Як відкрити квітковий бізнес з нуля, з чого почати. Квітковий бізнес на сьогоднішній день це успішне, але і в це, водночас ризикований вид роздрібної торгівлі, оскільки, остільки попит на квіти це своєрідний барометр суспільства. На думку економістів, кількість проданого товару в якості квітів безпосередньо залежить від фінансового стану регіону або міста. Оскільки квітковий бізнес має свої унікальні особливості, в жителі нашої країни сприймають його несерйозно. Варто зауважити, що на сьогоднішній день немає офіційної форми, по якій списують квіти.
Але все ж, фахівці в області даного бізнесу стверджують, що цей показник становить близько 10%. Але, не дивлячись на всі нюанси даний вид бізнесу, має хорошу прибутковість, це залучає нових людей в сферу даного бізнесу. Крім естетики такий бізнес приносить досить гарний прибуток. Квітковий бізнес на сьогоднішній день це успішне, але і в це, водночас ризикований вид роздрібної торгівлі, оскільки, остільки попит на квіти це своєрідний барометр суспільства. На думку економістів, кількість проданого товару в якості квітів безпосередньо залежить від фінансового стану регіону або міста. Оскільки квітковий бізнес має свої унікальні особливості, в жителі нашої країни сприймають його несерйозно.
Варто зауважити, що на сьогоднішній день немає офіційної форми, по якій списують квіти. Але все ж, фахівці в області даного бізнесу стверджують, що цей показник становить близько 10%. Але, не дивлячись на всі нюанси даний вид бізнесу, має хорошу прибутковість, це залучає нових людей в сферу даного бізнесу. Крім естетики такий бізнес приносить досить гарний прибуток. Для того щоб відкрити ларьок з продажу квітів, потрібно невеликий стартовий капітал, в залежності який торговий пункт ви збираєтеся відкривати.
Чим більше регіон або місто, тим більше будуть складати витрати на відкриття квіткового магазину. Умовно квітковий магазин ділиться на чотири формату: Крихітні квіткові павільйони – як правило, такі ларьки знаходяться поблизу метро або в переходах. Конкуренція досить велика, але все ж, покупців чимало. Одним з найважливіших принципів успішності відкриття квіткового павільйону є місце розташування торгової точки. Завдяки цьому такий павільйон проносить достатній щоденний дохід. Так само потрібно врахувати, що квіти це швидкопсувний товар, так само при цьому не варто забувати про упаковку квітів, яка теж приносить дохід.
Маленькі квіткові магазинчики – в порівнянні з маленькими павільйонами, в квіткових магазинах більше торгова площа, тому з’являється можливість розширити асортимент товару, наприклад, відразу продавати заздалегідь складені букети, квіткові горщики, горшкові квіти сувеніри, грунт для квітів і багато іншого. Так само слід врахувати, що такий магазин на відміну від павільйону вимагає більше вкладень – приблизно 20 тис. Доларів. Іноді магазин може повільно окупатися, але все ж, є перевага – бізнес відносно стабільний завдяки асортименту і постійним покупцем. Флористичний інтернет магазин – на сьогоднішній час це досить затребуваний бізнес. Крім звичайних магазинів, інтернет магазин це дуже зручно, адже можна оформити замовлення, не виходячи з дому. Такий магазин не вимагає величезних витрат на відкриття. Наприклад, простий інтернет магазин обійдеться приблизно в 1 тис. Доларів.
Але відкрити такий магазин не маючи звичайний, дуже ризиковано, великий шанс розориться на даному бізнесі. На перших порах клієнтів буде досить мало, коли як квіти досить швидко псуються. Квіткові спеціалізовані бутіки – для відкриття такого бутика в середньому знадобиться не менше 80 тис. Американських доларів. Проте, такий бізнес буде дуже красивим і стабільним, а в подальшому його чекає великі перспективи.
Відповідно до практики дохід, становитиме близько 5 тис. Доларів на місяць. А якщо ваш майбутній магазин має корпоративних відвідувачів, тоді прибуток буде значно більше. Яке приміщення необхідно? Знайти відповідне приміщення буде досить складно, оскільки майже всі хороші приміщення зайняті.
Середня ціна торгового приміщення під майбутній бізнес становить від однієї до двох тисяч доларів за квадратний метр. Як говорилося вище, однією з найважливішою особливістю є місце розташування майбутнього магазину. Якщо ви все-таки вирішили відкрити квітковий бізнес, то обов’язково потрібно зробити дизайнерський ремонт в торговому приміщенні, що б інтер’єр і атмосфера відповідали продаваної продукції. Устаткування для магазину квітів. По – перше необхідна певна торгова меблі. Її можна придбати в спеціальних компаніях. Якщо ж ви все – таки вирішили відкрити магазин з продажу квітів, то краще за все зробити меблі на замовлення, що б вона відповідала майбутнього інтер’єру приміщення.
Для того що б товар довше зберігався, бажано придбати холодильні камери під квіти, так як на ринку можна знайти спеціальні холодильника призначені для зберігання квітів. Які фахівці потрібні? Для будь-якого квіткового бутика потрібні висококваліфіковані фахівці, які знаються на квітах. У нинішній час добре цінуються дизайнери – флористи, що мають стаж роботи і звичайно ж портфоліо їх готових робіт.
Продавець квітковому магазині обов’язково повинен розбиратися в тому, що він пропонує покупцеві, вміти налагоджувати розмову з будь-яким відвідувачем і найважливіше вміти продавати товар. Так само вам знадобляться водій кур’єр, який доставляє товари за місцем призначення і так само може знадобитися керуючий, а все бухгалтерію можна передати фірмі, яка спеціалізується на цьому. Що продавати? Найпопулярніший товар серед квітів, на думку покупців це троянди, ось тому вони складають більшу частину асортименту в квіткових магазинах. У наш час особливо популярними стали букети зібрані дизайнерами зі зрізаних квітів і сухоцвітів і фруктів. Найкраще якщо такі композиції будуть присутні і вашому магазині. Ще в асортимент товарів можна додати квіти в горщиках і все необхідне для утримання таких кольорів.
Відповідно до практики, квіти купують зазвичай, на які – то свята, тому сміливо можна продавати дрібні сувеніри. Це буде хороший попит серед відвідувачів.