Як відкрити електромонтажну фірму

Як відкрити електромонтажну фірму. З точки зору законодавства, відкрити електромонтажну фірму те ж саме що і бригаду мулярів або штукатурів. І якщо Ви налаштовані на виконання серйозних і прибуткових замовлень, то слід вступити в саморегульовану будівельну організацію. Як відкрити електромонтажну фірму з нуля. З точки зору законодавства, відкрити електромонтажну фірму те ж саме що і бригаду мулярів або штукатурів. І якщо Ви налаштовані на виконання серйозних і прибуткових замовлень, то слід вступити в саморегульовану будівельну організацію. Як відкрити електромонтажну фірму з нуля.

Вам знадобиться: – 4-5 електриків; – Допуск до електромонтажних робіт; – Реклама для залучення клієнтів (веб-сайт, оголошення, листівки). Виберіть професійних електриків, які будуть на Вас працювати, і щоб допустить їх до електромонтажних робіт у них повинно бути вищу будівельну освіту та досвід в цій сфері не менше двох років. Для початку буде достатньо і 4-5 чоловік. Підготуйте всі необхідні документи для саморегулівної будівельної організації. Потрібні будуть установчі документи Вашої фірми.

Свідоцтво про освіту юридичної особи або ліцензія ІП, і документи, що підтверджують кваліфікацію всіх співробітників. Коли отримаєте офіційне підтвердження, для проведення електромонтажних робіт, Ви будете зобов’язані вести «білу» бухгалтерію і своєчасно сплачувати податки. Для цього краще найняти фахівця. Підшукайте офіс для Вашої фірми. Бажано, щоб це був склад.

Адже Вам треба буде зберігати матеріали і обладнання. І якщо Ваш бізнес буде вдало процвітати, то тоді можна буде задуматися про офісі ближче до центру міста. Організуйте ефективне просування Ваших послуг на ринку. Знайдіть найдієвіший спосіб реклами. Дайте оголошення в друковані видання, розклейте оголошення в населених місцях міста. Не забувайте, залучення більшої кількості клієнтів і визначить результат Вашого бізнесу.

Залишити відповідь