Як відкрити фірму з вантажоперевезень

Як відкрити фірму з вантажоперевезень. Багато хто прагне піти в сферу приватного підприємництва, проте вирішальним питанням є куди. На сьогоднішній день простежується тенденція до збільшення приватних транспортних компаній або компаній, що займаються вантажними перевезеннями. Цей феномен виникає такими перевагами, як простота створення, незначні фінансові вкладення, а найголовніше – стабільний дохід. Організація приватної фірми з вантажоперевезень. Багато хто прагне піти в сферу приватного підприємництва, проте вирішальним питанням є куди. На сьогоднішній день простежується тенденція до збільшення приватних транспортних компаній або компаній, що займаються вантажними перевезеннями.

Цей феномен виникає такими перевагами, як простота створення, незначні фінансові вкладення, а найголовніше – стабільний дохід. Організація приватної фірми з вантажоперевезень. Виходячи зі статистичних даних, річний обсяг вантажоперевезень в Москві становить понад вісімдесят мільярдів гривень. Сегментування цього ринку розташувалося таким чином, що сорок відсотків належить великим компаніям, решта невеликим фірмам і приватним підприємцям. Даний бізнес будується на поступової основі.

Найчастіше початком є??одна «Газель» або фура, потім знайомство з посередниками, а через деякий час це вже впевнена в собі фірма. Незважаючи на достатню кількість транспортних агентств, зберігається великий обсяг вантажоперевезень. Тому бар’єр входу на ринок низький. Але для успішного функціонування необхідно грамотно вибудувати стратегію бізнесу. Для цього складається бізнес-план, в якому опрацьовується кожен крок. Саме бізнес-план транспортної компанії чітко визначає мету і концепцію майбутньої фірми, необхідні фінансові розрахунки, маркетингову діяльність і збут, види послуг, що надаються, а так же вид і кількість транспортного засобу.

Невеликі компанії-автоколони нерідко вдаються до послуг диспетчерських служб. Дане співробітництво необхідно для виключення простою автопарку. Але перевізники втрачають десять відсотків від вартості замовлення. Якщо автопарк складається з тридцяти і більше машин, кращим варіантом виявиться створення власної диспетчерської служби, а разом з тим і автобази. Так само транспортна компанія має широкий спектр послуг, серед яких безпосередньо робота з вантажем. Тому в штаті крім водіїв, можуть бути вантажники. Чимало важливим пунктом бізнес-плану є фінансова складова.

Багато організацій намагаються ухилитися від податків різними способами. Саме з цієї причини вантажний транспорт знаходиться у власності водіїв, без потреби реєстрації фірми. Однак досвідчені транспортники радять купувати імпортні автомобілі, з об’ємом кузова не менше дванадцяти кубів і вантажопідйомністю від п\’ятнадцяти тонн. Відповідно, це буде значно дорожче придбання звичайного вантажного автомобіля, але натомість фірма отримає довгий термін служби і найменший витрата бензину.

Існує кілька варіантів придбання транспортного засобу на власні кошти, в кредит або лізинг. Що стосується дорогої техніки, то реєстрація юридичної особи неминуча. Так само фури підлягають страхуванню, тому що найчастіше використовуються для міжміських рейсів. Однак для приватної особи це дороге задоволення. В середньому в невеликої транспортної компанії, що складається з восьми машин, щомісячний оборот становить від п\’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Залишити відповідь