Як відкрити будівельний магазин

Якщо ви шукайте серйозну та прибуткову справу, то будівельний бізнес саме для вас. Він завжди був і буде рентабельним. За будь-якої економічної ситуації зводяться нові висотні будинки та котеджі, люди продають і купують житло або ж просто роблять ремонт у квартирі. І для цього потрібні будівельні матеріали. Та й якщо говорити ширше, то в будь-якому будинку можна знайти цвяхи та молоток, щоб елементарно пристосувати фоторамку на стіну. І де все це можна придбати? Ні професійному будівельнику, ні домашньому майстру-початківцю не обійтися без будівельного магазину.

За посиланням інтернет — магазин будматеріалів та металопрокату.

Саме тому, роздумуючи над організацією своєї власної справи, не обов’язково вигадувати нове колесо. Можна спробувати свої сили у перевіреному, завжди затребуваному бізнесі – відкрити магазин будівельних матеріалів. І нехай спочатку ви не відкриєте величезний грандіозний гіпермаркет, організуєте невелику затишну крамничку. Але ви можете бути впевненими, прибуток ніколи не залишатиме вас.

Будь-який бізнес вимагає грамотного та ретельно обдуманого підходу. Тому ми хотіли б дати вам кілька розумних порад, щоб ви змогли вдало і впевнено зробити перший крок.

Рада 1

Насамперед потрібно скласти докладний бізнес-план. У цій справі особливу увагу слід звернути на формат магазину, який він матиме асортимент. Адже сфера будівництва дуже велика від інструментів до шпалер. Найкраще вибрати один напрямок та уявити в ньому максимальну різноманітність товарів. Відповідно до цього слід орендувати і приміщення певної величини. Ми можемо навести приклади спеціалізації:

— лаки та фарби, різних фірм-виробників та супутні товари;

— шпалери, у тому числі фотошпалери, і все, що необхідно до них ( клей, стікери, кисті, валики та інша дрібниця);

— все для ванної, сантехніка та комплектуючі, плюс – меблі;

— підлогові покриття (ламінат, лінолеум, паркет, плитка );

Порада 2

Для вашого маркету потрібно місце розташування. Тут ви не повинні заощаджувати гроші. Всі вже давно знають просту істину: будь-який магазин, розташований у безлюдному місці, ніколи не матиме успіху. При виборі керуйтеся такими правилами:

— об’єкт повинен знаходитися в людному місці, неподалік або в центрі міста;

— запорукою великих продажів може стати розташування неподалік великих новобудов;

— велика та зручна автостоянка збільшить кількість покупців.

Для відкриття середнього за величиною будівельного магазину (близько ста квадратів) знадобиться бюджет 50 000 $. Мінімальний чистий прибуток складе близько 800-1000 $. Отже, вирішувати вам.

Залишити відповідь