Як відкрити магазин будівельних матеріалів – план дій. З сучасному світі постійно удосконалюється ринок нерухомості, тягне за собою настільки ж швидке розвиток в інших сфер. В першу чергу це будівельні матеріали. Щоб встигнути за такими темпами розвитку і наситити потреби ринку нерухомості, зростає число магазинів в цій області. Для багатьох відкриття торгових точок будівельних матеріалів, це хороша перспектива росту і розвитку свого бізнесу. Так як продукція такого роду є дуже затребуваною, що є головним приводом для успішного старту в цій справі.
З сучасному світі постійно удосконалюється ринок нерухомості, тягне за собою настільки ж швидке розвиток в інших сфер. В першу чергу це будівельні матеріали. Щоб встигнути за такими темпами розвитку і наситити потреби ринку нерухомості, зростає число магазинів в цій області. Для багатьох відкриття торгових точок будівельних матеріалів, це хороша перспектива росту і розвитку свого бізнесу. Так як продукція такого роду є дуже затребуваною, що є головним приводом для успішного старту в цій справі. Ризики. Хороші можливості розвитку в такому бізнесі, приховують безліч ризикованих моментів.
Звичайно такий ринок дуже конкурентоспроможний. У зв’язку з цим відкриваючи свій магазин в цій справі, вам доведеться вкласти не мало сил, володіти гідним фінансовим фундаментом і наполегливо вдосконалювати свої позиції. Прибуток. Бути впевненим у миттєвій віддачі, в такому роду бізнесі не варто. Суми виручки завжди будуть величиною не постійною. Все буде залежати від ваших клієнтів і обсягу обертаються товару.
Робота з роздрібною торгівлею в такому бізнесі можливо тільки за рахунок власної прибутковості. Чим більше прибуток, тим швидше розвиток і швидше зростання вашої справи. Становлення бізнесу. Зважити всі можливі ризики, можливості зростання і розвитку необхідно ще на перших порах становлення. На чолі всього стоїть мета. Або ви збираєтеся отримувати стабільний дохід від роботи магазину, або плануєте подальший рух до більш великим цілям і горизонтів, тобто формування чогось більшого.
Від цього буде залежати ваш подальший шлях по становленню такого роду бізнесу. Початкові вкладення. Перед початком відкриття будівельного бізнесу необхідно мати у своєму розпорядженні певну суму накопичень. Залежно від обраних вами цілей і поглядів на розвиток, вони можуть варіюватися від п’ятдесяти до трьохсот тисяч доларів. Все залежить від того з яким розмахів ви дозволите собі почати. Від того чи буде це магазин або великий будівельний центр, залежить сума вкладень. Або до 70 тис. Доларів, або до 250. Якщо плануєте відкриття складу то на це піде порядком трьохсот тисяч і більше.
Основні витрати необхідно визначити на оренду приміщення (можливо його ремонт), оформлення дозвільної документації, придбання товару і залучення працівників, так само може знадобитися спеціалізоване обладнання. Документація. Неминучим є оформлення документів. Послідовність їх реєстрації: Реєстрація в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, отримання свідоцтва в податкових органах (про надходження на облік), повідомлення Держкомстату (код КВЕД), фіксація в пенсійному, страховому та ін. фондах, допуск про користування касовим апаратів, згоду ДПН (госуд. пожежа. нагляд) Для цього необхідно магазин порадувати протипожежною сигналізацією і отримати спеціальний страховий поліс.
висновок Росспоживнагляду (санітарно-епідеміологічне підставу). Це дозволить працювати магазину. Для оформлення потрібно надати сертифікати на всі товари, санітарний паспорт і угоду для вивозу сміття з території об’єкта. Етапи вибору приміщення магазину. Вибір місця.
Необхідно підшукати більш підходяще торгове приміщення, яке задовольняє всім нормам. Для будматеріалів необхідні є три фактори: сухе, світле і просторе приміщення. З зручним місцем для вивантаження товару. Буде набагато карти, якщо це склад, щоб це була промислова зона або ін. Не густо населена місцевість, для зручного пересування транспорту і з хорошим виїздом на магістраль.
Оренда. При організації складу буде дуже вигідно, вибирати місце віддалене від центру міста. Купівля приміщення дуже ризикований крок, так як ніхто не знає на скільки успішно підуть ваші справи. Якщо все ж плануєте довгостроково займати вибране місце, краще буде оформити договір на оренду, який в майбутньому дозволить здійснити викуп за потребою.
Устаткування. Важливо правильно організувати розміщення товару в магазині. Для цього буде потрібно придбати стелажі, для викладки товару, шафа-вітрини в разі потреби або прилавки. Організувати касове місце і стіл для упаковки товару. Дуже зручно для покупців розмістити по залу місця, з візками або кошиками для перенесення матеріалу. Асортимент. Купівля товару, його вибір і доставка основне завдання для старту.
Чим більше розміри вашого магазину, тим простіше визначити асортимент, просто можна ні в чому себе не обмежувати і купувати по максимуму необхідних. Невеликий магазин має в своєму розпорядженні вже меншою площею, для розміщення товарів і звідси виникає складність в його виборі. Для вирішення такого роду проблеми потрібно вибрати для магазину певну спрямованість і орієнтуючись на неї закуповувати необхідні групи товарів. Створити довгострокові відносини з постачальниками, які систематизовано і своєчасно буде поставляти потрібні товари в ваш магазин. Потрібно розуміти що чим ширше асортимент, тим більша кількість постачальників буде необхідно залучити, їх кількість вирируется в середньому від 70 до 100. Це можуть бути як фірми так і заводи виробники.
Персонал. Чи не для кого не секрет, що запорука хороших продажів це вміла і злагоджена група співробітників. Головну роль в якій грають продавці-консультанти. Чим швидше набереться постійна висококваліфікована група, тим більше буде оборот продукції. І головне, що над усіма цими людьми стоїть керувати. Дана посада передбачає велику відповідальність, організованість і вміння висококлассно управляти. Підійдіть відповідально до вибору такого фахівця, хороший співробітник це ваш заставу на успішний розвиток вашого бізнесу.
Не варто економити на виборі керівної посади, мова йде про грамотне управління вашим магазином. Залежно від того яких масштабів ваш магазин, потрібно вибирати і кількість персоналу. Для великого будівельного центру з різними відділами, необхідні продавці і адміністратор на кожен. Тоді як для більш маленької торгової точки досить керівника, двох або більше продавців, в залежності від обсягу робіт. Пошук клієнтської бази.
Насамперед варто зайнятися зовнішнім оформленням магазину. Назва і вивіска повинні привертати увагу. Розміщення вивіски з назвою, будь то вона світиться або просто банер, потрібен дозвіл міського комітету. На це піде не мало часу і коштів, зате це найефективніший спосіб залучення клієнтів. Реклама. Про рекламу необхідно замислюватися на моменті розрахунку капіталу і витрати на неї врахувати необхідно в обов’язковому випадку.
Це може бути як реклама на радіо, телебаченні, інтернет або просто зовнішня. Це досить дорогий процес. Але не оголосивши себе на ринку даних послуг, ви не склепити привернути до себе покупців, про вас просто ніхто не дізнається. На це необхідно буде витратити максимум часу, сил і заощаджень. Здійснюватирекламні компанії, залучати клієнтів знижками, акціями святковими або сезонними розпродажами. Карти для покупців. Скидочку (дисконтні) карти найкращий спосіб заманювання клієнтів і можливість зробити це на постійній основі.
Це вже стабільність і відмінні плани на майбутнє. Продаж матеріалів для будівництва найбільш затребувана і перспективна область для успішного ведення бізнесу. Головне знайти свої унікальні шляхи його розвитку і серйозно підійти до питання організації, з самого початку. Все це дозволить вам рости і розвиватися в цій сфері.