Як організувати бар. Якщо ви хочете зайнятися ресторанним бізнесом, заснування власного бару – мабуть, найкращий варіант. Але щоб досягти успіху в цій справі, потрібно відповідально підійти до організаційних питань: вибір приміщення, підбір страв, навіть висвітлення в такому закладі варто приділити пильну увагу. Якщо ви хочете зайнятися ресторанним бізнесом, заснування власного бару – мабуть, найкращий варіант. Але щоб досягти успіху в цій справі, потрібно відповідально підійти до організаційних питань: вибір приміщення, підбір страв, навіть висвітлення в такому закладі варто приділити пильну увагу. Як організувати бар з нуля. Ви повинні скласти докладний бізнес план, який в подальшому значно допоможе вам отримувати якомога більше вигоди ще з самого початку розвитку вашої діяльності.
Вам знадобляться: 1) Ліцензія на продаж алкоголю; 2) Персонал; 3) Меблі; 4) Зареєстроване юридична особа; 5) Кошти на рекламу і розвиток самого бізнесу. Бар – це не дешеве місце швидкого харчування, тому слід прорахувати майбутні витрати. Рекламна кампанія, шеф повар, контракти з постачальниками продуктів і напоїв вимагають хороших вкладень. Якщо виникнуть труднощі з вашими засобами, доведеться залучити грошові вклади з боку, подумавши про інвестора, або ж взяти кредит в банку. Непоганим ходом є франшиза, тобто відкриття бару під якимось відомим брендом напоїв. Дізнайтеся більше про ринок попиту і пропозицій, але тоді варто дотримуватися певних рамок, це стосується, наприклад, цінової політики.
Визначте, як ви бачите ваш заклад (спорт-бар, коктейль-бар). Можна піти іншим шляхом, спираючись на певну аудиторію, наприклад, бар в американському стилі, ірландський бар або бар, який зможуть дозволити собі звичайні студенти. Варто спочатку задуматися, за допомогою чого ваш заклад буде приносити основний дохід. Деякі ресторатори ставлять значну націнку на напої, пропонують платні розважальні послуги (більярд, караоке), ви можете встановити депозит за стіл або стягувати плату за вхід після певної години. Щоб усе виглядало якісно, ??вам доведеться витратитися на хороший посуд, інтер’єр і інші складові приємної атмосфери в барі.
Відкриття недорогого закладу потребує не таких великих вкладень, але засновникам таких закладів нерідко доводиться вкладати свої кошти на охорону, камери спостереження і часту зміну працівників. Одним з найважливіших питань є складання меню, назви страв часто пов’язані з концепцією бару. У спорт-барах зазвичай п’ють пиво, а значить, в такому місці повинен бути вибір відповідних цьому напою закусок. Елітних закладів необхідно мати широкий вибір напоїв міцніше: віскі, текіли, рому.