Як відкрити м’ясний магазин – бізнес з продажу м’яса.

Як відкрити м’ясний магазин – бізнес з продажу м’яса. Для будь-якої людини продукти харчування, і зокрема м’ясо – продукти першої необхідності. У зв’язку з цим, м’ясний бізнес ніколи не втратить своєї актуальності і його продукції гарантований стабільний і високий попит. На бізнес з продажу м’яса навіть час від часу з’являється економічна криза надає далеко не таке сильне негативний вплив, як, наприклад, на будівельну сферу послуг або фінансову. М’ясний магазин як бізнес. Для будь-якої людини продукти харчування, і зокрема м’ясо – продукти першої необхідності. У зв’язку з цим, м’ясний бізнес ніколи не втратить своєї актуальності і його продукції гарантований стабільний і високий попит. На бізнес з продажу м’яса навіть час від часу з’являється економічна криза надає далеко не таке сильне негативний вплив, як, наприклад, на будівельну сферу послуг або фінансову.

М’ясний магазин як бізнес. М’ясний магазин, як можна побачити з назви, являє собою організацію роздрібної та дрібнооптової торгівлі напівфабрикатами, ковбасними виробами, делікатесами і іншої м’ясною продукцією. Рентабельність такого бізнесу становить 30%. Потрібно враховувати, що в м’ясному бізнесі завжди висока конкуренція. Починаючи подібний бізнес, ви зіткнетеся з такою складністю, як сезонність, в зв’язку з якою вартість м’яса в різні пори року буде змінюватися як у велику, так і в меншу сторону.

Влітку в жарку погоду люди вживають м’ясо набагато рідше, тому падіння попиту в такий період неминуче. Крім цього, літо – пора відпусток, люди залишають місто, що безпосередньо знижує кількість споживачів. До таких складнощів потрібно заздалегідь підготувати себе психологічно і виробити певну тактику. Підприємці, які займаються бізнесом з продажу м’яса досить давно, в цю пору роблять знижки, активніше працюють з кафе, роблять зміни в асортименті, закуповують менші обсяги продукції. Тобто літній період легше буде перенести в тому випадку, якщо застосовувати більш тактовні методи роботи. Також, перед тим як відкрити м’ясну лавку, бізнесменові по можливості про всі нюанси такого бізнесу краще пізнати від кого-небудь, ніж самому, шляхом проб і помилок, часто дорогих. Наприклад, найчастіше власники навіть не припускають, наскільки важливо правильно обробити м’ясо. Звичайно, швидше за все, в числі працівників м’ясної лавки буде фахівець з таких питань – професійний м’ясник, проте не факт, що він теж буде знати про всі тонкощі обробки.

Приміром, під час розбирання туші важливо, щоб в шматках були приблизно однакові пропорції жиру і кісток, якщо неправильно його розгрнати, то таке м’ясо в очах споживача не має великої цінності і продати його можна буде за ціною нижче собівартості. Хоча такі нюанси є в будь-якому бізнесі, тому тут можна дати таку пораду: повчіться якийсь час у бізнесмена, який вже встиг досягти успіху в такому ж. Скільки потрібно грошей для початку м’ясного бізнесу? 2000 доларів – приблизно в такий мінімум Вам обійдеться відкриття м’ясної крамниці. Близько 40% з них знадобиться на закуп партії товару, інші ж гроші підуть на: 1) заробітну плату співробітникам; 2) транспортування товару; 3) оренду місця для лавки і комунальні послуги; 4) закупівлю обладнання або, можливо, його оренду; 5) додаткові витрати (на можливу псування товару і т. п.). Такі витрати будуть в тому випадку, якщо Ви маєте намір відкрити свій невеликий м’ясний відділ в будь-якому великому магазині. Найпростіше почати саме з такого ступеня, і з часом, набуваючи досвіду в цій сфері, можливе розширення бізнесу. Документи необхідні для початку м’ясного бізнесу. Спочатку потрібно буде зареєструвати ТОВ та ВП, для цього буде потрібно зібрати класичний пакет документів, який обов’язковий для відкриття торгівлі по реалізації товарів.

Позитивним моментом є той факт, що торговельна діяльність (виняток становить лише реалізація алкогольних напоїв) не потребує ліцензії. У тому випадку, якщо Ви плануєте виробляти товар, а збувати його в іншому місці, буде потрібно санітарний висновок Росспоживнагляду. Але він наносить візити тільки планово – приблизно раз в три роки. Вибираємо приміщення для роздрібної торгівлі м’ясом. По-перше, важливо, щоб приміщення було розташоване в місці, через яке проходить великий потік людей. По-друге, воно повинно відповідати вашим цілям, і в третю чергу, всім іншим вимогам.

Якщо ви вибрали місце торгового місця в будь-якому бізнесі є головний принцип: шукати місце, в якому продажу (а, отже, і ваша виручка), будуть найбільшими. Ми вже відзначали, що найкраще почати з невеликого м’ясного відділу в магазині продуктів. Для цього вистачить площі розміром в 6-7 кв. м. Її оренду можна здійснити, просто орендуючи під торгівлю потрібну площу або уклавши договір з магазином про спільну роботу. У разі простої оренди площі, Вам все необхідне обладнання потрібно буде придбати самостійно. Ціна орендованого простору буде варіюватися в залежності від договору і місця, і складе близько 300 доларів і більше.

Найголовніше в м’ясному бізнесі, як показує практика – ціна на м’ясну продукцію. Людям важливіше, скільки коштує м’ясо, ніж те, в якому приміщенні знаходиться точка, що продає його. Устаткування необхідне для м’ясного магазину. У найкращому варіанті Вам потрібно буде придбати: 1) сокиру; 2) набір ножів; 3) разгрночную колоду; 4) електром’ясогрнку; 5) касовий апарат; 6) морозильный прилавок; 7) ваги. Також не зайвим буде поставити раковину біля прилавка, а над ним помістити яскраву вивіску, яка приверне покупців. І обов’язково потрібно для м’ясників придбати спеціальний одяг.

Але заощадити в м’ясному справі теж можна різними варіантами. Наприклад, необов’язково купувати на першому етапі обладнання для оброблення, можна домовитися з постачальником, щоб він у себе грнав м’ясо на порційні шматки і привозив вам. Де закуповувати? Що купувати? При придбанні великої партії товару, потрібно брати орієнтир на постачальників, які надають якісне м’ясо. Немає нічого гіршого для подібного бізнесу, ніж несвіжа продукція. Тому при закуп м’яса потрібно обов’язково перевіряти сертифікати на продукцію, що підтверджують якість, а також наявність клейма. Важливо пам’ятати, що, якщо Ви не звернете уваги на такий момент, вся подальша відповідальність за несвіже м’ясо, в тому числі і кримінальна, і, як наслідок, проблеми зі збутом і з бізнесом в цілому, ляже на вас. Спочатку зовсім необов’язково купувати великі партії товару – 20 видів в асортименті буде цілком достатньо.

Час від часу можна внести новинки у вигляді індичатини або кролятини, але нечасто. Це буде просто способом виділити себе серед конкурентів. Закуповувати м’ясну продукцію бажано раз на тиждень не менше 100 кілограмів. Вище ми говорили про сезонності м’ясного бізнесу, в зв’язку з цим, як варіант, можна ввести в асортимент інші групи товарів: рибу, сир, соки, бакалію, хліб.

Персонал, необхідний для м’ясного магазину. Спочатку для продуктивної діяльності магазину досить буде найняти продавця і м’ясника. Через деякий час, звичайно, знадобиться керуючий м’ясної крамниці, а всі інші функції, наприклад, охорону об’єкта, закупівлю витратних матеріалів, прибирання приміщення – найзручніше передати на аутсорсинг. Як залучати клієнтів? Для залучення покупців краще використовувати недорогі способи.

Адже в бізнесі з продажу м’яса потрібно розуміти, що за цим продуктом люди ходять в район, наближений до їхнього будинку. Тому ефективним буде зайнятися розклеюванням оголошень з інформацією в ліфтах і на дверях під’їздів. Це перевірений старий спосіб, який відмінно працює, в рази краще, ніж поштова розсилка. По-перше, розсилка вийде дорожче, а по-друге, листівки з поштової скриньки люди найчастіше не беруть або просто викидають, не читаючи їх. Різні покажчики, яскрава вивіска торгової точки, розтяжка біля магазину – ці методи теж посприяють збільшенню числа клієнтів. Потрібно стати справжнім професіоналом своєї справи.

У бізнесі з продажу м’яса тисячі нюансів і секретів. Потрібно знати способи по збільшенню виручки, як вигідніше для очей покупця обробити тушу, як минути злодійства, як знизити ціну постачальника, яку націнку можна встановити в оптимальному варіанті та інше. Тільки володіння всіма цими тонкощами допоможе перерости вашому магазину в високорентабельний і стабільний бізнес.

Залишити відповідь