Як купити готовий бізнес – працює інтернет магазин

Як купити готовий бізнес – працює інтернет магазин. У наш час інтернет став невід’ємною частиною нашого життя. Він служить не тільки засобом отримання інформації, але так само через інтернет можна здійснювати покупки. Сьогодні цілі підприємства і фірми продаються за допомогою всесвітньої мережі. Це дозволяє обійти довгі процедури оформлення та впровадження бізнесу.

Все більшим попитом стали користуватися численні інтерент-магазини. Все більше підприємців спрямовують свої погляди в цьому напрямку. І є сенс не створювати з нуля такий проект, а купити готовий, працюючий ресурс. У наш час інтернет став невід’ємною частиною нашого життя.

Він служить не тільки засобом отримання інформації, але так само через інтернет можна здійснювати покупки. Сьогодні цілі підприємства і фірми продаються за допомогою всесвітньої мережі. Це дозволяє обійти довгі процедури оформлення та впровадження бізнесу. Все більшим попитом стали користуватися численні інтерент-магазини. Все більше підприємців спрямовують свої погляди в цьому напрямку. І є сенс не створювати з нуля такий проект, а купити готовий, працюючий ресурс. Чому краще купити вже готовий інтернет-магазин?

Купівля готового інтернет-магазину дозволить заощадити час. Вам не доведеться звертатися в спеціалізовану веб-студію, а потім чекати виконання вашого замовлення. Та й в грошовому плані частіше дешевше купити щось готове, ніж створювати з нуля. Готові інтернет-магазини, які адаптовані для здійснення продажу в Рунеті, коштують від 10 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – сум, які доступні кожному. Ви купуєте готовий проект, повністю придатний для експлуатації.

На ринку є велика кількість пропозицій і вибір досить різноманітний. Перед здійсненням операції ви зможете попередньо ознайомитися з усіма доступними можливостями конкретного проекту. При покупці готового інтернет-магазину ви отримаєте наступні переваги: – Зручний і зрозумілий інтерфейс; – Ви можете користуватися каталогом товарів, який вже представлений в магазині; – Будь-які варіанти доставки товару: EMS, DHS, пошта Росії та ін. Передоплату можна робити онлайн; – Будь-який покупець матиме можливість відстежувати стан замовлення через свій особистий кабінет; – Магазин приймає будь-які електронні платежі і може бути об’єднаний з різними платіжними майданчиками; – Ваші прайс-листи (в форматах XML, CSV, YML) будуть доступні для потенційних покупців на таких популярних торгових майданчиках Рунета, як Товары@Mail. ru або Яндекс-Маркет; – Інтернет-магазин може бути об’єднаний з системами Exсel і 1С, а так само з найбільш популярними соціальними мережами.

Який інтернет-магазин краще купувати? Найбільш вигідними нішами для інтернет-магазинів є продажу взуття та одягу, а також різних видів електроніки і побутової техніки. Неухильно зростає попит і на такі товари як: мобільні телефони, парфумерію, косметику, товари для тварин, подарунки, товари для будинку. Вибирайте те, що цікаво вам, орієнтуйтеся на власні переваги і інтереси.

Добре вивчіть купівельний попит на ті види продукції, які ви будете реалізовувати через ваш інтернет ресурс. Найменш популярні товари є сенс виключити з каталогу. Ще одне з рішень – займатися реалізацією продукції від виробників. Для цього виду діяльності є спеціальний термін «нішеваніе». Прозондуйте ситуацію.

Дізнайтеся, які виробники є на ринку в вашому регіоні або місті і хто з них готовий реалізовувати свої товари через інтернет. Запропонуйте їм свої послуги. Багато виробників не мають свого інртернет-магазину і будуть раді співпраці з вами. Набирає обертів і такий напрямок в сфері продажів як дропшоппінг. Цей термін означає реалізацію товарів від постачальників з інших міст або країн. Наприклад дешевої електроніки або одягу з Китаю.

Переваги цього виду торгівлі полягає в тому, що вам не потрібно буде обладнати власний склад для зберігання, так як він вже є у постачальника. Ще один варіант – це продавати вироби власного виробництва, яке у вас вже є або яке ви можете налагодити надалі. Де шукати пропозиції і як правильно укласти угоду? Перш ніж зробити покупку, ви повинні ознайомитися з деякими параметрами, на які потрібно звертати увагу при виборі інтернет-магазину: – Дізнайтеся скільки реальних продажів було абсолютно на даному ресурсі – Зверніть увагу на те, яка кількість людей відвідують даний сайт, якщо в день ця цифра становить менше 100 чоловік, то швидше за все прибутковість цього інтернет-магазину буде вкрай низькою – Ще один параметр сайту – його вік (який можна дізнатися за допомогою сервісу seogadget. ru), якщо сайту менше року, то, швидше за все, продавець реалізує його через низьку прибутковість – Ключовий фактор – це ступінь індексації магазину основними інтернет-пошуковими системами (Google і Яндекс). В ідеалі ця величина повинна бути близька до 100%. Якщо кількість проіндексованих сторінок менше 50%, то даний ресурс містить неякісний і неунікальний контент. – Якою буде вартість реклами, яка використовується в об’єкті придбання проекті – Уточніть по яких каналах відбувається придбання і продаж товару Щоб уникнути накладок і непорозумінь, ви повинні вивчити всі основні умови роботи з постачальником продукції.

Яка буде мінімальна ціна за одиницю товару та в якій кількості він буде поставлятися. Ви можете зробити покупку на біржі готових сайтів. Біржа – це спеціалізований майданчик, на якій відбувається угода з купівлі-продажу ресурсу. Перевага тут полягає в тому, що весь процес буде контролюватися співробітниками біржі і вони простежать щоб ви отримали всі необхідні ключі доступу, а також щоб проект був переоформлений на ваше ім’я. Які заходи необхідно провести після покупки? Дізнайтеся які товари користуються найбільшим попитом.

Для цього необхідно враховувати кількість запитів на wordstat. Враховуйте, що деякі товари мають сезонний попит. Так само не зайвим буде відслідковувати попит і на додаткові, супутні товари. Встановіть лічильник відвідувань на вашому сайті, щоб знати наскільки ваш магазин цікавий для покупців. Основний дохід російського інтернет магазину складає трафік з провідних пошукових систем (Google і Яндекс), тому не допускайте, щоб ваш сайт забанили (тобто заблокували) або до нього були застосовані штрафні санкції. Наповнюйте ваш магазин тільки якісними і унікальними матеріалами.

У звіті по аудиту повинен бути розділ про те, якими SEO параметрами володіє ваш інтернет ресурс. Аналізуючи отримані результати, ви можете вносити коригування і зміни в роботу. Уточніть у вашого постачальника умови відвантаження і доставки товару, а також кількість продукції на складах. Подумайте над тим, як ви будете відправляти товар одержувачам. Необхідно подбати про те, щоб покупець міг вибирати спосіб доставки. Варіанти: кур’єрська служба, самостійний вивіз зі складу, пошта Росії, доставка за допомогою транспортної компанії.

Націнку на товар робіть близько 50%. При дотриманні всіх основних умов готовому інтернет магазину забезпечений старт протягом одного дня. І напрямок даного виду бізнесу досить привабливо і перспективно. Розвивайте свій інтернет-магазин. Зробіть інтерфейс ще більш зручним та зрозумілим користувачам. Не перевантажуйте ваш сайт зайвою інформацією, покупець повинен легко знайти цікавий для його товар і всю необхідну інформацію.

Залишити відповідь