Як відкрити кадрове агентство – докладна інструкція

Як відкрити кадрове агентство – докладна інструкція. Як знайти роботу? Звернутися в кадрові агентства, які займаються виконанням замовлень від компаній, які шукають підходящі кандидатури на посади. Кадрове агентство затребуване завжди. Тому, воно як вид бізнесу, являє собою перспективний варіант, Що задовольняє потреби обох сторін – фахівців, що бажають потрапити на роботу в хорошу організацію, і організації, яка бажає знайти хороших фахівців. Як знайти роботу?

Звернутися в кадрові агентства, які займаються виконанням замовлень від компаній, які шукають підходящі кандидатури на посади. Кадрове агентство затребуване завжди. Тому, воно як вид бізнесу, являє собою перспективний варіант, Що задовольняє потреби обох сторін – фахівців, що бажають потрапити на роботу в хорошу організацію, і організації, яка бажає знайти хороших фахівців. Кадрові агентства бувають різні і відрізняються способом отримання доходів.

Одні беруть плату з людини за надання вакансій за його бажанням, або за користування базами даних агентства протягом певного часу. Інші (рекрутингові компанії) підбирають персонал конкретного роботодавця, а їхній дохід складається з відсотків перших заробітних плат працівника, які агентству виплачує роботодавець. Так само є рекрутинг дуже високого рівня, коли замовник не тільки отримує потрібних йому фахівців з безробітних, а їх переманюють з інших компаній. Для відкриття свого кадрового агентства сьогодні не потрібні ліцензія і великі витрати. З обладнання будуть потрібні телефон і комп’ютер з інтернетом, щоб мати доступ до баз даних трудових бірж. Так само потрібно вибрати чим саме займатиметься кадрове агентство.

Якщо підбирати персонал, то тут знадобиться офіс, як мінімум 2 співробітники, які будуть приймати дзвінки і клієнтів, реклама в безкоштовних або спеціалізованих виданнях для залучення претендентів. Якщо видом діяльності агентства буде рекрутинг, то тут умови жорсткіше: щоб зарекомендувати себе, можливо, доведеться якийсь час пропонувати послуги роботодавцям безкоштовно. Адже спочатку складно залучити компанії, які згодні платити за пошук персоналу. До того ж є така річ, як особистісний фактор. Ніхто не може гарантувати, що даний працівник буде ефективний в роботі на 100%. Оцінка фахівця складається з успіхів і досягнень на його минулому місці роботи, де на нього впливали взаємини зі співробітниками, обстановка.

Але замовники не бажають звертати увагу на це, вимагаючи, щоб кадрове агентство надало їм співробітника вищого класу, тому що вони заплатили за його пошук. Ще складніше хедхантінговое агентство. По-перше, у нього повинна бути інформація про всі в місті фахівцях високого рівня для надання роботодавцю. По-друге, потрібно бути професійним парламентером, щоб переконати людину змінити місце роботи. Подробиці і витрати при відкритті кадрового агентства.

Офіс може перебувати в приміщенні площею 15-30 квадратних метрів, бажано в центрі або престижному районі міста. Меблі та дизайн приміщення повинні бути наближені до офісного. Так само необхідно розробити власний логотип, який відрізняє дане агентство від інших. Працівників слід вибирати з тих, хто не працював раніше в цій галузі, щоб бізнесмен міг бути авторитетний для персоналу. Витрати на офісну техніку і рекламу виправдовують себе, так як їм відводиться ключова роль. Необхідно врахувати обов’язкові витрати на різні податки, відкриття банківського рахунку, реєстрацію в податковій, в позабюджетних фондах, присвоєння статусу юридичної особи і можливі штрафи.

Від первинних фінансових вкладень, масштабу підприємства і його просування залежить швидкість окупності кадрового агентства. Зазвичай вона становить від року до трьох років. Конкуренція. Що стосовно конкуренції, то в цій сфері вона висока. Тому не слід йти второваною дорогою і вибирати стандартні методи. Необхідно привертати увагу своїми відмінностями, такими як способи надання послуги, робота команди, нестандартні успішно здійснені проекти.

Ще тут можуть допомогти імена замовників, які у всіх на слуху і участь в різних заходах, виставках, презентаціях. Не зайвим буде вивчити діяльність відомих кадрових агентств і виявити ті чинники, які вплинули на їх лідерство на ринку даних послуг. Підтримка дуже важлива на початковому етапі. Друзі та знайомі можуть допомогти в поширенні інформації про новий кадровому агентстві, про його відмінності і переваги перед іншими.

Існує ще один варіант успішного кадрового агентства. Для цього потрібно орієнтувати діяльність агентства на ту галузь, в якій не братимуть участі конкуренти. Моніторинг ринку посприяє цьому. І, таким чином, стане можливим визначити область роботи і не зайняту ринкову нішу.

Залишити відповідь