, але в середньому складе близько тисячі гривень. Отримати ліцензію дуже важливо так як робота з її відсутністю може спричинити за собою великі проблеми – високі штрафи або адміністративне стягнення. Наступним етапом буде проходження сертифікації, коли підприємець буде вже розбиратися в асортименті товару. Однак, як показує практика, постачальники поставляючи меблі, надають до них всю необхідну документацію.

Мебельному магазину обов’язково необхідно отримати висновки санітарно-епідеміологічного нагляду і пожежної інспекції. Виконання цієї умови є обов’язковим для отримання дозволу на підприємницьку діяльність від виконавчої влади і органів місцевого самоврядування. Перш за все, підприємцю необхідно потурбуватися наявністю евакуаційного виходу, протипожежної системи, закупити і встановити необхідну кількість вогнегасників та інше. Тільки виконання цих умов дозволить отримати сертифікат про пожежну безпеку.

Крім перерахованого необхідно зареєструвати касові апарати і отримати дозвіл на установку рекламних вітрин. Зі сказаного вище можна зробити висновок, що якщо підприємцю не потрібні проблеми з виконавчими органами, він зобов’язаний турбуватися отриманням всієї необхідної документації, щоб в майбутньому можна було без проблем проходити всі перевірки без проблем. Крім того, щомісяця підприємцю необхідно буде здавати звіти в податкову службу. Значно полегшить завдання зі збору всіх документів власнику меблевого магазину звернення в спеціалізовані організації, що займаються реєстрацією та ліцензуванням. При покупці меблів покупці найчастіше спираються на досвід попередніх покупок або на досвід своїх друзів і знайомих, тому важливу роль в успішній діяльності вашого бізнесу гратимуть відгуки про магазин і продукції. Для більшості споживачів найважливішою умовою покупки є якість придбаної меблів.

Але крім цього важливим аспектом є хороша реклама. Надання реклами в мас-медіа є одним ізсамих ефективних способів заявити про себе. Великою помилкою є ефективність в поширенні листівок, буклетів і каталогов. Хорошім гідністю магазину буде безкоштовна доставка покупок, це також дозволить залучити велику кількість клієнтів. З огляду на стрімке зростання купівельного попиту на гарні меблі, повна окупність меблевого бізнесу настане приблизно черезвосемь місяців – рік.

Залишити відповідь