Як відкрити ательє з пошиття та ремонту одягу

Як відкрити ательє з пошиття та ремонту одягу. Часом при першому погляді на людину ми можемо багато чого зрозуміти про нього, і вся його сутність, здається, виражається в костюмі. Неяскрава консервативний одяг – свідоцтво нелюбові до змін, навіть деякою похмурості, що привертають увагу деталі говорять про прагнення виділитися, Екстравагантності натури, а класична, зі смаком підібраний одяг – ознака оригінальності й упевненості в собі. Одяг завжди була способом заявити про себе – в цьому криється причина неймовірною популярністю швейних майстерень. Та й наряди масового пошиття не кожному підходять.

Більшості людей доводиться підганяти речі по фігурі, щоб підкреслити достоїнства і приховати її недоліки. А вже щось «по-дрібниці» підшити і відремонтувати потрібно всім, звідси зростаючий попит на ательє і майстерні. Часом при першому погляді на людину ми можемо багато чого зрозуміти про нього, і вся його сутність, здається, виражається в костюмі. Неяскрава консервативний одяг – свідоцтво нелюбові до змін, навіть деякою похмурості, що привертають увагу деталі говорять про прагнення виділитися, Екстравагантності натури, а класична, зі смаком підібраний одяг – ознака оригінальності й упевненості в собі. Одяг завжди була способом заявити про себе – в цьому криється причина неймовірною популярністю швейних майстерень. Та й наряди масового пошиття не кожному підходять.

Більшості людей доводиться підганяти речі по фігурі, щоб підкреслити достоїнства і приховати її недоліки. А вже щось «по-дрібниці» підшити і відремонтувати потрібно всім, звідси зростаючий попит на ательє і майстерні. Створення ательє – це точні розрахунки і креативний підхід. Відкриття власного швейного ательє може бути дуже вигідним підприємством, але вашого бажання для успіху в цій справі мало. Створити свій бізнес непросто, необхідно чітко продумати, як буде організовано ваша справа, а також скласти бізнес-план. Потрібні точні розрахунки і достатні грошові вкладення, тільки тоді ваше підприємство буде не черговий одноденкою, а досягне процвітання. Не потрібно думати, ніби ательє – просто місце, де шиють і ремонтують одяг.

Це обитель творця, який дарує своє світовідчуття людям, творця, який не стоїть на місці, а володіє майстерністю створення нових речей і вміє дарує життя старим. Ательє-це міні-фабрика, яка при розумному керівництві окупиться за півтора-два роки, а при вашому бажанні за цей термін може перетворитися в модний салон. Однак для досягнення успіху необхідно чітке планування, а продуманий бізнес-план дозволить вибрати власне, відмінні від інших напрямки роботи і грамотно розподілити сили. Найчастіше ательє і студії з пошиття одягу мають досить вузьку спеціалізацію, але можна і успішно поєднувати кілька напрямків діяльності. Основні напрямки в роботі швейних ательє: – Створення корпоративного стилю, пошиття форменого та спеціального одягу; – Пошиття костюмів для рекламних акцій і промо-компаній; – Створення костюмів для танців, театральних постановок і карнавалів; – Пошиття одягу для домашніх тварин; – Виготовлення корсажів і корсетів, а також пошиття костюмів для виступів та урочистостей (в т. Ч весіль) за індивідуальними замовленнями; – Виготовлення шкіряних і хутряних виробів; – Розробка стилю дітей і дорослих і створення оригінальної повсякденного одягу; – Роботи з дрібного і великого ремонту одягу; – Виготовлення в’язаних і трикотажних виробів; – Створення колекцій одягу для магазинів і фірм; – Індивідуальне пошиття верхнього одягу; – Виготовлення одягу для занять спортом; – Моделювання і виробництво предметів інтер’єру: меблеві чохли, гардини, килимки, подушки; – Обмундирування для співробітників силових та військових відомств; – Виробництво текстилю для підприємств громадського харчування, готелів і т. п.; – Створення головних уборів та сумок на замовлення; – пошив одежды plussize; – Виготовлення прикрас з використанням кольорів і бісеру; – Обробка і прикраса одягу із застосуванням страз, каменів, стеклярусу, а також ручною вишивкою; – Розпис і друк по тканині і одязі. Будь-яке ательє може як спеціалізуватися на чомусь одному, так і надавати кілька видів послуг. Технічне оснащення і персонал.

Отже, ви вже вирішили, в якому напрямку буде працювати ваш салон. Тепер саме час для вибору приміщення, придбання обладнання і матеріалів, а також пошуку працівників. Обов’язково вкажіть в бізнес-план придбання обладнання, адже, незважаючи на затребуваність ручної роботи, вам знадобляться надійні в’язальні та швейні машини. У якій кількості їх закуповувати? Це залежить від спеціалізації вашого ательє, а також ваших можливостей. Починати можна буквально з двох-трьох швейних і однієї в’язальної машини, столу для закрійника, парогенератора і прасувальної дошки, проте вони повинні бути якісними – це дозволить уникнути багатьох проблем в майбутньому. А при успішному розвитку бізнесу необхідну техніку завжди можна докупити.

Підбір персоналу для ательє – один з найважливіших факторів досягнення успіху. Залучення до роботи хороших фахівців призведе до того, що слава про ваш ательє буде передаватися з вуст в уста, залучаючи все нових і нових клієнтів. Однак професіонали вимагають високої оплати своїх послуг, а на самому початку шляху, коли ваше ательє ще не набрало обертів, високі розцінки можуть відлякати клієнтів. Вихід – в наймі поки не відомих широкому загалу, але перспективних і люблять свою справу співробітників. На перших порах досить адміністратора і двох робочих з пошиття одягу, а з часом можна буде задуматися і про розширення штату. Позиціонування послуг на швейному ринку. Для успішної роботи вашого салону необхідно визначити цільову аудиторію споживачів.

Прийняли рішення спеціалізуватися на пошитті спеціального і форменого одягу? Значить, ваші послуги будуть розраховані на представників силових і державних структур, розважальних закладів, обслуговуючий персонал. Чи плануєте зайнятися виготовленням нарядів для урочистостей і виступів? Шукайте клієнтів в фірмах з організації свят, в шлюбних агентствах. Дуже важливо і те, в якому приміщенні буде розташовуватися ваша студія. Звичайно, орендувавши площу в Молл у центрі міста, можна розраховувати на відвідуваність, однак висока орендна плата не завжди під силу молодому, тільки набирає силу підприємству.

Залучення споживачів. Залучення споживачів – ось на що повинна бути спрямована робота власника ательє і всіх його співробітників. А це можливо тільки при якісному обслуговуванні та обліку потреб кожного клієнта. Хочете, щоб ваш бізнес процвітав? Надайте послуги з виїзду фахівців на будинок, індивідуальні консультації, доставку замовлень клієнтам, ексклюзивні майстер-класи з виготовлення виробів, зберігаючи при цьому доступні ціни. Швидкість розвитку вашої справи прямо пропорційна тому, наскільки ви виділяєтеся на ринку послуг, наскільки вони є ексклюзивними. Реклама – двигун прогресу, не забувайте про це, і заявляйте світові про себе всіма можливими способами: в ЗМІ, співпрацюючи з іншими фірмами, розміщуючи зовнішню рекламу.

Консультації також допоможуть привернути увагу клієнтів до вашого ательє. Фінансові вкладення в швейний бізнес. Відкриття швейного бізнесу вимагає мінімум коштів, велика частина яких необхідна для оренди приміщення, оформлення необхідних документів та розміщення реклами. Устаткування же можна придбати в кредит або розстрочку або взяти в оренду і згодом викупити. Перелік документів необхідних для відкриття ательє: Свідоцтво про Державну (свідоцтво про державну реєстрацію як юридичної особи).

ІПН (свідоцтво про постановку на облік в податкових органах). Договір оренди нежитлового приміщення. Коди за КОАТУУ (коди Держкомстату). Договір на побутове обслуговування (вивезення сміття). Свідоцтво, яке підтверджує право власності на приміщення. Висновок Державного пожежного нагляду.

Висновок Росспоживнагляду. Не забувайте: ваше ательє буде процвітати тільки при поєднанні любові до справи і чіткої, прописаної в бізнес-плані організації.

Залишити відповідь