Як відкрити комісійний магазин

Як відкрити комісійний магазин. Одним із способів заробити хороші гроші в торгівлі – це відкрити комісійний магазин. У статті мова піде про процес відкриття комісійного магазину. Ідея стара як світ, але не забуваємо, що найкраще – це гарно забуте старе. Люди завжди будуть хотіти отримати щось цінне, але при цьому дешево. Тому комісійний магазин – ще один дуже прибутковий бізнес. Якщо добре подумати над бізнес-планом, то бізнес може принести дуже непоганий дохід.

У кожної людини є своя мрія, будь то новомодний телефон або красиве дороге плаття, а два рази дешевше. Ви можете а кокой-то ступеня стати продавцем щастя для таких людей. Одним із способів заробити хороші гроші в торгівлі – це відкрити комісійний магазин. У статті мова піде про процес відкриття комісійного магазину. Ідея стара як світ, але не забуваємо, що найкраще – це гарно забуте старе.

Люди завжди будуть хотіти отримати щось цінне, але при цьому дешево. Тому комісійний магазин – ще один дуже прибутковий бізнес. Якщо добре подумати над бізнес-планом, то бізнес може принести дуже непоганий дохід. У кожної людини є своя мрія, будь то новомодний телефон або красиве дороге плаття, а два рази дешевше. Ви можете а кокой-то ступеня стати продавцем щастя для таких людей.

Як відкрити комісійний магазин з нуля? Отже, давайте докладніше розповімо вам про відкриття такого виду бізнесу. Схема роботи Схема дуже проста. Ваша прибуток – це відсоток від суми продажу чужого товару. Давайте пояснимо на прикладі: ви продали крісло за 15 000 гривень, а 15% від його вартості залишили собі.

І так чините з усім товаром. Відсотки ви маєте право встановлювати самі. Існує ще схема роботи, по якій ставка тим вище, чим дешевше товар. Наприклад, з речі яку ви продали вже за 6 000 гривень ви візьмете 25%. В цьому випадку ви маєте тільки вигоду. Ще один учасник угоди, який надає товар для комісійного магазина – це комітент. Термін, за який потрібно продати товар може бути різним – наприклад від 1 до 3 місяців.

Або сам магазин встановлює терміни. При передачі товару комітент зобов’язаний задокументувати продаж, тобто передати права на річ новому покупцеві. Якщо ви не впевнені в чому-небудь, можна скористатися допомогою юриста, щоб права і обов’язки обох сторін були дотримані відповідно до закону. Товар може не продасться, в цьому випадку комітент просто його забирає, сплачує невеликий відсоток за зберігання речі. Де краще відкрити комісійний магазин? Правильний вибір місця – одна із запорук успіху бізнесу. Місце не обов’язково має бути дорогим і розрекламованим.

Не забувайте, що до вас йдуть ті, хто хоче отримати брендову / гарну річ за низьку ціну. Вам цілком підійде приміщення 50 кв. метрів десь на околиці. Тут ви заощадите на оренді і все у вас буде окупатися. А тим, кому ви потрібні завжди вас знайдуть.

Чим торгувати? Не забувайте, що в першу чергу площа орендованого приміщення буде залежати від того, який товар ви будете продавати. Якщо це буде меблі або якесь велике обладнання, то тут 50 метрами на жаль не обійтися. Якщо ж це дрібна побутова техніка телефони або одяг, то і приміщення відповідно потрібно буде невелике.

Де взяти товар для комісійні магазини? Ще одна стаття витрат – це реклама. Без реклами ви не зможете успішно увійти на цей ринок, так що не радимо на ній сильно економити. Можна подати оголошення в газету або на радіо, що швидше за все буде продуктивним.

стартові витрати Грамотно розподілити свої фінансові ресурси – ваше першочергове завдання. На перших порах вам знадобиться початковий капітал в розмірі: Оренда приміщення – від 20 кв. м. Вартість скрізь різна. Але якщо ми візьмемо середню по містах, то це буде 700 р. за метр квадратний, тобто близько 14 000 р. в місяць. Вітрини, полки, манекени та інший інвентар для магазіна. Около 30 000 карбованців. Оплата продавцу – 10 000 р. Маркетингові витрати.

Тут цифри можуть бути абсолютно різними. Реклама на телебаченні, наприклад, в рази дорожче, ніж в газетах. Але і ефективність в першому випадку буде вище. Так само є безкоштовні способи розміщення реклами. Юридичні послуги.

Так само ціни можуть бути різними. Але умовно за орієнтир візьмемо 1000 гривень за один документ. прибуток Найважливіший момент – скільки ж ви виручите за продажу? В середньому прибуток буде дорівнювати 15% від виручки, тобто якщо в день ви продали на суму 15 т. р. , То ваш дохід буде дорівнює 2250 гривень або 67500 гривень на місяць. Якщо ми віднімемо щомісячні витрати 24 000 гривень, то вийде 43500 гривень чистого прибутку на місяць. Це дуже добре для нового бізнесу. Прибуток швидше за все навіть буде вище, тому що суми продажів для комісійного магазину ми брали мінімальні.

Залишити відповідь