Як відкрити it-аутсорсингової компанії

Як відкрити it-аутсорсингової компанії. Відкриття IT-аутсорсингової компанії, безсумнівно, стане хорошим і стабільним бізнесом на сучасному етапі. Розвиток інформаційних (IT – ай-ти) технологій необхідно для забезпечення офісних фірм IT-послугами, цим і займаються такі компанії. Простою мовою: все, що необхідно в офісі: комп’ютери та супутні їм товари, телефони, системи відеоспостереження і т. д. і поставляють IT-аутсорсингові компанії, а також вони забезпечують працездатність цієї техніки. Для того щоб відкрити IT-аутсорсингової компанії, необхідно оцінити попит на подібні послуги в вашому місті. Отримати дуже хороші прибутки буде можливо, якщо у вашому населеному пункті достатню кількість організацій і офісних будівель.

Не секрет, що оргтехніка та комп’ютери вимагають регулярного обслуговування, а значить, необхідні і фахівці в цій галузі. Як відкрити IT-аутсорсингової компанії з нуля. Клієнтська база. При грамотному підході широку базу клієнтів можна створити менше, ніж за рік, що буде приносити великий, а головне, стабільний дохід вашої компанії. На початковому етапі потрібно буде вивчити статистику наявності в даному конкретному місті різних організацій і компаній. Великі підприємства не потрібно брати до уваги відразу. Очевидно, що у таких організацій (наприклад, заводи) вже є власні відділи IT-обслуговування, і продати їм оргтехніку і т. д. також практично неможливо.

Це пов’язано з так званою системою відкатів, а також з тим, що керуюча компанія будь-якої великої організації, швидше за все, знаходиться в Москві, а значить саме звідти і надходить вся наявна техніка. Ці обставини необхідно враховувати в момент відкриття вашої фірми, тому не варто особливо розраховувати на співпрацю подібних великих організацій з, поки ще нікому не відомої, вашою компанією. Крім того, відразу не треба брати в розрахунок численні банки та їх філії, у них вже також є сформована система IT-обслуговування. У зв’язку з цим, основу ваших потенційних клієнтів будуть складати невеличкі підприємства, фірми або офісні організації, а також ІП, які надають різні послуги населенню. Таким організаціями можуть бути: а) департамент таксі; б) різні бізнес-центри; в) компанії, що надають ріелторські послуги; г) будь-які інші організації, для роботи яких необхідні комп’ютери, системи відеоспостереження, системи автоматизації тощо. Основних конкурентів в даному виді бізнесу не так багато і це повинно вас порадувати. Конкурентами для вас можуть стати магазини, які крім продажу комп’ютерної техніки, надають послуги з сервісного обслуговування.

За документами, такі магазини є виключно постачальниками різної техніки. Насправді ці ж магазини часто обслуговують техніку, що поставляється, а також надають додаткові IT-послуги, отримуючи при цьому і додатковий заробіток. Пакет послуг і вартість обслуговування безпосередньо залежить від близькості до обласного центру. У тому випадку, якщо ваша IT-компанія знаходиться в обласному центрі, то ваші розцінки будуть на порядок вище, ніж в інших містах області. А якщо ваші потенційні клієнти знаходяться саме в таких містах, то навряд чи вони скористаються вашими послугами і тим більше стануть вашими постійними клієнтами, і причина цього – висока ціна на ваші послуги.

Для відкриття IT-аутсортінговой компанії і для того, щоб вона приносила хороший прибуток, потрібно грамотно скласти ваш прайс-лист. Для цього необхідно ретельно вивчити розцінки і асортимент послуг фірм-конкурентів, а також можна залучити певне коло ваших знайомих, який будь-яким чином пов’язаний з таким напрямком діяльності. У цьому випадку, кожен з ваших знайомих повинен запропонувати таку вартість різних послуг, яка влаштувала б саме його. Після чого з повного списку треба вибрати найбільш високу ціну серед тих, які запропонували ваші знайомі, при цьому ця ціна повинна бути нижче цін фірм-конкурентів. Таким чином ви і сформуєте ваш прайс-лист. Постачальники. На цьому етапі вам потрібно з’ясувати, які товари і види техніки користуються найбільшим попитів в даний час. Крім того, треба ретельно вивчити список магазинів, які продають комп’ютери та іншу оргтехніку.

Магазин, в якому поряд з невеликими цінами використовують ще й системи знижок (від 20 до 30%), і може стати вашим надійним постачальником. У момент реєстрації компанії треба чітко розуміти, як саме ви хочете її відкрити. Якщо організаторів (співзасновників) компанії планується кілька – це вимагає реєстрації саме ТОВ. А якщо засновник тільки один – тоді реєстрацію ІП буде цілком достатньо. Податкова база бажано повинна використовувати спрощену форму оподаткування з 15-процентною ставкою. Реклама і просування послуг необхідні для ефективності вашої роботи. Для цього слід скласти комерційну пропозицію для ваших потенційних клієнтів, в якому буде використано елементи рекламного тексту. Цілком можливо обійтися при цьому без створення власного сайту для просування своїх послуг.

Так, клієнтів можна просто перенаправляти на сайт ваших постачальників, звичайно, якщо він у них є. Якщо ваша компанія має в своєму складі кілька співзасновників, то необхідно розподілити між ними зони відповідальності в подальшому веденні бізнесу. Першорядним має бути пропозиція клієнтам саме щодо продажу обладнання, так як обслуговування техніки і її монтаж є другорядними. В роботі для цього можна використовувати різні види комерційних пропозицій, хоча ніякі текстові документи не зможуть замінити живого спілкування при особистій зустрічі. IT-аутсортінговую компанію в вашому місті можна відкрити і з мінімальними витратами. Це можливо при грамотному оформленні вашого звернення до потенційних клієнтів. Фахівці повинні представляти хороші і якісні презентації вашого бізнесу з розповіддю про товари і послуги вашої компанії. Природно, в цьому випадку, що клієнти далеко не відразу погоджуються на різного роду пропозиції про співпрацю.

Найчастіше їм потрібен якийсь час на обдумування вашого комерційної пропозиції. А саме, для того, щоб ознайомитися з вашими розцінками (на товари і їх доставку) та спробувати знайти більш вигідні пропозиції.

Залишити відповідь