Як стати консультантом зі здорового харчування

Здорове харчування входить до основного кола інтересів сучасної людини — люди стали розумнішими, тому розуміють, що харчування та спосіб життя багато в чому визначають рівень їхнього здоров’я і навіть життя. Усі хочуть важити менше, а жити довше.

Як стати консультантом зі здорового харчування

Дієтолог (або консультант зі здорового харчування) допомагає своїм клієнтам досягти цих цілей.

Якщо вам подобається викладацька робота, ви вмієте мотивувати людей і підтримувати їх у різних починаннях і досягненнях, то це робота для вас.

Ви можете працювати з кожним своїм клієнтом індивідуально або читати лекції групам людей, бути дієтологом при фітнес-центрі або стати незалежним консультантом у цій сфері.

Основні переваги цього бізнесу полягають у тому, що розпочати його можна з невеликими початковими вкладеннями, із зайнятістю на неповний робочий день та з можливістю працювати з домашнього офісу. До того ж у цій діяльності є дуже позитивний емоційний фактор — ви допомагатимете людям і робитимете їхнє життя більш здоровим і осмисленим.

Для того щоб досягти успіху в цьому роді діяльності вам будуть необхідні не тільки фундаментальні знання про здоров’я та фізіологію людини, про правильне харчування та психологію, ви повинні також займатися маркетингом, щоб знайти достатню кількість клієнтів. Якщо у вас є диплом або сертифікат дієтолога, то це безперечний плюс, але, в принципі, не найнеобхідніша умова для плідної роботи.

Пошук клієнтів

Як стати консультантом зі здорового харчування

Ваша цільова аудиторія – це абсолютно всі дорослі люди. Більше того, ви можете працювати як з фізичними, так і юридичними особами, тобто, не тільки консультувати в офісі або вдома, але й працювати у великій компанії, тренажерному залі або фітнес-центрі.

Якщо ви віддаєте перевагу індивідуальному спілкуванню з клієнтами, розмістіть рекламні оголошення в місцевих друкованих виданнях, соціальних і локальних мережах. Можна зробити розсилку рекламних буклетів поштою для мешканців найближчих до вашого офісу будинків або розповсюдити флаєри серед працівників великих корпорацій. Запропонуйте свою безкоштовну консультацію як приз на місцевих благодійних акціях та аукціонах. Позитивні відгуки та потік клієнтів вам будуть забезпечені.

Відправте рекламні листи або іншу рекламну продукцію з описом ваших послуг для власників великих організацій та корпорацій у вашому місті, запропонуйте себе як лектор і консультант до місцевих оздоровчих клубів та медичних закладів.

Необхідне обладнання

Для того, щоб розпочати свій бізнес як консультанта зі здорового харчування, вам достатньо мати контактний телефон, комп’ютер, принтер та програмне забезпечення, яке дозволяє створювати рекламну продукцію — рекламні листи, брошури та інший інформаційний матеріал для ваших потенційних клієнтів.

>

Кваліфікований дієтолог може працювати у власному окремому кабінеті, а може у штаті підприємства або незалежним консультантом (у лікарнях, хоспісах та будинках для людей похилого віку, фітнес-центрах або інших профільних організаціях). А найпросунутіші підприємці можуть давати консультації з дієтології онлайн.

Потенційний дохід у консультанта з дієт може бути просто видатним: $50000 або навіть більше. Звичайно, у цих цифрах враховано не лише гонорари за консультації, а й можливий прибуток від створення власних ексклюзивних програм з дієт, видання книг з дієтології та продаж відеоматеріалів та програмного забезпечення.

Всі ці інформаційні продукти можуть продаватись через інтернет магазини, веб-сайти або оптом, через мережі спеціалізованих магазинів.

Залишити відповідь