Як відкрити майстерню з ремонту взуття

Як відкрити майстерню з ремонту взуття. Будь-яка людина, багатий він чи бідний, носить взуття. І іноді взуття потребує ремонту, не дивлячись на свою вартість. Виходячи з цього, майстерні з ремонту взуття мають постійний потік клієнтів, отже і дохід, тому що взуття – це така річ, якої в будь-який момент може знадобитися допомога майстерні. З чого ж почати бізнесменові, щоб його справу в даній сфері було успішно? Види майстерень по ремонту взуття. Будь-яка людина, багатий він чи бідний, носить взуття. І іноді взуття потребує ремонту, не дивлячись на свою вартість.

Виходячи з цього, майстерні з ремонту взуття мають постійний потік клієнтів, отже і дохід, тому що взуття – це така річ, якої в будь-який момент може знадобитися допомога майстерні. З чого ж почати бізнесменові, щоб його справу в даній сфері було успішно? Види майстерень по ремонту взуття. Майстерні економ класу. Майстерні економ класу є найпоширенішими, тому що більшість людей купує недороге взуття, отже, вони мають середній дохід. Такі майстерні можна легко дізнатися, так як вони туляться в невеликих кіосках і орендованих приміщеннях, тому ви в них не знайдете ні спеціального обладнання, ні великого переліку послуг. Зате в майстернях економ класу є плюс – досить низькі ціни на послуги – наслідок того, що використовується найдорожче устаткування.

Але є і мінус – не найвищий дохід. Не варто з такою майстерні очікувати захмарною виручки. Послуги з ремонту взуття, які можуть надати такі майстерні, є найпоширенішими: Замена и починка набоек, супинаторов, каблуков; Заміна та реставрація підошви; Заміна устілок, блискавок, замків; Установка профілактики; Рядок, фарбування. Майстерні середнього класу. Такі майстерні знаходяться в більш просторих приміщеннях, тому в них є можливість встановити дороге обладнання, за допомогою якого майстерня зможе надати безліч послуг з «лікуванню» взуття. Але і цінник у послуг буде порядком вище, ніж у майстерні економ класу.

Як правило, майстерня середнього класу в змозі витримати великий потік людей, отже, і дохід теж буде немаленький. VIP-майстерні. Якщо в майстерні з’єднати спеціальне обладнання, яке коштує не менше 200 тисяч доларів, з високопрофесійними майстрами, вийде VIP-майстерня, яка займається ремонтом дуже дорогого взуття. Послуги такої майстерні можуть дозволити собі люди з високим доходом.

Плюс даного бізнесу – рентабельність, мінус – великий ризик, так як необхідний стабільний потік клієнтів. Як відкрити майстерню з ремонту взуття з нуля? Реєстрація підприємства – перший крок для відкриття свого бізнесу. Далі – реєстрація в податковій інспекції.

Форму оподаткування можна вибрати, в даному випадку, ЕНВД, а з 2013 року так само можна застосувати патентну форму. Устаткування першої необхідності для ремонту взуття. Необхідне обладнання для майстерні з стандартним переліком послуг: Електроплитка (для розігрівання клею) – від 900 гривень до 1000 гривень; Сапожная лапа – 1000 гривень; Точило – 3000 гривень; Електродриль – 1500 гривень; Сапожный рашпиль — 250 гривень; Взуттєвий пістолет – 250 гривень; Шило – 250 гривень; Плоскогубці і кусачки – 500 гривень; Иглы сапожные (набор) – 500 гривень; Молоток і цвяхи – 500 гривень; Абразивні шкурки – 10 гривень; Комплектуючі: шкіра (шматочки), гума набоєчна, підошви різних форм. Підметки, поліуретан, супінатори, нитки спеціальні та інші матеріали – від 5000 гривень. Додаткове обладнання для майстерні з різноманітним списком послуг: Верстат обробляє – вартість від 40000 гривень; Швейна машинка – вартість від 5000 гривень; Вижігатель – вартість від 2500 гривень; Компресор – від 20000 гривень.

Необхідний персонал для майстерні з ремонту взуття. Кількість необхідного персоналу для майстерні визначається її видом. У майстерні економ класу сам власник може ремонтувати взуття. Для більшої майстерні будуть потрібні фахівці, але знайти їх не так просто, так як взуттєвої майстер є дуже рідкісною професією. Центри праці та зайнятості – найкраще місце для пошуку взуттєвого майстра. Згодом можна задуматися про розширення справи, якщо ви станете успішним в обраній ніші бізнесу.

Залишити відповідь