Як відкрити магазин живого пива

Як відкрити магазин живого пива. Сьогодні пиво це один з найвідоміших напоїв світу, де кожна країна приділяє окрему увагу цій галузі. Чи не для кого не секрет, що німці відводять цій справі особливу уваги, тим самим маючи свої знамениті свята такі як Мюнхенський Октоберфест – найвідоміший у світі фестиваль пива, Проте росіяни так само відчувають небайдужість до цього напою не менш ніж німці. Влітку, будь-якій людині полювання втамувати спрагу і попит на пиво різко зростає. Такий бізнес як магазин живого пива це вдала і малозатратне справа, який може дозволити собі кожен. З чого почати відкриття магазину живого пива? Сьогодні пиво це один з найвідоміших напоїв світу, де кожна країна приділяє окрему увагу цій галузі.

Чи не для кого не секрет, що німці відводять цій справі особливу уваги, тим самим маючи свої знамениті свята такі як Мюнхенський Октоберфест – найвідоміший у світі фестиваль пива, Проте росіяни так само відчувають небайдужість до цього напою не менш ніж німці. Влітку, будь-якій людині полювання втамувати спрагу і попит на пиво різко зростає. Такий бізнес як магазин живого пива це вдала і малозатратне справа, який може дозволити собі кожен. З чого почати відкриття магазину живого пива? Магазин живого пиво має сезонний характер, а найкращим рішенням відкриття магазину це літні час, коли попит на пиво максимальний. Також важливо знати ворогів в обличчя, прогуляйтеся по своєму місту і купіть у своїх конкурентів пива, подивіться як влаштований їхній бізнес всі достоїнства і недоліки. Найголовніше в такій справі відповісти на три головні питання де? як? і для кого?

давайте розберемо ці питання: де? – Пиво це не просто напій, його цінують і люблять, а значить відкривати магазин треба в благополучному районі. як? – Повинно бути вироблено чітке введення бізнесу та управління персоналом. В такій справі як, магазин живого пива, потрібно обладнання, яке може забезпечити ваш постачальник, це найвигідніший варіант так як в цьому випадку виграєте ви і ваш партнер. А в подальшому ви зможете збільшити асортимент пива шляхом пошуку нових постачальників.

для кого? – Так як наші клієнти це благополучні люди а значить і якість напою має бути на висоті. Що б відкрити магазин живого пива вам необхідно буде зареєструвати ІП (для приватників) або ТОВ (для юридичних осіб). Потім вам потрібно орендувати приміщення під магазин. Поставка товару, наймання працівників і забезпечення обладнанням це відносно легка робота в порівнянні біганини по державних інстанцій. Реклама для пиво так само необхідна і не є витратною справою. Вам лише потрібно красиво і запам’ятовують зробити назву вашого магазину.

На початку роботи вашого магазину рекламна акція буде дуже хорошим маркетинговим ходом для старту вашого нового магазину, так ви привернете до себе більше людей які зможуть прорекламувати вашу продукцію своїм друзям абсолютно безкоштовно для вас. Список документів необхідних для відкриття бізнесу: – Коди Росстату; – Документи на реєстрацію ІП або на установа юр. осіб; – Медкнижку; – Документ оренду приміщення; – Квитанція на реєстраційний збір; – Документи про перевезення товарів; – Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб; – Список товарів, що реалізуються і документи про обсяги. Як відкрити пивний магазин з нуля. Заснувати пивний магазин хороша ідея для підприємця. У наші дні все більше і більше в великих містах з’являються престижні магазини пива, а значить і зростає споживання алкогольних напоїв.

Маленька забігайлівка або ларьок, де можна випити пиво, це не те що хочуть справжні гурмани пива, навіть простому любителю, випити пива з друзями після роботи, в такому закладі не буде достатнім відпочинком, який він так хотів отримати. Ваше приміщення, де буде розташовуватися ваш магазин це перш за все ваша візитна картка для клієнта, а значить ваш магазин повинен відповідати всім вимогам престижних магазинів пива. Не скупіться на оздоблювальні роботи, зробіть що б ваш магазин відповідав всім стандартам елітного закладу. Орендуйте приміщення з строком не менше ніж на п’ять років. Назва магазину відіграє дуже важливу роль у започаткуванні такого бізнесу. Найміть професійних дизайнерів, розробіть власний стиль і логотип вашого магазину.

Замовте для обслуговуючого персоналу спецодяг згідно тематики вашого магазину. Замовте все необхідне торгове обладнання та меблі для вашого магазину. Такі як ваги, переносний охолоджувач і колонка, де встановлені будуть піногасники, холодильні камери, холодильний прилавок, також інші холодильні обладнання для зберігання доповнюють в продажу пива продуктів (валяне раба і м’ясо, сушені продукти, креветки). Співпрацюйте не тільки з одним постачальником, а з різними виробниками і імпортерами пива. І ви зможете надати вашому клієнтові великий асортимент пивної продукції, а це запорука вашого успіху задовольнити бажання кожного вашого відвідувача і значить отримати максимальний прибуток від підприємства.

Займіться наймом працюючого персоналу. Вам знадобиться адміністратор, бухгалтер і не обійтися від обслуговуючого персоналу. Так само можна самостійно зайняти одну з важливих посад якщо у вас є досвід роботи.

Залишити відповідь