Як почати бізнес з продажу садової техніки

Як почати бізнес з продажу садової техніки. Бізнес з продажу садової техніки давно вважається прибутковим. Більше тридцяти відсотків жителів вирощують для особистого споживання, хтось навіть на продаж різні овочі і фрукти на своїх земельних ділянках. І садова техніка якраз необхідна для обробки земельних ділянок. Бізнес з продажу садової техніки давно вважається прибутковим. Більше тридцяти відсотків жителів вирощують для особистого споживання, хтось навіть на продаж різні овочі і фрукти на своїх земельних ділянках. І садова техніка якраз необхідна для обробки земельних ділянок.

Ця техніка надійна, зручна і практична в експлуатації. За допомогою подібних пристроїв вашу ділянку буде швидко наведено в порядок. Садова спецтехніка допоможе вам без особливих зусиль зорати ділянку, прополоти землю і розпушити її. Для звернення з цією технікою, вам не знадобляться спеціальні знання, особливо це буде актуально для людей похилого віку. У зв’язку з цим, ідея з відкриття магазину садової техніки має великі перспективи і буде користуватися попитом серед дачників. Але перш, ніж відкрити свій магазин, необхідно продумати деякі питання: Якого типу відкривати магазин.

Самообслуговування або продаж в ньому буде здійснюватися через прилавок. Розмір вашого магазину – великий або маленький. В якому районі він буде перебувати, вивчіть купівельні спроможності населення. Докладно продумайте асортимент товару, вивчіть пропозиції, які вже існують на ринку і який попит. Складіть бізнес-план.

Відкриття магазину, досить витратна справа. Для цього вам знадобиться початковий капітал хоча б в двісті тисяч доларів, про краще, якщо буде п’ятсот. Проте цей бізнес досить прибутковий. Якщо магазин буде розташовуватися поруч з центром і мати площу приблизно в 500 м2, то тоді вийде оптимальне поєднання прибутку і витрат, понесених на відкриття. На початку підготовки приділіть увагу збору необхідного пакету документів. Для того, щоб зареєструвати фірму, вам необхідно знати: назва магазину; суму статутного капіталу; кількість засновників; хто буде директором і головним бухгалтером.

систему оподаткування, Вам потрібно буде зробити наступне: отримати свідоцтво про реєстрацію юридичної особи; зареєструватися у позабюджетних фондах; відкрити розрахункові рахунки в будь-якому банку отримати свідоцтво про постановку на облік і присвоєння ІПН; отримати лист Держкомстату про присвоєння кодів; отримати печатку; Після всього цього, подбайте про вивісці (на яку так само потрібен дозвіл). Пам’ятайте, що вивіска – це та ж реклама, вона повинна бути обов’язково. Щоб отримати цей дозвіл, потрібно подати такі документи: Заява, кольорові фотографії місця розміщення магазину узгодження місця розміщення з власником будівлі. реєстраційну картку, пророблений дизайн зображення, нотаріально завірені копії свідоцтва про відкриття фірми, ескіз зображення, з синьою печаткою підприємства, завірений нотаріально договір оренди, карта передбачуваного місця розміщення, Для того щоб отримати висновок пожежного держнагляду потрібні такі документи: письмо-заявка, договір оренди приміщення, страховий поліс об’єкта. поэтажный план БТИ, свідоцтво про реєстрацію підприємства, договір про встановлення протипожежної сигналізації. Для отримання санітарно-епідеміологічне ув’язнення з Росспоживнагляду потрібні наступні документи: Заява, договір оренди, свідоцтво про реєстрацію фірми і постановці на облік в ІМНС, медичні книжки працівників магазину, сертифікати на товари магазину, асортиментний перелік товарів, санітарний паспорт об’єкта, договору на вивезення сміття і ТПВ. При виборі приміщення для нового магазину (чи будете ви його орендувати, купувати або будувати), потрібно враховувати наступне.

Місцезнаходження. Від вигідного місцеположення, зручних під’їздів і парковки в рази збільшить кількість покупців. Планування приміщення і його розмір. Місця повинно бути стільки, щоб можна було спокійно розташувати і офісні, і складські приміщення. Обов’язково повинна бути можливість проведення телефонної лінії, електрики, тепла, води, систем охоронної сигналізації. Для нормальної роботи магазину вам знадобиться торгове обладнання, таке як стелажі, прилавки, шафи, вітрини і т. д. Таке обладнання можна замовити в будь-який спеціалізованій фірмі.

Що б покупцям подобалося бувати в вашому магазині, продумайте дизайнерське оформлення торгового залу. І вам не обійтися без касового обладнання Собі в постачальники намагайтеся вибирати фірми з хорошою репутацією, що б бути впевненим, що ваші замовлення будуть доставлятися вчасно. При виборі товару звертайте увагу на співвідношення ціни-якості, і можливий графік поставок до вас в магазин. Коли знайдете підходящого вам постачальника, постарайтеся домовитися про довгострокові взаємини.

Вони забезпечать досить вигідні умови для вашої співпраці. Віддайте перевагу постачальникам, які зможуть забезпечувати ваш товар супутньої рекламною продукцією, на приклад іменними рекламними стендами. Тепер, що стосується підбору товару для вашого магазину садової техніки. На сьогоднішній день вибір тут величезний. Виробники пропонують нам десятки і навіть сотні різних моделей.

Слід уважно вивчити стан рику вашого регіону і запропонувати моделі, які будуть актуальні і мати попит. Серед великогабаритної техніки лідерами з продажу незмінно є: мотокультиватори, бензопили, садово-паркові міні-трактора, бензинові тріммери, бензинові газонокосарки, мотоблоки, електропили. Все обладнання повинно бути якісним і обов’язково мати сертифікат відповідності. У магазині садової техніки разом з великогабаритними моделями товару, повинен бути і хороший асортимент дрібних товарів, без яких так само не обійтися на земельній ділянці.

Такі товари так само будуть приносити прибуток. Для гарантійного і післягарантійного обслуговування товару, який ви будете продавати, варто звернутися з регіонального ділера, з проханням надати таку можливість. Підбір персоналу також дуже важливий для успішної і рентабельної роботи магазину. Продавець вашого магазину повинен бути ще й консультантом. Він повинен не тільки продавати, а й вміти знайти підхід до кожного відвідувача, допомогти клієнту підібрати правильно товар, грамотно проконсультувати про можливості обраного товару. Так, що до питання підбору персоналу, варто поставитися з усією серйозністю. Для роботи в магазині вам знадобиться директор, касир і продавці-консультанти.

З огляду на те, що ви будете продавати специфічний товар, рекомендуємо взяти людей з певним освітою. Тут допоможуть кадрові агентства. Витратьте час і наберіть грамотних і технічно підкованих працівників. Не шкодуйте коштів на навчання ваших співробітників, різноманітні тренінги підуть їм тільки на користь.

А незабаром професіоналізм ваших співробітників окупить вкладені в них кошти. Створення свого ітернет-магазину дозволить збільшити кількість продажів. Покажіть всі достоїнства вашого магазину, зробіть зручний каталог продукції, з докладним описом кожної моделі. На окремій сторінці зробіть кошик замовлень.

Якщо клієнта влаштує запропонований вами товар, він зробить замовлення, а ви організуєте доставку замовлення на будинок. Приділіть увагу рекламі вашого магазину. Додайте пару банерів, які говорять про відкриття, де-небудь в центрі міста. Роздавайте листівки перехожим, можна віднести інформаційні листи по фірмам, пов’язаним з сільським господарством. Дайте рекламу на радіо і телебачення.

У день відкриття влаштуйте свято, це приверне увагу перших відвідувачів. Можете звернутися в будь-яку святкову агентство або ж самостійно прикрасити кульками вхід і приміщення магазину, приготувати якусь святкову виставу з частуванням. Пам’ятайте, головне в торгівлі – це шанобливе, доброзичливе ставлення до клієнта. Грамотне консультування, увага до кожного відвідувача створить вам хорошу репутацію і забезпечить постійних покупців на довгі роки. Великий вибір товару, гарне обслуговування справлять враження на клієнта, який стане не тільки сам приходити до вас знову і знову, але і буде рекламувати ваш магазин серед своїх друзів і знайомих.

Залишити відповідь