Як відкрити малий бізнес в сфері послуг

Як відкрити малий бізнес в сфері послуг. Якщо Ви вирішили організувати власний бізнес, то при виборі напрямку діяльності, варто звернути увагу не тільки на прибутковість і популярність виду обраній діяльності, а й враховувати власні захоплення та інтереси. Навіть невеликий приватний бізнес буде розвиватися більш стабільно, якщо є особиста зацікавленість. В реаліях нашої поточної життя саме бізнес в сфері послуг допоможе реалізувати свої мрії і домогтися визнання. Що таке сфера послуг?

Якщо Ви вирішили організувати власний бізнес, то при виборі напрямку діяльності, варто звернути увагу не тільки на прибутковість і популярність виду обраній діяльності, а й враховувати власні захоплення та інтереси. Навіть невеликий приватний бізнес буде розвиватися більш стабільно, якщо є особиста зацікавленість. В реаліях нашої поточної життя саме бізнес в сфері послуг допоможе реалізувати свої мрії і домогтися визнання. Що таке сфера послуг? Під сферою послуг ми розуміємо надання того чи іншого сервісу клієнту. Це може бути інтелектуальна діяльність або надання матеріальних послуг.

В одному випадку клієнт купує матеріальні блага за певну вартість або грошову винагороду. В іншому випадку фірма виконує обумовлені заздалегідь роботи, отримуючи за цю діяльність фінансове відшкодування. У першому випадку, для організації бізнесу обов\’язково наявність початкового капіталу, тому що необхідні капітальні вкладення для придбання матеріальних запасів. Другий варіант більше зацікавить людей з творчим підходом до життя. В даному випадку, навіть при відсутності стартового капіталу, можливий старт власного бізнесу. Як приклад подібного страртапа в сфері послуг можна навести консультаційну діяльність, яку вони надають клієнтам або «продаж знань» Переваги та недоліки даного напрямку.

Що є позитивним моментом у розвитку даного напрямку бізнесу? По-перше, затребуваність на ринку. Для будь-якого обраного напрямку діяльності в сфері послуг можна знайти зацікавленого клієнта, готового оплатити необхідну йому послугу. По-друге, успішність малого бізнесу в сфері послуг визначається попитом на ринку. Задоволення потреб населення – основна мета роботи будь-якої компанії.

Орієнтуватися на потреби клієнтів і слід, вибираючи майбутню сферу діяльності. Переваги малого бізнесу в сфері послуг пов\’язані з його гнучкістю, можливістю швидко переформатуватися під зміни кон\’юнктури ринку. Великому бізнесу переформатувати налагоджений механізм складніше, в зв\’язку з чим малий бізнес може швидше зайняти утворилася на ринку послуг нішу. Додатковим стимулом до розвитку бізнесу в сфері послуг може послужити індивідуальний підхід до кожного клієнта в області ціноутворення, на відміну від більш чітких правил в торгівлі і виробництві. Клієнтська база при такому підході збільшується швидкими темпами. Як організувати бізнес без стартового капіталу?

На початковому етапі розвитку бізнесу далеко не у всіх підприємців є достатня кількість початкового капіталу, що найчастіше зупиняє їх від реалізації задуманого. Але на практиці часто виявляється, що успішний старт можливий навіть з мінімальними вкладеннями, що підтверджують чимало успішних компаній. Зі сказаного вище можна зробити висновок, що в разі недостатності первісного капіталу, можливо розпочати з «продажу» власних знань. Найбільш витратними заходами при організації нового бізнесу є пошук і оренда офісного приміщення, витрати на сировину і матеріали, необхідне обладнання, витрати на оплату праці співробітників, а також податкові відрахування.

Також обов\’язковим витратою буде реєстрація підприємства, що в разі малого бізнесу, є несуттєвою сумою. У разі продажу інтелектуальної власності оренду приміщення можна виключити, організувавши офіс у власній квартирі. Початковий штат співробітників повинен містити мінімальну кількість фахівців і включати в себе тільки того, без кого ви не зможете обійтися самостійно. «Реклама – двигун торгівлі», не варто забувати про це золоте правило навіть в умовах обмеженого початкового капіталу.

Існує безліч можливостей використовувати для просування своїх послуг глобальної мережі Інтернету. Допомога в рекламі нового бізнесу можуть надати Ваші друзі, знайомі і родичі, просто згадуючи про нову фірму в розмовах. Додатково можна роздавати візитки і рекламні листівки самостійно. Найприбутковіші напрямки діяльності в сфері послуг. Для визначення початкових витрат при організації бізнесу перш за все необхідно визначитися з видом діяльності на ринку послуг. Використовуючи статистичні дані можна визначити найбільш затребувані напрями діяльності: Консультаційні послуги.

Брак знань в тій чи іншій сфері найчастіше ставить людей в конфліктні ситуації. У цьому випадку люди звертаються за консультацією до людини, що володіє потрібними знаннями і кваліфікацією, який розбереться в ситуації, що склалася і погасить конфлікт, запропонувавши варіант рішення для обох сторін. Це може бути юридична консультація, тому що в сучасному світі знання законів може надати істотну помощьдля правильного оформлення прав. Call-центри. Невеликі офіси, які надають широкий спектр послуг анонімно, за телефонним номером, набувають все більшої популярності.

Це можуть бути консультації професійних психологів, які допомагають знайти вихід зі скрутного становища людини, котрий поділився з ними своїми особистими проблемами, життєвими ситуаціями. Громадське харчування. Стрімкий ритм сучасного життя, прагнення до побудови власної кар\’єри, часто призводить до того, що временіследіть за раціоном власного харчування людині катастрофічно не вистачає. Це веде до зростання попиту на послуги організацій швидкого харчування. Це не обов\’язково може бути кафе або ресторанчик, починати можна і з намету на вулиці, пекти млинці, робити хотдоги. Можна заощадити навіть на наметі.

Для цього достатньо знайти клієнтів в довколишніх офісі і готувати обіди для працівників офісу у себе вдома. Подібний бізнес може швидко себе окупити і витрати на його організацію мінімальні. Приватне навчання. Репетиторства все більш затребувані серед сучасних батьків, які бажають поліпшити знання своєї дитини. Це можуть бути іноземні мови, математика, фізика, література, навчання гри на музичних інструментах. Практично будь-яку область шкільних знань можна змусити приносити дохід, організувавши власний бізнес.

В даному випадку необхідність в офісному приміщенні відразу виключається, тому що найчастіше навчання проводиться на дому в учня. За особисті відвідування до того ж стягується більш висока плата, що веде до збільшення прибутку. Транспортні послуги. При наявності власного транспорту, відкривається ще один вид послуг, перевезення. Це може бути і перевезення пасажирів на далекі відстані, і перевезення дрібногабаритних вантажів, і послуги доставки вантажів від місця покупки (при наявності відповідного транспорту). Даний вид бізнесу з часом можна розширити, організувавши шиномонтажную майстерню або автомийку.

Інтернет-магазин. Все більших обертів в сфері малого бізнесу набирає реалізація товарів через систему інтернету. Нові інтернет-магазини з\’являються постійно. Адже даний вид бізнесу тим і хороший, що не передбачає ніяких початкових вкладень. Товар може купуватися на передплатної основі.

У цьому випадку Ви є посередником між продавцем і покупцем і отримуєте за це відсоток від вартості товару. Організація свят. Одним з успішних напрямків бізнесу в сфері послуг може стати планування відпочинку і розваг клієнтів. Даний вид бізнесу можна організувати не тільки з фізичними, а й з юридичними особами, організовуючи корпоративні вечірки та освітні семінари. Тут є можливість розвернутися творчим особистостям, розкрити всі грані свого таланту.

Це може бути організація дитячих ранків, днів народження. Для дорослих клієнтів можна організовувати весілля, ювілеї, вечори зустрічей і багато іншого. Благоустрій будинку. Якщо є навички з ведення ремонту, можна створити бригаду. Послуги з ремонту та будівництва завжди затребувані на ринку сфери послуг і приносять хороший дохід. Хочеться підкреслити, що бізнес в сфері послуг відкриває широкі можливості для розвитку і досягнення хороших результатів.

Важливо ретельно спланувати і організувати його розвиток, що дозволить зайняти лідируюче положення у своїй сфері. Дерзайте, і у Вас все вийде.

Залишити відповідь