Як відкрити м’ясну лавку. Є безліч способів відкрити свій бізнес при відносно низьких вкладеннях. Одна з таких ніш – м’ясна лавка. Для запуску бізнесу вам знадобиться близько 50 000 гривень плюс звичайно ж гроші на закупівлю м’яса. Але при цьому чистий прибуток щодня становитиме 6-15 тис. гривень. Погодьтеся непогано, якщо порахувати скільки ви будете отримувати в місяць, А якщо ви відкриєте не одну, а кілька таких крамниць? Ваша прибуток зросте в рази. Наприклад, від 4-6 таких крамниць ви зможете виручити близько 50 т. р. Складність полягає лише в контролі, але ця проблема усунена. Є безліч способів відкрити свій бізнес при відносно низьких вкладеннях.
Одна з таких ніш – м’ясна лавка. Для запуску бізнесу вам знадобиться близько 50 000 гривень плюс звичайно ж гроші на закупівлю м’яса. Але при цьому чистий прибуток щодня становитиме 6-15 тис. гривень. Погодьтеся непогано, якщо порахувати скільки ви будете отримувати в місяць, А якщо ви відкриєте не одну, а кілька таких крамниць? Ваша прибуток зросте в рази. Наприклад, від 4-6 таких крамниць ви зможете виручити близько 50 т. р. Складність полягає лише в контролі, але ця проблема усунена. Як відкрити м’ясну лавку: короткий бізнес-план. Обладнання та інвентар для торгівлі м’ясом.
Перше, що необхідно зробити – це підібрати обладнання. М’ясну лавку краще відкрити в павільйоні на колесах, або по-іншому контейнер з прилавком. Він має багато переваг: в ньому досить багато місця, він мобільний, що важливо для починаючого підприємця. Його демократична ціна (всього 50 т. р., якщо купувати все обладнання окремо вийде набагато дорожче). Такий контейнер зручний і для самих покупців – вони зможуть побачити самі то кількість товару, яке ви їм пропонуєте. У цей час можна вирішити і інші важливі питання, що стосуються документів. Важливо для запуску бізнесу отримати дозвіл від санітарно – епідеміологічної служби.
Найті гарного продавця, допоміжних робітників. Устаткування необхідне для м’ясної крамниці: холодильники (вартість близько 50 т. р.) касовий апарат (приблизно 16 т. р.) весы (3 т. р.) дошки обробні колода разгрночная (3 т. р.) сокири розгрнувальні, 2 шт: великий і маленький ножі; лопати для взятия фарша електром’ясогрнка металевий гак для підвіски туші блюда, листи для викладення товару санітарний інвентар Реєстрація в податковій і отримання дозволів. Реєстрація в податковій займе не більше тижня. Оформлення документів близько 2 місяців і за витратами буде коштувати близько 5 т. р. Плюс в тому, що такого бізнесу не потрібні ліцензії, але потрібен дозвіл від Росспоживнагляду, в складі якого колишні СЕС і Госторгинспекция. Також потрібно дотримати пожежну безпеку, щоб отримати відповідний дозвіл.