Як вибрати назву магазину одягу

Як вибрати назву магазину одягу. Одним з ключових питань, яким спантеличений бізнесмен, що відкриває власний магазин: «Як його назвати?». Адже найменування магазину – його візитна картка, воно повинно запам’ятатися, бути яскравим і гучним. Деякі підприємці не відносяться до цього серйозно, Тому назва їх магазинів схожі один на одного, що погано позначається на розвитку бізнесу. Одним з ключових питань, яким спантеличений бізнесмен, що відкриває власний магазин: «Як його назвати?». Адже найменування магазину – його візитна картка, воно повинно запам’ятатися, бути яскравим і гучним. Деякі підприємці не відносяться до цього серйозно, Тому назва їх магазинів схожі один на одного, що погано позначається на розвитку бізнесу. Якби найменування магазину не впливало б на продажу і успіх, зараз не існувало б такого напрямку як «найманого».

Кожен маркетолог знає: щоб залучити покупця, назва точки повинно зацікавити, відображати пропонований асортимент товарів, це особливо стосується магазинів одягу. Як придумати оригінальну назву для будь-якого магазина одягу? Підбираючи назву свого магазину, подивіться на той асортимент продукції, яку ви продаєте. Адже якщо в магазин одягу з Китаю, ви назвете, наприклад, «Англійська модниця», тут буде явна невідповідність, а відвідувачі магазину залишаться розчаровані. Якщо ви створюєте магазин мультибрендовой одягу, з цим складніше. Простенькі назви розібрані конкурентами.

Щоб спростити вам завдання, ми виділили 7 пунктів, про які варто подумати, перш ніж визначитися назвою. Товар в загальному вигляді (стиль, фасон, мода) Масштаби (салон, бутік, країна, планета, студія) Якість (ексклюзив, імідж, бюджет, люкс) Актуальность (мания, тренд, секонд-хенд) Товарна група (шовк, сукні, пальто, льон) Встановлення цільової аудиторії (стать, вік) – малюк, вумен, Джентли Група покупців (у будинку, сім’я, наше). Слід скласти власну таблицю, що складається з 7 пунктів зі словами, і спробувати скомбінувати ті, які вам найбільше сподобаються, але не варто ставити в назву більше 3х слів, співзвучних за все залишити 2. Якщо ви створюєте монобрендовий магазин, то тут простіше, так як можна поставити найменування, відповідне бренду. Звідси випливають відразу дві переваги: Ви не витрачаєте час і не мучите свою уяву. Покупець цього бренду відразу знає куди йти, марка одягу завжди на слуху.

У випадку зі сток-магазином вам доведеться йти по шляху володарів мультибрендових магазинів, проте не вводьте покупців в оману. Недолік сток-магазинів в тому, що вони, найчастіше, асоціюються з секонд-хендами, так що створення такого роду торгової точки не дуже вигідне рішення. Визначаючи назва секонд-хенду, пам’ятайте, що в такі місця ходять представник нижнього і середнього класів. Так що вам варто придумати нехитру назву, однак, воно також має запам’ятовуватися. Найманого і генерування назв.

Неймінг називають процес створення імені для конкретної компанії. Проаналізувавши ринок, переваги продукції, придумується фраза або слово, яке відповідає на питання про характеристику товару і його споживачів. Процес нейминга складається з 4 етапів: 1) Встановлення цілей і визначення функціонального навантаження 2) Підбір певної кількості слів, з якого вибираються ті, що якнайкраще характеризують продукцію 3) Оцінка актуальності обраного імені 4) Перевірка схожих вже існуючих назв Ідеальне найменування повинно відповідати наступним вимогам: стислість унікальність правильні асоціації значимість Можливість його експлуатації в різних видах бізнесу Ви можете звернутися в компанію, яка за гроші надасть вам послуги нейминга. При зверненні в відповідну структуру ви надаєте детальну інформацію про вашу організацію і товарах. Якщо ви не хочете переплачувати, то можете запитати поради у друзів і родичів, а також скористатися спеціальними генераторами, які складають список синонімів і з них вибирають кращі варіанти.

Враховуйте наступне: I. Сприйняття найменування цільовою аудиторією II. Можливість непотрібних асоціацій III. особливості словотворення Як назвати магазин жіночого одягу Для того щоб вибрати гарну назву магазину одягу, дізнайтеся про тенденції ваших конкурентів. Зараз багато назв складаються з іноземних і запозичених слів, особливо з англійської, французької мов. Можете зв’язати найменування свого магазину з європейською модою, але тоді і продукція не повинна бути “madeinChina”. Ми вибрали кілька варіантів, які, на наш погляд, вважаються вдалими: I. “Затишний” II. “Водевіль” III. “Mon Cheri” внутрішньовенно “Наступна марка” Якщо ви хочете дати своїй магазину назва, складене зі слів іноземної мови, то намагайтеся вибрати те, що легко читається на будь-якій мові. Як назвати чоловічий магазин одягу. У ситуації з магазином чоловічого одягу, з назвою потрібно не перестаратися. Тут діє правило «чим легше, тим краще». Зупиніться на простому, але важливому російською вираженні.

І намагайтеся не вживати в назві слів подібних «піжонові», представників сильної статі таке не вразить. Останнє: виключіть зі списку можливих найменувань слова «мода», «фешн», що також не відповідають характеру чоловіки. Як назвати магазин дитячого одягу. Обдумуючи варіанти для імені магазину дитячого одягу, згадайте, що радує дітей, улюблені герої мультфільмів, тварини і т. п. Причому варто взяти до уваги те, що і у дітей існують свої вікові категорії. Значить, товари, спрямовані на продаж для дітей у віці від 0 до 4 років можна продавати в відділах з назвою «малюк», але в такий відділ не зайдуть мами і тата, які мають дітей у віці 10 років. Як назвати магазин одягу зі специфічною продукцією.

Нейміг магазину, який має заздалегідь визначений вузьке коло клієнтів, набагато простіше, ніж ви думаєте. Так, в магазин спортивного одягу з відповідним товаром будуть ходити спортсмени, і таку торгову точку, названу наприклад «країна спорту» буде легко запам’ятати і знайти. Магазину класичної, офісного одягу підійде найменування «Класик» або «Ділова класика». Якщо ви продаєте товари, необхідні молоді, подумаєте про назви «Креатив», «Йанг» або схожому з цими. Але важливо, щоб ім’я пролунала не пафосно, а свіжо.

Створити гарна назва магазину самостійно не так складно, слід лише пам’ятати про вашу цільової аудиторії і підключити свої таланти. Може виявитися, що придумане вами назва вже носить інше місце, однак, варто продовжити обмірковувати варіанти без допомоги фахівці. Пам’ятайте: головне – коло споживачів вашого товару.

Залишити відповідь