Як відкрити бізнес з виробництва морозива

Морозиво – це десерт знайомий багатьом з дитинства. Сьогодні малюки практично будь-якого віку знають, що таке морозиво. Багато дітей з нетерпінням чекають прогулянки в парк або походу в магазин, щоб вмовити батьків купити порцію смачного ласощі. Морозиво – це десерт знайомий багатьом з дитинства. Сьогодні малюки практично будь-якого віку знають, що таке морозиво. Багато дітей з нетерпінням чекають прогулянки в парк або походу в магазин, щоб вмовити батьків купити порцію смачного ласощі. Дорослі теж з не меншим задоволенням пробують нові смаки морозива або періодично купують класичне, вже встигло стати улюбленим морозиво. Всі ці люди – потенційні клієнти компанії, яка виробляє морозиво і поставляє його в торгові точки.

Правильно створений бізнес безсумнівно буде приносити хороший дохід. У фірми, що займається виробництвом морозива, є всі умови для того, щоб перетворитися у великий холдинг. Що вдає із себе морозиво. Морозиво стало популярним десертом досить давно.

Проте, як показують різні опитування, попит на цей товар в країнах Європи і США в кілька разів вище, ніж в Росії. Асортимент в цих країнах також набагато ширше. Проте, показники ці з кожним роком змінюються. Якщо кілька років тому більшість торгових точок пропонувало відвідувачам тільки ескімо або пломбір, то сьогодні у покупців є можливість вибрати вид наповнювача.

Це можуть бути фрукти, джем, вафлі, шоколад, горіхи, родзинки або згущене молоко. Такий великий вибір забезпечує лояльність покупців, робить цей десерт більш популярним і затребуваним. Бізнес по виробництву морозива. Покупцями морозива можуть бути магазини, кафе, ресторани. Влітку кількість точок з продажу значно збільшується – починають працювати намети на вулицях, з’являються лотки в міських парках.

Продаж морозива – це сезонний бізнес. Влітку продажі збільшуються в кілька разів. Тим не менш, взимку цей десерт також користується попитом. Фактор сезонності слід врахувати при плануванні діяльності компанії. Ці цифри слід відобразити в бізнес-плані.

Крім того, можна провести аналіз, які види морозива користуються попитом в той чи інший час року. Наприклад, влітку зазвичай купується морозиво в ріжках або у вафельних стаканчиках. Взимку добре продається вагове морозиво або порції в брикетах. Ці знання знадобляться для планування обсягів виробництва і допоможуть уникнути проблем надлишку або нестачі тієї чи іншої продукції. Для того, щоб компанія з виробництва морозива стала успішною, слід звернути увагу на ряд чинників – якість, ціна продукту, упаковка і смак.

План по організації виробництва морозива. В першу чергу слід знайти відповідне приміщення для виробництва морозива. Оптимальна площа – двісті квадратних метрів. У цих залах необхідно розмістити лінію з виробництва морозива, а також по упаковці. Крім того, необхідно передбачити місце для холодильних камер, підсобних приміщень і кімнати для персоналу. Вимоги, що пред’являються до приміщення, містяться в СанПіН 2.3.4.551-96. Приміщення необхідно підбирати так, щоб в ньому був зручний під’їзд для транспорту.

Таким чином готову продукцію можна буде відвантажувати в автомобілі для подальшої доставки по місту. На будь-якому етапі виробництва морозива необхідно використовувати якісне обладнання. Нові лінії коштують досить дорого, тому багато компаній набувають підтримане обладнання в хорошому стані. Устаткування може коштувати від трьох до восьми мільйонів рублів, в залежності від функціональності. Вибираємо сировину для виробництва морозива.

Якісна сировина – основний елемент у виробництві, на якому ні в якому разі не можна економити. Якщо в радянські часи можна було знайти морозиво, зроблене на основі натурального молока, то сьогодні в магазинах продається морозиво, яке містить добавки, стабілізатори та різні замінники. Це дозволяє скоротити вартість продукту, тим самим створити конкурентоспроможну ціну. Найбільш якісне і корисне морозиво містить мінімальну кількість добавок і виготовлено на основі тваринних жирів. Підбираємо кадри.

Для того, щоб створити найбільш ефективне виробництво, слід уважно поставитися до набору персоналу. Крім адміністративного апарату, в компанії з виробництва морозива повинні працювати висококваліфіковані фахівці. Від знань технолога залежить, наскільки смачним вийде продукт і як часто його будуть купувати в магазинах. Більшість покупців морозива – поворотні. Якщо людині подобається певна марка цього десерту, переорієнтувати його на покупку іншого часом буває дуже складно. Всі працівники цеху повинні мати санітарні книжки і регулярно проходити медичний огляд. У компанії, що займається виробництвом морозива, дотримується тих самих правил, що і при роботі з іншими продуктами харчування.

Розробка асортименту морозива. Практично в кожному магазині сьогодні представлено кілька вітрин з морозивом, в асортименті є кілька десятків різних видів. У покупця є можливість вибрати десерт на свій розсуд. Найбільш затребуваним може стати пломбір, вершкове або молочне морозиво. Крім того, в залежності від технології виготовлення морозиво ділиться на м’яке, домашнє або загартоване. За способом фасування прийнято виділяти вагове, дрібнофасованою або крупнофасованное. Залежно від використовуваного сировини морозиво буває на молочній основі, на плодово-ягідної, на молочній і плодово-ягідної, на основі цукру або цукрозамінників, молокосодержащие або виготовляється без фрізерованія.

За змістом жиру виділяють види високожирні, жирного, класичного, маложирного і нежирного морозива. Також морозиво може бути з наповнювачами або у вигляді однорідної маси. На окрему увагу заслуговують торти, виготовлені з морозива. Це не тільки смачний десерт, але і відмінне доповнення до будь-якого святкового столу. Таким тортом можна здивувати гостей або порадувати господарів заходу, що проводиться. Торти з морозива особливим попитом користуються напередодні свят – до Нового року, Різдва, Дня закоханих, 23 лютого чи 8 березня.

Крім того, збільшити кількість виготовлених тортів можна до 1 вересня, Дня вчителя і останнього дзвінка в школі. Як залучати клієнтів і збільшувати продажі? Оскільки продаж морозива відбувається через торгові точки, в першу чергу необхідно досягти домовленості з їх представниками. Добре, якщо вийде розмістити свою продукцію на найвидніших вітринах, щоб вона добре проглядалася покупцями. У спекотні місяці добре діють промоакції. Можна організувати центр видачі призів, де за покупку певної кількості морозива за сезон видавати цінні подарунки.

Інший варіант – видавати подарунок відразу при покупці морозива. Ще одне цікаве рішення – роздача невеликих зразків морозива всім відвідувачам магазину. Це допоможе зробити бренд більш впізнаваним, а покупці зможуть познайомитися з новим смаком. Рекламою, спрямованою на широку аудиторію, може стати розміщення інформації на радіо, телебаченні, на міських банерах або в інтернеті. Найкраще використовувати комплексну рекламу.

Через якийсь час можна буде оцінити ефективність кожної рекламної акції і вибрати з них найбільш дієві. Велика кількість товарів-замінників, таких як прохолодні напої і шоколадні батончики, впливає на рівень продажів морозива. Саме тому необхідно розробити якісну, «чіпляє» рекламу, яка запам’ятається споживачеві. Морозиво – складний продукт, який вимагає дотримання ряду умов при виготовленні.

Необхідно підтримувати температурний режим, дотримуватися технологічні норми і правила, витримувати норми за якістю сировини. Проте, морозиво – десерт, улюблений багатьма з дитинства. Попит на цей продукт буде завжди. Дійсно смачне морозиво буде продаватися незалежно від пори року. Згодом у нової торгової марки з’являться свої постійні покупці.

Бізнес по виробництву морозива починає окупатися через кілька років. За цей час у підприємця є можливість вивчити споживчий попит, налагодити виробництво і випустити товар, що відрізняється від продукції конкурентів.

Залишити відповідь