Як відкрити диспетчерську службу таксі

Як відкрити диспетчерську службу таксі Напевно, немає на землі людини, який би ще не скористався послугами таксі. Таксі це завжди зручно: на роботу, додому, на вокзал, на свято, завжди, коли немає під рукою особистого транспорту, ми згадуємо номер телефону таксі. В даний час послуги таксі стали більш доступними, «проїхатися з вітерцем» можуть собі дозволити не тільки багаті та знамениті, але і люди з середнімиНапевно, немає на землі людини, який би ще не скористався послугами таксі. Таксі це завжди зручно: на роботу, додому, на вокзал, на свято, завжди, коли немає під рукою особистого транспорту, ми згадуємо номер телефону таксі. В даний час послуги таксі стали більш доступними, «проїхатися з вітерцем» можуть собі дозволити не тільки багаті та знамениті, але і люди з середніми доходами, а оскільки таксі дуже зручно і комфортно, то попит на дану послугу тільки збільшується. А тому і збільшується зацікавленість даним бізнесом, багато хто хоче вийти на ринок послуг таксі і створити високоприбутковий бізнес, але для початку потрібно розробити бізнес-план підприємства. Бізнес-план і як відкрити службу таксі.

У будь-якому початку потрібен план, а ось вже у відкритті бізнесу і поготів. Наведемо типовий бізнес-план по відкриттю служби таксі. Тут буде представлено план більшою мірою підходить для малого бізнесу, оскільки розглянутий бізнес не вимагає вкладення величезних інвестицій на придбання автопарку. Працівниками будуть водії зі своїм власним автомобілем.

У такій ситуації, перед експлуатацією автомобіля, кожен буде проходити техогляд, з метою виявлення придатності чи непридатності для здійснення поїздок. Характеристика фірми. Для відкриття бізнесу найкраще зареєструватися в якості індивідуального підприємця. Використання для перевезень легкового автомобіля не має на увазі отримання ліцензії на даний вид діяльності. Вибираючи систему оподаткування, порадимо зупинитися на ЕНВД, єдиний податок на поставлений дохід.

З найманими водіями укладається договір оренди автомобіля. Відкривши службу таксі, розробляємо схему роботи. Вона може бути такою: Диспетчер приймає замовлення від клієнта за допомогою телефонного зв`язку або ін. Далі замовлення по внутрішньому зв`язку передається водію .. Отримавши замовлення, водій здійснює поїздку. Після виконання замовлення він приймає оплату і сповіщає диспетчера про досконалої роботі. Вся отримана виручка здається водіями підприємцю після завершення зміни.

Водієві видається% від виручки, розмір якого повинен бути обговорений у договорі раніше. Головною умовою є те, що служба таксі повинна працювати цілодобово. Послуги диспетчерської служби таксі. Основним видом послуг, що надаються служби таксі, звичайно ж, є перевезення пасажирів і багажу на легковому автомобілі. Ринок таксі і його аналіз.

В даному бізнесі, як і в будь-якому іншому, успіх буде залежати від ступеня вивченості ринку послуги, що надається. Потрібно детально вивчити і проаналізувати ринку таксі в своєму населеному пункті, а також у прилеглих. Напрямки для аналізу повинні бути наступними: Співвідношення попиту і пропозиції на ринку послуг таксі; Вивчення різних сегментів і ніш ринку, з метою отримання інформації про те, які з них обслуговують діючі служби таксі, чи є перспективи виходу на конкретні ніші. Отримана інформація дасть нам уявлення про існуючі конкурентів; Цінова політика діючих служб таксі і встановлення цін на послуги створеної служби, враховуючи орієнтацію бізнесу на населення з середньостатистичним доходом. Перспективи розвитку, стратегія і тактика, здатна привернути увагу клієнтів будується після проведеного аналізу. Виробничий план служби таксі.

Для початку роботи потрібно найняти персонал, орендувати офісне приміщення і обладнати його необхідною технікою і меблями. На першому етапі буде достатньо десяти водіїв з власними автомобілями і трьох диспетчерів для прийому заявок. Графік роботи може бути встановлений такий: водії дванадцятигодинний робочий день, два дні працюють, два відпочивають; диспетчер одна доба працюю, дві доби відпочивають. Буде потрібно укласти договір з медучреждением і з СТО, для проходження огляду водіїв та техогляду автомобілів, відповідно. Фінансовий план Для початку роботи служби таксі в середньому буде потрібно капітал в розмірі 450 тис. грн. Наведемо приблизні суми витрат за статтями на відкриття бізнесу в сфері послуг таксі: Орендна плата за офісне приміщення 15 тис. грн. ФОП працівників 250 тис. грн. Устаткування для служби таксі 150 тис. грн. Рекламна компанія 20 тис. грн. Статті інших витрат 20 тис. грн. Місячна виручка, яку підприємство отримує, може скласти від 80000 до 110000 гривень. З огляду на зроблені витрати і одержувані доходи окупність організації може бути спланована через 5 місяців.

Залишити відповідь