Як відкрити автосервіс з нуля скільки коштує, що потрібно для цього

Як відкрити автосервіс з нуля скільки коштує, що потрібно для цього Автосервіс або станція технічного обслуговування автомобілів компанія надає послуги технічного обслуговування, усунення несправностей і капітального ремонту автотранспорту. У даній організації є можливість установки додаткового обладнання (Тюнінг), різні види слюсарного і кузовного ремонту автомобілів. Автосервіс складається з комплексу споруд, оснащених певними механізмами: Підйомник; Балансування; Шиномонтаж; РИХТУВАЛЬНЕАвтосервіс або станція технічного обслуговування автомобілів компанія надає послуги технічного обслуговування, усунення несправностей і капітального ремонту автотранспорту. У даній організації є можливість установки додаткового обладнання (Тюнінг), різні види слюсарного і кузовного ремонту автомобілів. Автосервіс складається з комплексу споруд, оснащених певними механізмами: Підйомник; Балансування; Шиномонтаж; РИХТУВАЛЬНЕ обладнання; Стенд розвал-сходження; Фарбувально-сушильне устаткування; Промивна установка для заміни масла і прочищення паливної системи; Різновидні тестери і стенди для діагностики електричних ланцюгів автотранспорту.

Для повноцінного обслуговування і ремонту автомобіля потрібно мати в автосервісі пневматичний і ручний інструмент. Приміщення для автосервісу. Незалежний автосервіс дуже прибуткова організація. Тому що в дилерському центрі автолюбитель обслуговує своє автотранспортний засіб тільки коли у його автомобіля є гарантія, а по її закінченню необхідно звертатися в незалежне СТО, де ціни на надання послуг значно менше, але надані послуги конкурентно здатні як і в дилерському центрі. Надання послуг автосервісів Вигідні умови співпраці для цього необхідно орендувати приміщення вони можуть бути як гаражні бокси або ангари, також і виробничі приміщення. АЛЕ оренда таких приміщень надається лише не більш ніж на 1 год. С такими умовами дуже складно розвинути бізнес. АЛЕ є можливість яку дає адміністрація міста, взяти в оренду ділянку землі який надається на десятки років відведену для будівництва автосервісів.

Необхідна умова для автосервісу придбати ділянку землі недалеко від траси або магістралі. Автосервіс бажано розташовувати в спальному або діловому районі міста, так як в центральних зонах міста вартість оренди і ділянок дорожче і є проблеми в добірці приміщень які б відповідали вимогам пожежної служби та СЕС. Так як ці служби забороняють розміщувати сервіси в громадських будівлях, а також житлових будинках. Автосервіс повинен бути обладнаний каналізацією і тгрнами для підведення води. Також щодо площі на одного робітника не повинно бути менше ніж 5 м. Необхідна наявність опалення, а також припливно-витяжної вентиляції і природного освітлення. Так само є окремі вимоги які висувають обидві служби до облицювання стін, підлог і оглядової ями (які облицьовуються керамічною плиткою). Сервіс повинен бути обладнаний санвузлом, душем і шафкою для спецодягу. Працівники повинні бути забезпечені як засобами захисту органів дихання, так і рук і очей.

Представлена ??документація відповідає за розміщення автосервісу а так же вироблених в ньому технологічних процесів повинні бути завірена і обговорена з органами Держсанепідемнагляду, що надають дозволи для даного виду діяльності. У спальній зоні міста підходящі місця краще вибирати біля АЗС, парковок або гаражних кооперативів. Відповідна площа для функціонування автосервісу приблизно 250-300 м?, з розташуванням на них 4-х постів обслуговування (7 на 3,5 метрів), до яких необхідно визначити зручний під`їзд з шириною 5 метрів. Так само буде досить на даній площі розмістити необхідний склад з запасними запчастинами, офіс і приймальню для клієнтів. Необхідно передбачити парковку на якій будуть знаходитися автомобілі як відремонтовані так і чекають своєї черги.

Необхідне обладнання. Бажано кожен робочий пост оснастити підйомним оборудованіем.3 поста можна обладнати двухстійкові електрогідравлічними підйомниками (установка такого обладнання значно затратно, але можна обійтися більш дешевше встановивши їх самому, але під наглядом фахівця.). А 4 пост рекомендовано обладнати чотиристояковий електрогідравлічний підйомник, дозволеною масою підйому до 4 тонн. Який на початку укомплектований стендом регулювання розвал-сходження.

Вартість імпортного двостійкового підйомника обійдеться 80-140 тис. гривень, а чотиристояковий в районі 200.000 гривень і установкою 15000 гривень (в середньому для установки підйомників необхідно 500.000 гривень, а стенд розвал-сходження обходиться від 50 до кількох сотень тисяч гривень). Кожне робоче місце укомплектовується повним набором інструментів: головок і викруток, ключів (в середньому 30.000 грн.), Пневматичний гайковерт, шуруповерт і продувний інструмент (десь 15.000 грн.). Також рекомендується придбати поршневий компресор зі стисненим повітрям (закордонний коштує в районі 50.000 грн.), Домкрати, траверси і трансмісійна стійка (все це буде приблизно 15.000 грн.). Необхідно обладнати приміщення двома котушковими витяжками для вентиляції відпрацьованих газів (в середньому 40.000 грн.). Італійське обладнання з домкратом і ванною для перевірки коліс, шиномонтажних та балансувальним верстатами буде приблизно 100.000 грн. Дешевий діагностує сканер для більшості ряду іномарок обходиться 50.000 грн. Разом не вмикаючи вартість оренди для відкриття бізнесу необхідно не менше 700.000 гривень. Персонал. Для функціонування сервісу працює 6 днів на тиждень необхідно 4 слюсаря і майстер-приймальник. Якщо автосервіс буде функціонувати щодня і без вихідних то працівників необхідно збільшити вдвічі. Знайти хорошого досвідченого фахівця дуже важко, кваліфікованому автослюсаря перспективнішою працювати в дилерському центрі і відкрити справу самому, тому що там заробітна плата вище ніж в звичайному сервісі. Є варіанти навчати самому за принципом майстер підмайстер або переманювати у інших СТО. Документи необхідні для відкриття автосервісу.

На початку потрібно підготувати документи дозволяють і підтверджують право на оренду або придбання приміщення, також на експлуатацію приміщення в якості сервісу у СЕС та пожежної. Необхідно підписати договір на підведення води, опалення, відведення стічних вод. Якщо у вас вже є реєстрація як ІП або юридична особа і бажаєте надавати послуги ТО і ремонту автотранспорту, то вам потрібна ліцензія. Для надання мастильних і заправних робіт додається добровільне ліцензування, що служить для діагностики та шиномонтажу, та ін. Робіт. Ліцензія сервісу необхідна для рівня сервісу і визначення його статусу. Рентабельність цього бізнесу безсумнівно залежить від кількості робочих місць його розташування і яке обладнання застосовується. Є варіант покупки готового сервісу, який виробляють спеціально для продажу. Реклама.

Відкрився сервісу необхідно володіти фірмовим стилем, для його організації необхідні фахівці в даній області (близько 15.000 грн.), Світловий банер (10.000 грн.), Спец одяг для працівників сервісу з логотипами (5.000 грн.). При розташуванні автосервісу в спальні райони, необхідно вдаючись до послуг листонош поширити візитки та флаєри (5.000 грн.). Так само розміщення реклами на двох або трьох радіостанцій приверне радіослухачів до ваших послуг. (20-40 тис. грн.). Також для сайту і розміщення реклами в газеті (15.000 грн.). Перевагою вашого сервісу буде рекомендації перших відвідувачів. Зі статистики досвідчений слюсар виконує роботу на замовлення в районі 5.000 гривень. Для залучення клієнтів витрати на рекламу не такі й великі які дозволять збільшити щоденний прибуток. В середньому, що б автосервіс себе окупив знадобиться від 1 до 3 років, рентабельність якого складе 20-40%.

Залишити відповідь