Як відкрити магазин автомобільних аксесуарів

Як відкрити магазин з продажу автомобільних аксесуарів Всім відомо, що на даний момент для росіян автомобіль вже не розкіш бо тепер автомобіль став більш доступний і незамінний у вирішенні різних сімейних і робочих проблем. Ми чимало часу проводимо в салоні автомобіля, що збільшує потребу в автомобільні аксесуари, Які роблять нашу поїздку комфортною, а також збільшують функціонал техніки. Однак треба зазначити, що ця складова автомобільного ринку мало розвинена Всім відомо, що на даний момент для росіян автомобіль вже не розкіш бо тепер автомобіль став більш доступний і незамінний у вирішенні різних сімейних і робочих проблем. Ми чимало часу проводимо в салоні автомобіля, що збільшує потребу в автомобільні аксесуари, Які роблять нашу поїздку комфортною, а також збільшують функціонал техніки. Однак треба зазначити, що ця складова автомобільного ринку мало розвинена в Росії.

Загальна інформація про бізнес з продажу автомобільних аксесуарів. Авто аксесуари додаткові деталі та приладдя, різні хімічні склади для поліпшення роботи окремих вузлів і механізмів автомашини. Все перераховане не входить в опції автомобіля, і купуються окремо. Відомі аксесуари: Килимки для салону і багажника автомобіля; Бризковики передні і задні; Bonnet дефлектор і вікна; Фаркоп (причіпний пристрій); Багажники і бокси; парковочный радар; Різні хімічні склади, автокосметика і спеціальні добавки, що поліпшують роботи різних систем автомобіля.

У відповідь на питання про відкриття магазину з продажу автомобільних аксесуарів пропонується ознайомиться з наступними варіантами: 1 варіант оренда або суборенда відділу в автомагазині. Розмістити на вітрині спеціалізовані товари, які підприємець бажає продавати. Таким чином покупець буде бачити все що продається в магазині, а початківцю бізнесмени немає потреби в додатковій рекламі. 2 варіант З введенням закону «Про спрощення відкриття торгової точки» при достатку засобів, можливо, відкрити свій бізнес з продажу автомобільних аксесуарів, розміщуючи на вітринах безліч різних корисних аксесуарів для автомобіля. З наміром дізнатися реальний попит на певні товари потрібно провести маркетингові дослідження, що стане основою для доцільного витрати ваших коштів на закупівлю різноманітних аксесуарів. Також підприємець може визначитися з кількістю товару, що купується, що допоможе уникнути покупки зайвих виробів, які призводять початковий бізнес до зубожіння. Найважливіше в такому бізнесі розпізнати якісний товар, який має попит.

3 варіант. Прибуткова форма реалізації автомобільних аксесуарів створення інтернет магазину. Цей магазин віртуального типу нічим не відрізняється від звичайного. Тут необхідно створити вірну схему сайту для зручності відвідувачам вашого сайту в розумінні того, які товарні позиції рекомендуються покупцям, порядок цін, побудови віртуального діалогу, приклади цінових показників, питань і відповідей. У разі якщо ваш сайт зручний в застосуванні, то чимало відвідувачів включать сайт інтернет магазину в свої особисті списки.

З метою викликати інтерес до свого ресурсу потенційних покупців важливо показати, що підприємець зацікавлений у продажу товару, тому ціни повинні влаштовувати покупців. Що ж може запропонувати нам інтернет-магазин автоаксесуарів? Як правило, подібний бізнес уникає витрат на оренду торгових площ і складів. Основою даної діяльності є відпрацювання замовлень, отримання та доставка товару покупцям.

Слідуючи цим варіантом ведення бізнесу витрати будуть оптимальними. 4 варіант реалізація автомобільних аксесуарів при покупці франшизи. Така франшиза дозволяє реалізувати велику групу товарів і надання послуг з техобслуговування автотранспорту. Основна діяльність продаж автомобільних аксесуарів, «протівоугонок», спеціальних косметичних засобів і автохімії, крім того сервіс по ремонту та заміни стекол автомобілів.

Франчайзер (особа, що продало франшизу), виконуючи домовленості, робить в обов`язковому порядку інформаційну і рекламну основу, консультації з питань створення пакету торгового набору, цін, розміщення продукції і переміщення даних на інтернет-ресурсах, надавати допомогу у вирішенні технічних питань, організовуючи практичні тренування для співробітників магазину. Такий спосіб допоможе домогтися позитивного результату. Користь діяльності по франшизі: Високий показник рентабельності (накрутка до 90-100%), відшкодування витрат по окупності франшизи (до року), у високому відсотку річних і низький відсоток вступу в загальну справу; Мала конкуренція, що надає справі привабливість; Відсутні ризики втрати інвестованих коштів (гроші в проект це вартість товару і оснащення магазину). Франчайзер пропонуючи стандартні проекти фірмових магазинів, також надає ексклюзивні продажі в регіоні. 2. Фінансова частина проекту по відкриттю магазину автоаксесуарів.

Тут представлені середні цифри витратних коштів на роботу магазину автомобільних автоаксесуарів в доларах США. Витратна частина. Оренда магазину від 1000 дол. На місяць (12 000 дол. На рік). Ціна спеціального оснащення 3500 дол. Витрати на товар 10.000 дол. В місяць. Фонд зарплати співробітникам від 20.000 дол. В рік. Додаткові витрати 3500 дол. В рік. Разом: від 50 000 долл.-сума, необхідний капітал для початку роботи і на наступний рік. Прибуткова частина.

Реалізація запчастин і аксесуарів 10 000 дол. На місяць (чистий прибуток). Разом: від 120.000 дол. В рік. Окупність магазину аксесуарів становить термін від року до півтора років. Документи для відкриття магазину. Список документів визначається обраної підприємцем форми організаційно правової власності підприємства, яке планується відкрити. Також важливо зібрати документи на товар і приміщення магазину.

Для налагодження торгівлі товарами, які підлягають сертифікації (масло, тосол, АКБ, окремі види автокосметики та автохімії та ін.), Потрібно обов`язково мати належні документи Держстандарту РФ, які повинні бути в комплекті доставки від постачальника вашого товару згідно з договором. Товари, що підлягають сертифікації, визначені в Єдиному переліку продукції, що підлягає обов`язковій сертифікації, який встановлений постановою N 982 Уряду Росії від 1.12.2009 р Необхідність виконання сертифікації звіряється з кодами ТН ЗЕД І ОКП. Товар підлягає сертифікації тільки якщо код продукції співпаде з переліком. Вибір приміщення для магазину. Початкові дії пошук і підбір необхідного будови. Мінімально потрібно вибрати площа будови 60 кв. метрів. З них 45 кв. метрів площа торгового залу, 15 кв. метрів для складу.

Докладніші відомості про процес Придбання обладнання магазину. Тут необхідно: Стелажі; Стійки; Комп`ютери, комплектуючі до них; Вітрини; кассовый апарат(по необходимости). Разом з тим створюється реєстр автомобільних аксесуарів і їх закупівля. Виходячи з регіону, автоаксесуари закуповують як за кордоном, так і через російських постачальників. Обов`язкове кількість персоналу для магазину автомобільних аксесуарів. Потрібно наступний персонал: Директор-керуючий Бухгалтер (можна використовувати послуги вутосорсінговой компанії) Продавці-консультанти Менеджер із закупівель (якщо товар закуповується за кордоном або в іншому регіоні РФ). Залучення потенційних клієнтів.

З цією метою необхідно визначити підходяще розташування магазину, яке буде жваво, поруч з бізнес центрами і супермаркетами, з обладнаними під`їзними шляхами. Крім того важливо провести рекламну акцію, в ЗМІ, на телебаченні, поруч з магазином. Покупцям пропонують візитки з адресами магазинів, рекомендують повідомляти своїм друзям і знайомим про магазин. Також важлива правильна цінова політика.

Залишити відповідь