Як відкрити ларьок з шаурмою

Як відкрити ларьок з шаурмою. Відкриття бізнесу з продажу шаурми – дуже приваблива ідея. Цей бізнес повністю окупає витрати і приносить стабільний дохід. Складнощі даного бізнесу може викликати тільки сувора процедура оформлення документації, тому що такий вид підприємства як ларьок з шаурмою відноситься до виду загального харчування. Відкриття бізнесу з продажу шаурми – дуже приваблива ідея. Цей бізнес повністю окупає витрати і приносить стабільний дохід.

Складнощі даного бізнесу може викликати тільки сувора процедура оформлення документації, тому що такий вид підприємства як ларьок з шаурмою відноситься до виду загального харчування. Як відкрити ларьок з шаурмою з нуля. Перш ніж приступити до пошуку та купівлі необхідного приміщення для майбутнього ларька, купівлі обладнання та оформлення документів, для початку потрібно встати на облік в податкову інспекцію і отримати свідоцтво ІП (індивідуальний підприємець) або ж оформиться як юридична особа, це залежить яку форму власності ви оберете. Після цього купите ларьок. Це може бути стаціонарне приміщення, можливо з необхідним обладнанням, тоді у вас відразу з’явиться можливість почати працювати, тільки не забудьте переоформити документи на своє ім’я. Звичайно менше витрат піде якщо ви купите ларьок, і потім підберете місце де його встановити. Місце ларька залежить, який будуть торговий оборот продукції, що купується. Тому найкраще встановлювати ларьок в прохідному місці, наприклад: біля автобусних зупинок, поблизу навчальних закладів і т. Д. Укладіть договір оренди земельної ділянки, де ви хочете відкрити майбутній ларьок.

Оформивши договір оренди, необхідно обов’язково отримати висновок СЕС та пожежного нагляду. Далі придбати необхідне обладнання. Для приготування шаурми основним є вертикальний гриль. Є два види вертикальної грилі: газова і електрична.

Купівля гриля обійдеться в круглу суму від 150 до 300 у. е. За імпортне обладнання вам доведеться заплатити значно дорожче, коли як воно практично не перевершує вітчизняне. Шаурма – це турецьке блюдо. У нього входять дрібно нарізане обсмажене м’ясо, загорнуте в тонкий лаваш з різними овочами та соусами. Уважно звертайте увагу але то які продукти ви купуйте для приготування цієї страви: звертайте увагу дивіться на сертифікати якості продукту і терміну придатності.

Копії даних сертифікатів повинні зберігається в самому кіоску, це на випадок того якщо буде перевірка. Беручи персонал на роботу, звертайте увагу на наявність санітарної книжки. За нормами СЕС, така книжка повинна бути обов’язково у кожної людини, який працює з продуктами харчування. На думку експертів в середньому бізнес з продажу шаурми обходиться в 5000 у. е. Чи окупається витрати за кілька місяців в залежності від місця розташування. Щомісячні витрати складають заробітна плата персоналу, оплата комунальних послуг та оренда земельної ділянки. Ларьок з шаурмою можна відкрити і на своїй дачній ділянці, але в даному випадку дача повинна бути сусідами з магазином.

Залишити відповідь