Як відкрити бізнес з перетяжки м’яких меблів

Як відкрити бізнес з перетяжки м’яких меблів. Оновлення зовнішнього вигляду меблів може стати цілком солідним виглядом бізнесу, який при цьому не вимагає приголомшливих стартових вкладень. Досить елементарного інструментарію і навичок роботи руками. Для безлічі російських споживачів меблі представляє собою дороге придбання, і не кожна сім’я стане міняти її раз в декілька років. При цьому внутрішні деталі хороших меблів можуть служити десятиліттями, чого не скажеш про истирающихся матеріалах оббивки. Оновлення зовнішнього вигляду меблів може стати цілком солідним виглядом бізнесу, який при цьому не вимагає приголомшливих стартових вкладень. Досить елементарного інструментарію і навичок роботи руками.

Для безлічі російських споживачів меблі представляє собою дороге придбання, і не кожна сім’я стане міняти її раз в декілька років. При цьому внутрішні деталі хороших меблів можуть служити десятиліттями, чого не скажеш про истирающихся матеріалах оббивки. Оновити зовнішній вигляд меблів можна, зробивши перетяжку. Коштує це не більше третини вихідної ціни нових меблів, що робить таку послугу ще популярнішим.

Кілька основних правил, яких потрібно дотримуватися при відкритті власного бізнесу з перетяжки старих меблів, викладаються в цьому матеріалі. Меблеву оббивку змінюють не тільки через очевидне зносу. Багато приділяють особливу увагу увазі інтер’єру власного житла, захоплюються дизайном, і перетяжка меблів оригінальними матеріалами здатна вдало завершити зроблений ремонт, після якого грошей на нові меблі вистачить не у кожного. Все це робить послуги з перетяжки м’яких меблів досить затребуваними і привертає в цю сферу безліч фірм і індивідуальних майстрів. Конкурувати з ними, ведучи справу без проходження обов’язкової реєстрації, вже практично неможливо, тому починати треба з вибору організаційно-правової форми бізнесу. Завданням номер два стає пошук підходящої робочої площі.

Шукати знімну майстерню, і вже тим більше купувати її, зовсім не обов’язково – більшість замовників вважають за краще, щоб роботи проводилися прямо у них вдома. Але для створення позитивного образу офісом обзавестися все ж непогано б. Подбайте про супровідних і наочних матеріалах – фотографії виконаних раніше замовлень (можливо, з самими замовниками і майстром), приклади оббивного текстилю та фурнітури, схеми різних методів проведення обтягування – все це здатне швидше схилити клієнта зробити вибір на вашу користь. З огляду на, що понад вісімдесят відсотків замовників подібних послуг – жінки, особливу увагу слід приділити процесу спілкування з клієнтом і докладного пояснення всіх нюансів. Основним компонентом обладнання, необхідного для роботи такого бізнесу, є звичайна швейна машина. Виготовити меблевий чохол без уміння нею користуватися неможливо.

Також необхідний меблевий степлер, але може підійти і більш простий – будівельний. Для прискорення робіт знадобляться також електроінструменти – дриль або шуруповерт і електролобзик. Решта – це стандартний набір підручних інструментів, наявний у кожного господаря. Як витратних матеріалів використовуються деревоволокнистих плит, матеріали-наповнювачі і кріпильні елементи (шурупи-саморізи). Непогано встановити контакти з постачальниками самих різних видів оббивних матеріалів, як економних, так і люкс-класу. Рішення перетворити свою меблі будь-що-небудь дуже престижно виглядає іноді приходить в голову замовника спонтанно.

Поряд зі зміною оббивки меблів великим попитом користуються послуги із заміни деяких найбільш зношуються внутрішніх компонентів – найчастіше, пружин або набивного матеріалу. Найбільш складні операції можуть все-таки вимагати перевезти меблі в майстерню. Доведеться вирішувати проблему транспорту – на початкових етапах цілком можна буде обійтися найманим, ну а якщо бізнес вдасться розширити, частина отриманого доходу розумно буде направити на придбання власного невеликого вантажного автомобіля. До роботи приступають після оформлення договору з клієнтом. З накопиченням досвіду текс договору потрібно по можливості доповнити пунктами на випадок найбільш часто трапляються суперечок.

Сума договору визначається після огляду і оцінки ремонтованої меблів. Вести такий бізнес досить просто, маючи навіть початкові навички перетяжки меблів. Клієнтів зручно знаходити, розміщуючи оголошення на стендах біля під’їздів житлових будинків і (або) в газетах. Радіо – і телереклама в цьому бізнесі не так поширені, але теж допустимі. Згодом, можна буде виробити свої, більш оригінальні підходи до реклами. Незайвим буде, наприклад, обзавестися власним сайтом. Таким способом можна справити хороше враження на молоду клієнтуру.

Сайт дозволить зробити рекламу і зворотний зв’язок з клієнтами більш інформативною і ефективною. Перетяжка м’яких меблів ідеально підходить для організації невеликого сімейного справи. Кількох пар робочих рук, що діють злагоджено, для цього з лишком вистачить. Це цілком перспективний бізнес, не пов’язаний зі значними вкладеннями капіталу, а значить, і не високоризикованих, що дає, до того ж, істотні можливості до розширення.

Залишити відповідь