Як організувати прокат дитячих велосипедів, самокатів, роликів

Як організувати прокат дитячих велосипедів, самокатів, роликів. У міських парках останнім часом для дітей організовують прокат електромобілів. Можна побачити, як дитина їжі на «машині», а поруч з ним йде хтось із дорослих. В цьому є щось, що йде до нас зі своїх спогадів дитинства. І виникло враження, як і нас в дитинстві водили на такі цікаві розважальні атракціони як велосипед напрокат. Було звичайно весело і непередбачувано. У міських парках останнім часом для дітей організовують прокат електромобілів.

Можна побачити, як дитина їжі на «машині», а поруч з ним йде хтось із дорослих. В цьому є щось, що йде до нас зі своїх спогадів дитинства. І виникло враження, як і нас в дитинстві водили на такі цікаві розважальні атракціони як велосипед напрокат. Було звичайно весело і непередбачувано. Технології розвиваються з кожним днем, на зміну старим, прийшли нові моделі, які називаються електромобілями, від яких малеча сучасна отримує масу вражень і казкових емоцій, радість.

Задоволення, що отримується малюками, спонукає на думку, а чи не відкрити в своєму місті такий же парк розваг і бачити щасливі очі дітей, їх забавні особи, від прокату на велосипеді, машинах, самокаті, всілякі методи пересування, участі в цікавих гонках, в тому, що їм дійсно до душі. Звичайно ж, крім велосипедів можна на прокат давати самокати, ковзани, скейтборд, ходулі, лижоролерів і багато іншого, що тільки радує. Але російські ходулі, які були забуті також можна пустити в хід, в цьому немає нічого поганого, навпаки це плюс. Спершу, придбайте кілька велосипедів для підлітків, деяка кількість роликів, разом із захисним шоломом, наколінниками, налокітники.

Варто подбати і про техніку безпеки, дозволяти дітям розважатися лише під розпис мами і тата. Хочеться відзначити, що витрачені суми за літній період встануть на місце, плюс принесуть прибуток. Далі, в наступному році в хід можна пустити ролики, велосипеди і скейтборд для дорослих. Щоб вони і діти були поруч постійно, на виду один у одного. Щоб відкрити майданчик для прокату розважальної техніки для малюків, вам потрібно зробити розрахунки. Велосипеди будуть варіюватися в сумі від 2-3 тисяч, самокати від 1000 гривень, ковзани роликові від 900, військово-промислового комплексу щодо захисту від 500 грн. У спільну справу вам доведеться вкласти близько 15-20 тисяч грн. Далі, через час сума повернеться з доходом від прокату.

Також, весь прибуток можете пускати в справу, розширювати при цьому свій бізнес. Можна купити бракуючі речі, але це тільки на початковому етапі, в першому сезоні, так як далі у вас все буде. Слідкуйте за технікою, час від часу їй потрібен буде догляд. Справа дуже прибуткова, за раз є можливість отримувати зразкову в місяць 50 тисяч грн. За весь сезон прокату ви зможете заробити півмільйона, це не буде марною тратою, а навпаки чудовою нагодою розбагатіти. Коли ваша справа полізе, як то кажуть »в гору», ви зможете найняти співробітника, замість себе і займатися просто розпорядженнями, стежити за виручкою і зносом, давати доручення, отримувати прибуток.

Ще у вас буде можливість за бажанням, почати нову справу.

Залишити відповідь