Як вибрати ідеальну назву для вашого бізнесу

«Як ви човен назвете, так він і попливе», – стверджував герой радянського мультфільму. І, що стосується імені фірми, це справді так. Тому до вибору назви потрібно підійти з усією серйозністю та відповідальністю.

Як вибрати ідеальну назву для вашого бізнесу

Назва фірми, салону чи магазину – це перша, на що потенційний покупець звертає увагу, це свого роду «точка входу» для вашого бізнесу.

Можливо, ви реалізуєте найкращі у світі товари чи послуги, але людина може піти не до вас, а до ваших конкурентів, тому що їхня назва здалася їй більш привабливою чи переконливою. Адже коли клієнт нічого не знає про компанії, то ухвалює миттєве рішення на користь тієї, чия назва йому сподобалася більше.

Ми хочемо дати вам кілька корисних порад щодо вибору правильного імені.

Фахівці з просування брендів рекомендують вибирати таке ім’я для фірми, щоб воно було:

  • простим;
  • оригінальним;
  • інформативним (бажано, щоб назва відображала вигляд вашої діяльності);
  • воно має легко запам’ятовуватися;
  • логотип та ім’я повинні відповідати один одному;
  • бренд і лого повинні бути легко впізнаними серед інших.

Як це часто буває – умови начебто прості та нехитрі, але легше сказати, ніж зробити. Адже ваше завдання виділитися серед конкурентів, але при цьому ви також повинні бути прийняті всерйоз клієнтами. І важливо те, що з цією назвою вам доведеться стикатися десятки разів на день, відповідно, вона повинна подобатися і вам самому.

Для багатьох дуже привабливою є ідея включити в назву своє ім’я чи прізвище. Це можна і навіть потрібно зробити, якщо у вас є репутація хорошого фахівця у вашій області. У цьому випадку згадка прізвища в назві викличе у клієнтів відчуття безпеки і надійності, а фірма сприйматиметься як підприємство, що добре зарекомендувало себе. Недаремно цим прийомом часто користуються лікарі, адвокати, фінансисти.

Гумор або гарний каламбур (гра слів) також є ефективним способом виділити свою назву «з натовпу». Але тут дуже важливе почуття міри та гарне почуття мови, щоб не переборщити з гумором і не викликати у потенційних клієнтів посмішку.

Успіхів вам у пошуку унікального імені та процвітання вашому бізнесу!

Залишити відповідь