Як організувати бізнес з миття вікон

Миття вікон не вимагає великих стартових капіталовкладень. Проте слід враховувати, що бізнес навіть із такими мінімальними початковими інвестиціями вимагатиме набагато більше витрат, ніж купівля відер та губок.

Як організувати бізнес з миття вікон

Передусім потрібно передбачити вкладення в навчання персоналу, придбання обладнання, автомобіля, розробку сайту, дизайну логотипу компанії і, звичайно ж, не обійтися без страховки.

Ви можете починати і поодинці. Але при розробці бренду завжди потрібно враховувати не ваше нинішнє становище, а те, чого ви маєте намір прагнути. Виходячи з цього, і потрібно складати свій бізнес-план, розробляти логотип та робити сайт.

Миття вікон, як бізнес, має два напрямки: комерційний та житловий. Якщо ви тільки починаєте свої кроки у цій галузі приватного підприємництва, то можете розпочинати з житлового напряму. Вам, на початку вистачить і стандартного набору інструментів у вигляді скребків, губок, миючих засобів і сходів. Але, якщо не зупинятися на цьому самому примітивному і низькому рівні, слід задуматися і про спеціальне обладнання. Слід вкласти кошти у придбання цистерни з брандспойтом, яка дозволить вам дуже швидко відмивати вікна на великій висоті, не використовуючи при цьому альпіністське обладнання та не підключаючись до внутрішньобудинкової системи подачі води. Ви зможете працювати швидко, ефективно та головне автономно. Це особливо цінується замовниками.

Якщо ж ви готові досягти певних висот у цьому напрямі бізнесу, то слід подумати про освоєння комерційного спрямування.

У комерційному миття вікон існує чотири напрямки. Перше – генеральне прибирання вікон, яке здійснюється усередині приміщень і лише вручну з мінімумом обладнання. Друге – зовнішнє миття вікон офісних будинків незначної висоти. Третє миття вікон на верхніх поверхах висотних будівель. Тут потрібне спеціальне обладнання (люльки та кріплення), а також підготовлений персонал з досвідом скелелазіння. І четвертий – самі висотні будівлі, але вже з доступом до об’єкта знизу за допомогою підйомників.

Якщо ви маєте намір відразу охопити всі чотири напрямки, приготуйтеся до значних стартових інвестицій. Вам доведеться придбати кран, тому що постійно його орендувати – викидати свої гроші на вітер. Один із фахівців у цій галузі Крістофер Уокен зазначає, що його фірма віддає перевагу миття вікон із доступом через дах. Для сторонніх спостерігачів це виглядає ефектно, і вони думають, що працюють справжні професіонали і тому запрошують частіше їх.

Залишити відповідь