Як відкрити магазин кухонних ножів з нуля

Як відкрити магазин кухонних ножів з нуля. Одним з найдавніших винаходів, без якого ми вже не уявляємо свого життя на кухні є кухонний ніж. Він може бути різних розмірів і форм в залежності від специфіки використання. Зараз ножі виготовляються з різноманітних матеріалів, Таких як метал, пластик, кераміка, з ручкою з пластику, заліза, силікону або гуми. Існують кілька основних груп кухонних ножів: Одним з найдавніших винаходів, без якого ми вже не уявляємо свого життя на кухні є кухонний ніж. Він може бути різних розмірів і форм в залежності від специфіки використання. Зараз ножі виготовляються з різноманітних матеріалів, Таких як метал, пластик, кераміка, з ручкою з пластику, заліза, силікону або гуми.

Існують кілька основних груп кухонних ножів: Кухонні базові ножі. До них відносяться ніж для хліба, ніж для овочів і фруктів і універсальний ніж. Спеціальні ножі. У цю групу входять: ніж для сиру, для помідор, для різання м’яса і тому подібні. Професійні кухонні ножі. Найчастіше люди погано розбираються в видах ножів і найпростіше дізнатися інформацію про кухонних ножах на різних ресурсах в інтернеті або отримавши консультацію в спеціальному магазині, що продає кухонні ножі. Дуже багато жінок (а нерідко і чоловіки) вважають кухонні ножі відмінним подарунком, тому відкриття магазину кухонних ножів може стати відмінною ідеєю для відкриття бізнесу.

Розглядаючи ідею про бізнес з кухонними ножами, необхідно спершу вивчити всі нюанси в цій сфері так як через те, що продукція є вузько, магазин так само повинен бути спеціалізованим. Для старту такої діяльності необхідно знайти аргументовану відповідь на певні питання: Які фірми продукції будуть користуватися попитом? Товари якої цінової категорії будуть продаватися краще? Як вийти на надійних постачальників?

Як знайти споживачів? Проконсультувати з цих питань вас може професіонал в цій сфері. Йому ж можна замовити написання бізнес-плану для вашого бізнесу. Розробка бізнес-плану є найважливішим етапом перед організацією підприємницької діяльності так як, в зв’язку зі специфікою сфери, готовий бізнес-план може не принести бажаного ефекту. Особливу увагу потрібно звернути на аналіз ринку. Важливо визначити попит на товар, цінову політику, а також на чисельність опонентів на ринку.

Чимало магазинів, що займаються продажем ножів розорилися, тому дуже важливим є визначення причини, і розробка тактики як цьому запобігти. Фінансове питання. Наступний етап – це попередні розрахунки. Необхідно визначити: Розмір орендної плати (або придбання) приміщення; Вартість спеціального інвентарю; Витрати на оплату праці продавцеві, кур’єру, прибиральниці; Витрати на послуги охоронної організації. Витрати на виробництво будуть одноразові і постійні, крім цього не варто забувати про витрати на оплату комунальних послуг, податки, рекламу та інше. Тому цей бізнес є не самим швидко окупається. Мінімальні витрати будуть коливатися між 280 – 500 тис. грн. Витрати багато в чому залежать від фірм виробників.

Якщо ви збираєтеся відкривати бізнес в це сфері, але не маєте достатньо грошей, то можна звернутися за допомогою інвесторів або партнерів. Також можна взяти кредит. Якщо фінансове питання вирішене, тоді варто приступати до активних дій по втіленню в реальність ідеї. В першу чергу необхідно зареєструватися. Якщо ви збираєтеся відривати бізнес поодинці, то досить буде зареєструватися як індивідуальний підприємець, якщо ви відкриваєте бізнес з партнерами, то необхідно буде створювати товариство з обмеженою відповідальністю.

В цьому випадку вам будуть необхідні кошти на статутний капітал (мінімальна сума десять тисяч гривень) і реєстрацію. Пакет документів Важливо приділити особливу увагу збору документів, так як неповний пакет документів може призвести до відмови в реєстрації, внаслідок чого відкрити свою справу стане неможливим. Паралельно з цим ви можете визначитися з назвою магазину, а також надати заяву про реєстрацію. До нього необхідно буде надати наступні документи: Рішення про організацію діяльності підприємства; Документи, що підтверджують місце розташування приміщення; Копії паспортів всіх учасників (генерального директора, засновників та головного бухгалтера); Величина статутного капіталу; Ксерокопії договору, а також свідоцтво про власність; Вид діяльності за ЄДРПОУ видів економічної діяльності. Після реєстрації необхідно звернутися в банк для відкриття розрахункових рахунків. Після цього необхідно скласти договір з пожежною службою та санепіднаглядом, вивчити інструкції з охорони праці (з отриманням відповідного сертифіката).

Крім цього, потрібно отримати дозвіл на монтаж рекламної вивіски, а також придбати касовий апарат і зареєструвати його. І це ще не всі необхідні заходи. Одним з найбільш важливих справ є неймінг магазину. Від назви часто залежить більше, ніж більшість думає. Можливо, для цієї справи вам доведеться звернутися за допомогою до фахівця. Простір і інтер’єр магазину У виборі приміщення незалежно від того чи будете ви його знімати або придбаєте є свої нюанси.

Якщо дане приміщення невеликих розмірів, то важливо надати йому затишок, так як тіснота в магазині відлякує клієнтів. Було б дуже непогано, щоб у вас було кілька залів – для торгового приміщення, для складу, підсобка і офіс. Продумайте цікаві вітрини і відповідний інтер’єр. При виборі місця розташування приміщення необхідно визначитися з цільовою аудиторією. Бажано, щоб в цьому місці був великий потік людей і високий шанс клієнтів, які зайшли випадково, так як вони складають невеликий відсоток покупців, які, випадково зацікавившись товаром, купують його. Інвентар та торгівельне обладнання потрібно вибрати в залежності від системи обслуговування клієнтів. Це залежить від того чи буде в вашому магазині самообслуговування або торгівля буде проводитися через прилавок.

Все необхідне обладнання, при невеликих наявних засобах, можна купити б / у або в лізинг. Також є організації, які здають в оренду торговий інвентар. Укладати товар необхідно відповідно до засад мерчандайзингу. Товар можна розташовувати, наприклад, по фірмах, за цінами (від меншої до більшої і навпаки) і так далі.

Важливо, щоб цінники були легко помітними і легко читаються, бажано, щоб вони звертали на себе увагу. Можна поекспериментувати з кольором або шрифтом. Замовляйте тільки якісний товар. Сьогодні існує безліч постачальників ножів, тому не варто зациклюватися тільки на одному. У виробників різних країн можна купувати ножі різного призначення.

клієнти Не варто забувати, що асортимент вашого товару, тобто ножі, вимагає періодичної заточки, тому розумним буде додати в продаж супутні товари. Також можна надавати послуги із заточування ножів, це підвищить вашу лояльність серед клієнтів. Розробіть спеціальну систему подарунків для постійних або оптових покупців. Доброю ідеєю буде проведення різних акцій та святкових заходів. Можна також проводити наочну демонстрацію по використанню різних видів ножів. Інструктує свій персонал. При роботі зі специфічним асортименту товарів варто навчити персонал правильній розстановці акцентів.

Основними клієнтами у вас будуть господині, які слабо розбираються в технічних характеристиках товару, тому важливо акцентувати увагу на плюсах товару і його принципову відмінність від іншого. Наприклад, цим зручно різати овочі, а цим обробляти м’ясо, цей легкий, цей важче, цей більш безпечний у використанні, а цей популярний серед великих кухарів. Доброю ідеєю буде поставляти продукцію в місця громадського харчування, а також стежити за появою нових. Підвищити продажу допоможе свій інтернет-сайт. З його допомогою можна організувати онлайн продаж і доставку товару клієнтам додому. Персонал Безумовно вам будуть потрібні працівники. В ідеалі вам будуть потрібні пара продавців, директор, бухгалтер, охоронець і прибиральниця.

З огляду на різну аудиторію покупців, продавці повинні вміти знайти підхід до кожного. Крім того, вони зобов’язані добре розбиратися в асортименті (краще знайти таких продавців, які захоплюються видами ножів) і бути стресостійкими. З усього сказаного можна зробити висновок, що при любовному ставленні до справи, будь-який бізнес буде приносити прибуток. Крім цього, підприємець повинен володіти шостим почуттям і дисципліною, ну і звичайно ж мати певні навички.

Відкриття подібного бізнесу досить важко, але при виконанні всіх описаних умов цілком здійсненно.

Залишити відповідь