Як відкрити фітнес клуб

Як відкрити фітнес клуб. На ваших очах розробка плану по відкриттю фитнес-клубу. Ми розповімо і дамо необхідні рекомендації як відкрити бізнесу свій фітнес клуб з нуля. Надамо поради для тільки початківців підприємців, розрахунки на вкладення і всі витрати по цьому бізнесу. Чи вигідно відкрити фітнес клуб? На ваших очах розробка плану по відкриттю фитнес-клубу. Ми розповімо і дамо необхідні рекомендації як відкрити бізнесу свій фітнес клуб з нуля.

Надамо поради для тільки початківців підприємців, розрахунки на вкладення і всі витрати по цьому бізнесу. Чи вигідно відкрити фітнес клуб? Фітнес затребуваний в останні роки і ті, хто займається цією справою, дуже добре отримує. Це справа буде завжди затребуваним і буде постійно зростати і розвиватися. Вибір відповідного приміщення. Для маленького клубу можна зробити приміщення в сто кв. м, можна орендувати, а можна і просто купити приміщення. Звичайно краще своє приміщення, орендоване може сильно позначитися на вашому бюджеті, тому майте свою будівлю «під рукою».

Відкривайте міні-зал в спальних районах, там де багато людей і бажано в доступності їх квартир, щоб зручно було приходити і займатися. Плата за величезної зали не буде настільки велика, якщо ви реально хочете відкривати великий фітнес центр., Тому, що ви відкрили її там, де буде багато прибутку вам і плата за оренду буде не видна. При виборі місця посилайтеся на міські парки, центри і площі, де велике скупчення народу. Договір оренди приміщення укладайте наперед, тим самим простіше буде вам. Устаткування для відкриття фітнес-клубу. При роботі фітнес клубу виходите з потреб відвідувачів, адже чим більше ви будете їх виконувати, тим більше буде клієнтів. Комплект тренажерів, які вам знадобляться: пара доріжок для бігу; комплекс для преса; турнік; дошка для віджиму лежачи; виконання присідань; тренажер для разгибания, сгибания, похилі лави для преса; тренажер для нахилів; лава для Скотта; гантелі; grifи; степ-платформи і ін. Вартість відкриття фітнес клубу.

Від початкової мети відкриття буде залежати і вартість. Це залежить від обладнання і матеріалів, роботи персоналу, в яких входять тренера, адміністратор. В місяць буде пристойних дохід до декількох тисяч доларів, тому окупність прийде через рік.

Залишити відповідь