Як швидко погасити кредит

В даний час у кожного середньостатистичного людини є кілька позик і кредитів. Банки пропонують найрізноманітніші суми і умови: тривалий термін виплат, невисокі відсотки, невеликий щомісячний платіж і т. д. Тим самим приваблюючи людей скористатися запропонованими продуктами. Отримавши на руки потрібну суму, або заповітну річ, людина трохи пізніше усвідомлює, що тепер йому належить погашати взятий кредит протягом довгого часу. На жаль більшості людей не вдається відкладати і збирати гроші, тому взявши кредит вони змушені тривалий час значну частину своїх доходів віддавати банку в рахунок платежів по кредитах. У кожного має кредит людини в голові виникає одне і те ж питання: як скоротити термін виплати свого кредиту?

Насправді такий спосіб існує. Вам просто слід збільшити суму своїх виплат на 10%. Але збільшувати платіж потрібно не за всіма наявними кредитами, а по одному з них. Це реально працює. В даний час у кожного середньостатистичного людини є кілька позик і кредитів. Банки пропонують найрізноманітніші суми і умови: тривалий термін виплат, невисокі відсотки, невеликий щомісячний платіж і т. д. Тим самим приваблюючи людей скористатися запропонованими продуктами. Отримавши на руки потрібну суму, або заповітну річ, людина трохи пізніше усвідомлює, що тепер йому належить погашати взятий кредит протягом довгого часу. На жаль більшості людей не вдається відкладати і збирати гроші, тому взявши кредит вони змушені тривалий час значну частину своїх доходів віддавати банку в рахунок платежів по кредитах. У кожного має кредит людини в голові виникає одне і те ж питання: як скоротити термін виплати свого кредиту?

Насправді такий спосіб існує. Вам просто слід збільшити суму своїх виплат на 10%. Але збільшувати платіж потрібно не за всіма наявними кредитами, а по одному з них. Це реально працює. Наприклад, у вас є кілька видів кредитів: позика, іпотека, кредит на машину і кредитна карта. 10% від суми всіх платежів складають 6000 грн. Спочатку збільшити платіж варто по самому короткострокового кредиту, тобто по кредитній картці. Значить направляємо ці 6000 грн. щомісяця на кредитну карту, при цьому по іншим кредитам вносимо тільки мінімальні платежі.

Т. О. кредитна карта буде закрита за кілька місяців. Наступним кроком буде збільшення щомісячного платежу на 6000 грн. за довгостроковим кредитом, наприклад, позику. Після закриття позики аналогічним чином виплачуєте кредит за машину. Ви обов’язково помітите що терміни виплат реально скорочуються.

Коли залишиться одна іпотека ви зможете направляти її виплату додатково солідну суму яку ви раніше платили по всім іншим кредитам. Використовуючи таку досить просту схему ви зможете розрахуватися зі своїми кредитами набагато швидше.

Залишити відповідь