Як відкрити магазин біжутерії

Як відкрити магазин біжутерії. За останній час торговий бізнес значно змінився. Кіоски, палатки та торгові павільйони поступово відходять у минуле. Торгівля при цьому не зникає, а просто переміщається в більш великі магазини і торгові центри. Багато підприємців на початковому етапі часто пропонують свою продукцію таким центрам і залишають там товари на реалізацію. Не є винятком у цьому плані і біжутерія, так як досить рідко люди відкривають свій власний магазин біжутерії – для цього необхідна певна сміливість.

З досвіду підприємців видно, що біжутерія є досить прибутковою справою. Прикладом цього можуть бути 90-ті роки, в той час будь-який товар міг принести прибуток підприємцю близько двохсот відсотків. А, наприклад, біжутерія в цей же час приносила прибуток в тисячу відсотків. Багато підприємців добре заробили в той час, саме торгуючи біжутерією. Тому відкриття магазину недорогої біжутерії в вашому місті буде, безсумнівно, прибутковою справою. Торгівля біжутерією в сучасному світі Власні точки з продажу біжутерії почали з’являтися після 2000-го року. Тоді ж торговці почали складати звітність, вносити орендні платежі, а також шукати шляхи усунення конкуренції.

Сьогодні біжутерія залишається вигідним бізнесом, недоліком якого є величезна конкуренція – продають подібні вироби практично скрізь, де тільки можна. Завдяки такій конкуренції, підприємці стали залучати клієнтів знижками і різноманітними акціями. При цьому, звичайно, знижуються ціни на даний товар, а, отже, і прибуток. За рахунок низького товарообігу зберігається можливість отримання прибутку. Перевагою в цьому плані було те, що багато торговців-конкуренти набували порівняно недорогі товари в торгових центрах. А так як іноземці ще залишалися в нашій країні, то стало можливим купувати товари для продажу за нижчою вартістю.

Найбільше пощастило тим підприємцям, які могли дозволити собі поїздку, наприклад, в Китай. А якщо такої можливості не було, то… Як відкрити сучасний магазин біжутерії? Перевага на ринку біжутерії зберігається у тих підприємців, які працюють вже давно і, при цьому, змогли знайти надійних партнерів. Але хороший підприємець повинен постійно розвиватися, тобто вміти знаходити і нових партнерів по бізнесу.

Прибуток в такому вигляді бізнесу, звичайно ж, не така велика, як це було раніше. Однак рентабельність даного бізнесу досить висока. Додатковий бізнес-план може допомогти збільшити доходи, а також прибуток в бізнесі з торгівлі біжутерією. І, якщо раніше в цьому бізнесі можна було приділяти роботі всього кілька днів в тиждень, то зараз він вимагає щоденного вашої участі, інакше про прибуток можна забути. Це пов’язано з переходом нашої країни від соціалізму до капіталізму, де, чим більше людина працює, тим більше він і отримує, в т. ч. і прибутку. Корисні поради бізнесменам Якщо ви все-таки зважилися на відкриття та розвитку бізнесу, пов’язаного з продажем біжутерії, то вам, напевно, стануть в нагоді нижчеперелічені поради. • Придбана вами біжутерія повинна бути високої якості, більш за все підійдуть китайські або корейські товари.

• Якщо ви не купували раніше будь-якої вид товару, то купувати його треба невеликими партіями, а потім спостерігати за тим, чи буде даний вид товару мати успіх на ринку. • По можливості треба відвідати Китай і придбати там велика кількість різноманітної біжутерії для вашої торгової точки. Переваг у даному випадку буде два: 1. Можливість придбати велику кількість товару за мінімальними цінами; 2. Можливість налагодити зв’язки з надійними постачальниками біжутерії. • Асортимент вашої продукції необхідно постійно підтримувати, а в подальшому – тільки розширювати. Почати можна з двохсот-трьохсот найменувань товару в тому випадку, якщо ваша торгова точка не надто велика на сьогоднішній день. • Орієнтуватися в даний момент необхідно на пристрасті молоді в цьому напрямку. Величезним попитом користуються різні прикраси, які сучасна молодь (і не обов’язково йдеться про дівчат) з задоволенням використовують для пірсингу.

А також молодих людей і, безсумнівно, дівчат, привертають вироби з натуральними каменями. • Будь-якого роду свята (особливо Новий рік) можна використовувати для значного збільшення вашого прибутку. Для цього потрібно цілеспрямовано розширити асортимент вашої торгової точки. Це, звичайно, зажадає від вас певних зусиль, але і принесе хороший дохід.

Вироби, безпосередньо пов’язані з будь-яким конкретним святом, завжди викликають у покупців непідробний інтерес. • Не потрібно намагатися позбутися від товару, який довгий час ви не можете реалізувати. Просто відкладіть його на якийсь час, мода (і на прикраси в тому числі), як відомо, дуже мінлива. І коли вона повернеться, ви легко продасте такий товар, просто трохи пізніше.

Залишити відповідь