Як організувати бізнес з пошиття штор

Як організувати бізнес з пошиття штор. Затишок житла неможливий без декору, який передбачає прикраса у вигляді килимів, картин, штор, але ткати килими і писати картини є досить важким і копіткою справою і вимагає особливих навичок і вмінь, тоді як пошиття штор – досить легкий і, не менш важливо, прибутковий бізнес. Відкриваючи свій салон штор, вивчіть споживчий ринок, виявите потенційного покупця (доходи, житлові умови і так далі), далі приступайте до написання бізнес-плану, де чітко розрахуйте прайс-лист і базові витрати. Затишок житла неможливий без декору, який передбачає прикраса у вигляді килимів, картин, штор, але ткати килими і писати картини є досить важким і копіткою справою і вимагає особливих навичок і вмінь, тоді як пошиття штор – досить легкий і, не менш важливо, прибутковий бізнес. Відкриваючи свій салон штор, вивчіть споживчий ринок, виявите потенційного покупця (доходи, житлові умови і так далі), далі приступайте до написання бізнес-плану, де чітко розрахуйте прайс-лист і базові витрати. Визначтеся, чи хочете Ви відкрити магазин штор або ж ательє пошиття штор, а може два в одному?

Таким чином, можна реалізовувати як вже готовий товар, так і займатися індивідуальним кроєм і пошиттям штор. Свої досягнення можна розмістити в якості роздрукованого портфоліо, а також створити сайт свого салону в мережі Інтернет із зазначенням моделей і їх фото, а також можливих способів покупки. При відкритті салону штор врахуйте базові витрати, тобто оренда приміщення, його ремонт, закупівля ресурсів, виготовлення або покупка готового товару. Ці витрати можуть скласти 30-40 тисяч доларів. З них близько половини буде потрібно на необхідне обладнання: швейні машинки, оверлоки та інше, – не забувайте про тканини і витратних матеріалах.

Для невеликої економії можна придбати підтриману техніку, але будьте готові в такому разі до швидкої поломки. До того ж застаріла техніка не завжди здатна якісно себе показати в роботі з сучасними тканинами. Грамотний персонал – запорука успіху У світі існує маса різновидів штор: класичні, австрійські, римські, французькі, нитяні і інші. В випадку, якщо Ви самі не володієте технікою крою та шиття, можна взяти в штат фахівців, які як раз зможуть розібратися в тонкощах пошиття будь-якого виду штор, а відповідно проконсультувати покупця у виборі тканини або готового продукту. Так само Ваш колектив має розуміти різницю всіх існуючих в цьому направленіістіляхі вміти виконувати різні види кріплень.

Пам’ятайте, що успіх підприємству в сфері послуг приносить його персонал, до складу якого повинні входити не тільки майстри з пошиття та ремонту, продавці, але і дизайнер-консультант, а щось і не один. Саме дизайнер точно розбирається в області оформлення сучасного житла. Він також консультує майбутніх замовників за моделями, стилям і тканинам, а відповідно здійснює безпосереднє спілкування з клієнтом. Переконайтеся, що фахівці Вашого колективу обов’язково вміють правильно проізводітьнеобходімие виміри, зможуть грамотно і перспективно надати кліентулюбую інформацію щодо м’якого декору його квартири і останніх тенденцій в моді. Правильна і грамотна робота фахівця значно збільшує прибуток будь-якого магазину. Відкриваючи свій бізнес, пам’ятайте всі ці нюанси і враховуйте вміння і креативні здібності Вашого персоналу.

Вибір приміщення – важливе завдання Місце салону штор дуже важливо для успішності справи, оскільки саме місцезнаходження та його доступність можуть визначити попит і ваші пропозиції на нього. Так, наприклад, ательє в недорогому спальному районі краще зробити небольшімс наявністю готовоготовара. Розмістити його бажано поблизу від магазинів, що пропонують меблі, будівельні матеріали або предмети інтер’єру. Вартість товару такий точкідолжна бути не високою, помірною. Навпаки, в престижному районі можна підняти ціну, запропонувавши даний ательє з послугою ексклюзивних дизайнерських проектів, як на основі готовихштор, так і на базі індивідуального крою.

У приміщенні ділового центру целесообразнопредлагать недорогі практичні штори, в тому числі офісні варіанти. Добре б, щоб обраний Вами приміщення для майбутнього бізнесу пошиття штор мало високі стелі і простір з можливістю збільшити торгову вітрину готовим товаром. Ета сама вітрина повинна бути відмінно освітлена і кидатися в очі потенційному покупцеві. Краще зробити дві різні вітрини, протилежні наприклад, щоб в одній розмістити готові штор, в інший зразки тканин.

Не варто заважати одне з іншим: або штори загубляться, або тканини будуть непривабливі. Не позбавляйте свого клієнта можливості все ретельно подивитися, пріглядеться. Вітріна – це обличчя Вашого салону, і від неї залежить успіх Вашого магазину, тому вона повинна бути оформлена максимально професійно. Слід в своєму салоні передбачити задоволене комфортне місце для надання консультацій про тканини, моделях, дизайні штори обговорення умов роботи і укладення угоди. Крім виставкових зразків тканини і фурнітури хотілося б присутність каталогів зразків не тільки тканини, але і витратних матеріалів, а також виконаних робіт із зазначенням вартості та невеликим описом. Невелике портфоліо покаже Вас з кращого боку і дозволить клієнтові зрозуміти, що він звернувся за адресою.

Якщо Ви віддаєте перевагу відкривати два в одному: і ательє, і магазин готових штор, – то цілком можливо відокремити одне від іншого різними офісними приміщеннями. Зрештою цех з пошиття виробів можна розташувати окремо від торгової точки, до того вона може бути не одна. Врахувати треба і те, що майстерня не вимагає добре доступного і густонаселеного розташування, на відміну від салону, для якого як раз ці фактори особливо важливі. Не думайте, що салон штор обмежується тільки пошиттям індивідуальних проектів. У вашого покупця завжди повинен бути максимальний вибір: готові моделі, ексклюзивні варіанти, різноманітність тканини і фурнітури, – що-то так точно придбає. Як правило, житлові будівлі однотипні, вікна в них однакового розміру, і штори повинні бути відповідними.

Це забезпечить покупця упевненістю в обраної моделі. Додаткові послуги Як доповнення можна пропонувати ремонт і зміна крою готових виробів, в тому числі придбаних поза Вашою салону. Зараз все більше набуває популярностьзапрос роботи «під ключ». Відповідаючи позитивно на такий запит, пам’ятайте, що Вам належить чималий обсяг роботи.

Залишити відповідь