Як відкрити магазин одягу секонд-хенд

Як відкрити магазин одягу секонд-хенд. Як правило магазин одягу «секонд-хенд» окупається протягом приблизно півроку. Середня щомісячна виручка в правильно організованому магазині становить близько 3-4 тисяч доларів. На придбання товару зазвичай йде близько 800 доларів. При реалізації половину товару наценівают на 100-150%, іншу половину реалізують за собівартістю. Як правило магазин одягу «секонд-хенд» окупається протягом приблизно півроку. Середня щомісячна виручка в правильно організованому магазині становить близько 3-4 тисяч доларів.

На придбання товару зазвичай йде близько 800 доларів. При реалізації половину товару наценівают на 100-150%, іншу половину реалізують за собівартістю. Як відкрити магазин одягу «секонд-хенд» Тонкощі організації торгівлі одягом «секонд-хенд» (другі руки – означає бутик, де продаються поношені речі з країн першої світу). Що необхідно для відкриття цієї справи?

Складаємо приблизний бізнес-план. Вибір місця для майбутньої торгової точки. Успішну торгівлю можна організувати в приміщенні будинку побуту, ательє, колишнього кінотеатру, і т. п. Місце торгівлі необов’язково має бути людним. Для успіху підприємства важлива правильна організація реклами. Із зазначенням адреси та описом магазина. Підприємцю допоможуть оголошення у пресі, на телебаченні, рекламні банери, буклети, покажчики.

Придбання товару. При закупівлі одягу «секонд-хенд» рекомендується зважувати і перевіряти кожен тюк. При організації оптових поставок неліквідні речі відбраковуються одночасно. Постачальник зможе продати їх як дрантя. При транспортуванні товару на великі відстані джутові мішки раціональніше зшивати міцними нитками. Сортування товару «секонд-хенд”, формування асортименту.

Рассортіровивая товар за асортиментом звертають увагу на ступінь зносу речей. Це головний критерій оцінки, від якого залежить вартість. Інші ознаки, такі як сезонність або актуальність моделі, є вторинними. У таких виробів, як сорочки, кофти і блузки, уважно оглядають пахви, манжети, коміри.

Спідниці та брюки оцінюють за ступенем зносу, наявності потертостей і дірок на внутрішній стороні стегон, задньої і передньої частинах. Враховують також яскравість забарвлення, ступінь деформації структури тканини. Після проведення сортування товару встановлюють приблизну вартість кілограма кожної категорії, потім проводять індивідуальну оцінку кожної речі. Важливі акценти при організації роботи. У магазинах «секонд-хенд», як і в будь-які інші магазинах одягу, повинні бути обладнані комфортні умови для примірки: необхідні примірочні кабіни з дзеркалами і килимками на підлозі. Для примірки верхнього одягу бажані додаткові дзеркала в торговому залі.

При вході в магазин встановлюються закриваються кабіни для сумок. У безпосередній близькості від каси повинен бути розташований стіл для упаковки товару. Непогано також розставити в торговому залі зручні стільці або крісла. Необхідною для магазину обладнанням є стійки, вішалки, коробки, корзини, а також манекени для демонстрації вдалих моделей. Як і в будь-якому іншому магазині в торговій точці «секонд-хенд» служби сан-епід. нагляду регулярно проводять перевірки.

Магазин повинен бути оснащений певним чином: слід обладнати місце для прийому їжі, мати запас технічної води не менше 20 літрів і питної – не менше 2 літрів. А також мати все необхідне для дезінфекції, генеральної та поточної прибирань усіх наявних помещений. Обробка неліквідних речей (дрантя). Після сортування завжди є ймовірність виявлення бракованих речей, які придатні до утилізації. В якості альтернативи утилізації є можливість реалізувати шлюб як дрантя. Наприклад, заводам для обтирання мастильних матеріалів або ж в підприємства громадського харчування для миття.

Бавовняна тканина реалізується за ціною 30 центів за кілограм. М’яка трикотажна ганчір’я реалізується по 50 центів за кілограм.

Залишити відповідь