Як відкрити лотерейний бізнес

Як відкрити лотерейний бізнес. Як відомо, в Україні заборонено встановлювати ігрові автомати. Поетому лотерейний бізнес в нашій країні є досить ризиковим, тому перед його відкриттям слід ретельно проаналізувати всі фінансові та юридичні ризики, щоб уникнути помилок. Необхідні дії Як відомо, в Україні заборонено встановлювати ігрові автомати. Поетому лотерейний бізнес в нашій країні є досить ризиковим, тому перед його відкриттям слід ретельно проаналізувати всі фінансові та юридичні ризики, щоб уникнути помилок. Необхідні дії Для відкриття власного лотерейного бізнесу Вам буде потрібно: – Зареєструвати своє підприємство; – Поставити його на облік в податкові органи, соціальні фонди, Держкомстат; – Взяти довідку про наявність або відсутність заборгованості зі сплати податків і податкових зборів, яка надалі понадобітсядля отримання ліцензії; – Отримати ліцензію; – Здійснити виробництво друкованих квитків або придбати електронні лотерейні апарати; – Організувати збут лотерейних квитків; – Організувати рекламні акції лотереї; – Організувати публікацію результатів лотереї в засобах масової інформації; – Придбати призи. Покрокова інструкція 1 На початку свого підприємницького шляху необхідно проаналізувати попит, переваги потенційного клієнта, здійснити моніторинг ринку.

На базі отриманих даних потрібно скласти бізнес-план і спрогнозувати економіческуюеффектівность. Не варто забувати і про закон, який говорить, що призовий фонд повинен становити не менше половини суми від проданих квитків. Рассчітайтерасходи: праця реалізаторів лотереї, оренда офісного приміщення, послуги дизайнера, реклама, друк лотерейних квитків тощо. 2 Рішуче обдумавши і розрахувавши всі моменти, приступайте безпосередньо до організації самого лотерейного бізнесу, тобто дотримуйтесь по вже вказаним пунктам «Необхідні дії». А коли зареєструєте свій лотерейний бізнес, поставите його на облік у відповідні органи, отримаєте ліцензію, тоді потрібно буде приступати до активних дій і безпосереднього проведення лотереї.

3 Існує два варіантаорганізаціі лотереї. Один з них передбачає при замовленні та тиражуванні лотерейних квитків їх друк сособ захисними знаками, з обов’язковим зазначенням номера тиражу і описом призового фонду. Існуючий на сьогоднішній день закон «Про лотереї» рассматріваетпечатние квитки як поліграфічну продукцію відповідного рівня «Б», таким чином на кожен білетнанесен водяний знак, фонова сеткаіз безперервних ліній імікрошріфт. Що в свою чергу зобов’язує організаторів лотереї сотруднічатьісключітельно з друкарнями, які мають необхідну ліцензію на друк паперової продукції, захищеної від підробок. 4 Або Ви можете придбати електронні лотерейні апарати, вони роздають електронні квитки.

Так Ви сильно заощадите на друку лотерейних квитків. Вибір за вами. 5 Запускаючи лотерею, потрібно спланіроватьвиігришее переможців. Інформацію про виграш необходімопредоставіть до розіграшу, або безпосередньо в ході нього. Як правило, лотерейні підприємці вважають за краще лотерею одного дня, коли результат ізвестенуже після покупки квитка. Миттєва лотерея є досить зручною не тільки для покупців квитків, але для підприємця: отримання ліцензії на такий вид лотереї проходить швидко і просто, та й не треба витрачатися на публікацію результатів лотереї в ЗМІ. 6 Чи не бажаєте моментальну лотерею і вважаєте за краще масовий розіграш? Тоді варто продумати рекламу, джерело оголошення результатів лотереї. Можна купити ефірний час на місцевому каналі, газетну грнрику, організувати суспільне місце для розіграшу і так далі.

Залишити відповідь