Як придумати назву для інтернет магазину. Ідей для назви свого інтернет магазину дуже багато але, на жаль, більшість з них зайняті. Як говориться «як назвеш корабель – так він і попливе» можна з легкістю перекласти на процес вибору назви. І саме тому варто вибрати ім’я один раз і на все часи. Потрібно визначитися з головними факторами, які будуть враховані при виборі назви. Домен – є головною особливістю в назві інтернет-магазинів.
А саме адреса сайту, його буквена символіка в адресному вікні. Важливо придумати ім’я з урахуванням назви домену. Ідей для назви свого інтернет магазину дуже багато але, на жаль, більшість з них зайняті. Як говориться «як назвеш корабель – так він і попливе» можна з легкістю перекласти на процес вибору назви. І саме тому варто вибрати ім’я один раз і на все часи.
Потрібно визначитися з головними факторами, які будуть враховані при виборі назви. Домен – є головною особливістю в назві інтернет-магазинів. А саме адреса сайту, його буквена символіка в адресному вікні. Важливо придумати ім’я з урахуванням назви домену. Що потрібно враховувати при виборі назви для інтернет-магазину?
І як же запитаєте ви, назвати свою інтернет-фірму? Для відповіді на це питання необхідно слідувати декільком основним критерію, які повинні задовольняти назвою абсолютно. Націленість на потрібну аудиторію. Мати відповідності з продаваними товарами. Складність запам’ятовування. Асоціативність і опис krasnorecivoe.
Унікальні найменування. Стоп-лист. Ось деякі чинники, які відповідають потрапляння в цільову аудиторію: Гендерну ознаку, Вікова категорія, Соціальна приналежність, ціна. Назва вашого магазину має відповідати ціновій групі (товари зі звичайними цінами, і елітні). Левова частка фірм орієнтована на споживача із середнім достатком, але це не виключає три цінові ніші: низька (дешеві товари) середня (дорожчі), висока (тут головне якість і бренд, а ціна не має значення).
З цього випливає, що назва повинна давати уявлення про ціну. Для прикладу: якщо фірма пропонує дешевий товар, то і назва буде жартівливим, ігровим. А якщо ціна висока, то в назві має бути присутнім пафос і епатаж. Гендерну ознаку передбачає орієнтацію на жінок, чоловіків і дітей. У першому випадку назви повинні бути ніжними, з ноткою кокетливості, у другому – строгі, дитячі ж асоційовані з казками і чарівними персонажами. За віком всіх клієнтів потрібно розділити на кілька категорій: – Підлітковий контингент (до 21 року), – молодь (від 21 року до 30 років) – люди середнього віку (з 30 років до 45) Слід уявляти, що віртуальний магазин буде орієнтований на контингент молодше 30 років, тому варто вибрати назви, враховуючи молодіжний сленг або розмовні фрази.
Поділ по релігії, способу життя і інтересам передбачає розподіл на субкультури. Характер товару, що продається повинен повністю відповідати його асоціативності з ним. Так, наприклад, нижню білизну, має бути сексуальним, а якщо парфумерія, то ніжність і аромат. Що стосується назви магазину, то, воно повинно бути таким, щоб викликав відповідні емоції. Складність назви зведіть до мінімуму, щоб покупець не зміг забути його. Назва повинна впливати на seo-оптимізацію. Ключовим моментом стане унікальність назви. Воно повинно бути несхожим на ті, що є у конкурентів, і не мати аналогів у своїй сфері.
Перед вами постане ще одна проблема, мовний бар’єр, так як ім’я домену, яке необхідно прописувати на латинській мові, не всі зможуть сприйняти або запам’ятати. Але багато хто все одно створюють імена зі складними поєднаннями. Це необхідно припиняти. Стоп-лист або перелік слів, які вже порядком приїлися: vip, best, elit, top – ці приставки варто уникати; магазин; згадка назви товару: perfume, gift, CD, books. Як і де можна шукати нові і цікаві назви?
Вам допоможу кілька простих порад, при виборі імені своєї інтернет-фірми: 1. Пошук імені серед товарів. Раніше хтось намагався придумати назву товару, тепер ви можете запозичити його в своїх цілях. 2. Запозичення назви у «померлих» брендів. Найбільш наочним прикладом буде L-Escale. Ця компанія припинила своє існування, але її ім’я як і раніше використовується.
3. Звернутися до неймер. Це люди які спеціалізуються на створенні ексклюзивних і унікальних імен, звичайно за окрему плату. 4. Перебрати всілякі іноземні слова. Завдяки цьому способу можна придумати прекрасне назву, тому що іноземні слова можуть звучати стильно і барвисто. 5. Прізвища. Придивіться до відомих брендів – Тінькофф або Коркунов. Це звучить красиво, довго залишається в пам’яті. Але може виникнути складність при написанні іноземною мовою.
Багато при написанні допускають помилки при введенні назви. Тому не всі красиві прізвища будуть в цьому питанні актуальні. 6. Взяти за основу групу товарів. Таким чином, якщо ви хочете продавати квіти можна назвати свою фірму «Цветкофф». Хоч і банально, але зате коротко і лаконічно. 7. Природні найменування.
Відмінний варіант назвати свій магазин одягу використовуючи природні назви географічних місць. «Малібу», «Фіджі» і багато інших. Прекрасний спосіб придумати назву – обіграти слова. Для цього вам знадобитися небагато: лист і олівець. Можна придумати різні варіанти. – Помилки в словах (не переходячи межі розумного): telefone, gft (gift), – химерні, але в той же час прості слова: Flowerine або Giftazz, – образні асоціації: наприклад, слово взуття на іспанському – «zapatos».
Це можна обіграти таким способом: zappos, – змішати слово з суфіксом або приставкою: jeansez або podarkos. Все буде залежати від спрямованості інтернет-фірми. З представлених прикладів можна зробити висновок, що упор йде на категорію товару. Придумати назву для свого інтернет-магазину не так то вже й просто.
Власне полягає в поєднанні подібні слова. Але не варто забувати і про транслітерації для веб-адреси, який грає дуже важливу роль. Складно буде не потрапити у відповідність з назвами численних сайтів, які вже існують. Якщо у вас виникають труднощі з назвою, то не варто «винаходити велосипед». Простіше звернутися в спеціальні організації, діяльність яких заснована на створенні відповідних імен для інтернет-фірм.