Як відкрити кур’єрську службу

Як відкрити кур’єрську службу. Кур’єрська служба – бізнес який розвивається в перевезення доставки товарів кореспонденції, припустимо замовлених в інтернет – магазині або подарунків в стислі терміни. Бізнес кур’єрської служби цікавий тим, що дану послугу може виконати будь-яка людина, що не має будь-якої кваліфікації. Просто кур’єрських служб мало або ціни дуже великі. Зараз ми розберемося як відкрити кур’єрську службу з доставки і розглянемо коротко бізнес план. Ринок послуг.

Кур’єрська служба – бізнес який розвивається в перевезення доставки товарів кореспонденції, припустимо замовлених в інтернет – магазині або подарунків в стислі терміни. Бізнес кур’єрської служби цікавий тим, що дану послугу може виконати будь-яка людина, що не має будь-якої кваліфікації. Просто кур’єрських служб мало або ціни дуже великі. Зараз ми розберемося як відкрити кур’єрську службу з доставки і розглянемо коротко бізнес план. Ринок послуг. Найсильніша кур’єрська структура у нас в Україні – це Російська пошта, але через ненадійність і повільності багато компаній відмовляються від її послуг. Для початку щоб відкривати кур’єрську службу, потрібно вивчити детально все і дізнатися про конкурентів.

Поштові служби застосовуються за правилом, які дозволила Поштова конвенція міжнародна. Припустимо, в правилах написано що весь товару який перевозять не повинен бути вище ніж 32 кг. Якщо вартість замовлення менше ніж 100 доларів, то мито не сплачується. Багато наших служби хотіли бути мати ліцензію на поштову перевезення. Конвенція правильно визначила національного поштового оператора.

У Україні Гарантпост є міжнародною кур’єрською службою і її особливістю є те що вона присутня у всіх Російських містах і населених пунктах. Тому бути конкурентом у даній служби у вас не вийде. Має сенс вийти на ринок експрес доставки по Україні або просто в одному місті. До того ж дозволяється відкрити фірму, яка буде надавати вам кореспонденцію і доставляти все це по вашому місту.

На ринку вітчизняному зараз надають послуги кур’єрські такі компанії як, TNT, DNL, ??FedEx, UPS. Конкурентами дані компанії не є для приватних служб через вартість своїх послуг в 2 рази вище, ніж у компаній в Україні. Компанії міжнародного на Російському ринку кур’єрської доставки займають приблизно одну третю частину від всього кол. служб. Далі крокують великі Російські оператори типу Гарантпост, до того ж ця компанія входить в 5 найбільших компаній. Далі національні кур’єрські компанії і служби, здійснюють доставку кореспонденції по області або міста.

На даний момент їх не більше 30-ти. А чи варто відкривати такий бізнес? Бізнес який новий зможе конкурувати тільки з маленькими компаніями в межах регіону або міста. Якщо ви раптом вирішили доставляти товари які важать більше ніж диски або книги, припустимо офісну техніку та комп’ютери, то для цього вам потрібно буде мати близько 35 автомобілів, гараж, офіс, склад. Якщо ви вирішили зайнятися доставкою їжі, піци і суші, то початкові вкладення будуть приблизно такими ж і витрати теж. Припустимо, ви вирішили доставляти кореспонденцію і журнали, для цього вам потрібно буде 1 2 автомобіля, офіс орендований де буде 2 приміщення, заробітна плата. Клієнти зазвичай дають готівку кур’єру, який доставив їм їх покупку. Але на таку операцію вам буде потрібно ліцензія, яку видається банком. Отримати її досить важко, та й вартість за неї величезна, тому служби кур’єрські інтернет – магазинів, зазвичай працюють без ліцензії, чисто на свій страх і ризик.

У наших кур’єрських службах 40 відсотків клієнтів – це приватні особи 90 відсотків – закордонні перевізники обслуговують юридичними особами. Наш ринок послуг поки ще не сформувався остаточно, тому співвідношення тільки почало змінюватися. Оплата за кур’єрські послуги повністю залежить від часу, який ви витратили на доставку, вага вантажу і кількості. Уявімо привабливий варіант невеликої кур’єрської служби, які займаються доставкою рахунків за мобільний зв’язок 1 багатому замовникові (постійному). Щоб сьогодні створити невелику кур’єрську службу, яка б змогла охопити кілька інтернет – магазинів, для цього потрібно мати стартовий капітал 5 000 доларів. Оплата кур’єру за доставку рахунків оператора стільникового дорівнює приблизно 20 центів, за рекламний журнал – 6 центів.

Обходиться це клієнту 1 долар. За 75 000 доставлених рахунків прибуток у вас буде 60 000 доларів від 1 замовника. 3 таких клієнта зможуть дати вам дохід в місяць в 180 000 тисяч доларів. Але пам’ятайте, що ви заробляєте на ринку де безліч конкурентів, просто стільниковий оператор взаємодіє з багатьма службами в одному місті.

З вашого прибутку яку ви отримали віднімається оплата співробітникам, на податки, і витрати на оренду офісу. Самий останній термін доставки документів на зв’язок мобільний може бути 4 дня. не більше. Якщо у вас буде експрес доставку то не більше ніж 3 години, і у вас буде додаткове джерело прибутку. Також дозволено доставляти важкі конверти, оплата за них відбувається виходячи з ваги. Документи проїзні кур’єрам не передбачені. І це досить таки зручно, просто в основному працюють пенсіонери і студенти за договором, а в ньому прописано тільки відрахування в пенсійний фонд.

За 6 робочих днів на місяць, кур’єр цілком може отримати винагороду приблизно 200 доларів. Може бути і зміни кур’єрів, які працюють в житлових районах через розпорошеність офісів і квартир замовників. Кур’єра знайти який буде працювати за 100 доларів легко, якщо дати оголошення в газету (З рук в руки). Є й інші способи, наприклад розклеювати оголошення про запрошення на роботу для студентів. Хочете швидко гасити проблеми які виникають в частині повторного доставки через замовника і його відсутності, необхідно мати в офісі документ вже готовий про обов’язок кур’єра. Припустимо ви захотіли і відкрили бізнес в Москві, то вам потрібно буде розібратися з обслуговуванням магазинів електронних, де майже кожна людина виробляє покупку. Деякі власники вважають, що відкривати кур’єрську службу доставки кореспонденції в Україні дуже нерозумно, і нехай цим займаються професіонали. Спочатку електронна комерція робилася для великих перевізників як DHLілі TNT, але не для нашої пошти.

На даний час робити ставку на інтернет магазини досить таки нерозумно через те що вони ненадійні. Рентабельність. Отримати мінімальний рівень рентабельності в цьому бізнесі можна, тільки якщо у вас є мінімум 10 автомобілів при виконання 60 замовлень в день. Якщо не звертати увагу на все це, більше зараз з’являються підприємницьких автомобілів, які доставляють піцу або суші замовникам. Перешкодою для розвитку даного бізнесу є спроби зменшити вартість автомобільної доставки.

Ну наприклад, ресторани японські виконують замовлення якщо його сума становить більше ніж 800 гривень. Також цього бізнесу дуже заважають затори на центральних вулицях під час обіду. Можна використовувати такі функції які використовують на Заході, це мопеди або взагалі організувати бізнес піца на колесах. Цей бізнес в Україні дуже привабливий тим що є можливість експериментувати.

Залишити відповідь