Як імпортувати товари з-за кордону

Як імпортувати товари з-за кордону. Імпорт загрніжних товарів, став дуже популярним і затребуваним. У зв’язку з тим, що імпортні товари відрізняються ціною і якістю, і дуже привабливі для російських споживачів. А також імпорт може бути вигідним і для підприємців, набуваючи закордонний товар, Можна отримати прибуток понад 100%. Наприклад деякі автомобілі, привезені з-за кордону тут будуть продаватися в два рази дорожче, ніж купувати їх в Європі і розмитнити. Імпорт загрніжних товарів, став дуже популярним і затребуваним. У зв’язку з тим, що імпортні товари відрізняються ціною і якістю, і дуже привабливі для російських споживачів. А також імпорт може бути вигідним і для підприємців, набуваючи закордонний товар, Можна отримати прибуток понад 100%. Наприклад деякі автомобілі, привезені з-за кордону тут будуть продаватися в два рази дорожче, ніж купувати їх в Європі і розмитнити.

Важливою перевагою являетсяеще і то факт, що ви можете бути впевнені в автентичності придбаних брендових товарів. Ще один вигідний фактор це інфляція, від якої залежать ціни, адже в нашій країні зростання інфляції, має дуже швидкий темп. У Литві або Польщі ціни практично нерухомі, ще в цих країнах безмірне кількість усіх можливих знижок. Побутова техніка в Росії на 15-25% дорожче ніж в цих державах, що дуже вигідно і білоруським підприємцям. А для зберігання товарів, краще звернутися до Калінінградської області. Ввезення авто дрібниць і аксесуарів з цих країн ближнього загрніжжя, дуже вигідний, так як там вони коштують на 30% дешевше. Сприяє цьому наявність одних кордонів з двома країнами Європи.

Розмитнити товар можна на Калінінградську область, це дозволить заощадити обігові гроші, здійснюючи оплату ПДВ та мита, але лише при факті реалізації продукції. Ще один плюс – імпорт – бізнесу це робота з постачальниками і клієнтами на високому європейському рівні. Так само дуже важливо, що це бізнес не вимагає великих вкладень, вам знадобляться ваші особисті якості кмітливість, комунікабельність, дипломатичність і удачі. В середньому по статистики за 2013 рік імпорт зріс з Франції до Росії.

Що ж потрібно, щоб почати бізнес імпортних товарів? Ну для початку варто визначитися з декількома дуже важливими критеріями: – Як розмитнити і перевозити товар, – Де і який товар коштує закуповувати, – Розрахувати собівартість, – Як знайти постачальників і як з ними працювати. Важливо ознайомитися і вивчити нормативно-правову базу, що відповідає за ввезення товару в Росію. Зараз дуже популярний цей бізнес, серед жінок, які сидять вдома і озброївшись комп’ютером з інтернетом і телефоном, заробляють великі гроші в цій сфері. Тому, як ви розумієте почати цей бізнес зовсім не важко, але необхідно обзавестися клієнтами, напрацювати клієнтську базу.

Ключове завдання, це якийсь все ж товар імпортувати. Між іншим, допомогти вам у цьому виборі можуть російські посольства або консульства, які можуть надати інформацію про платоспроможність цікавлять вас компаніях, про дистриб’юторів. Не виключайте ймовірність імпорт – бізнесу через інтернет, де ви зможете скористатися доставкою поштових відправлень. Розгляньте цей варіант, ознайомтеся з цінами, з запропонованим товаром Європейських інтернет – магазинів. Необхідно провести аналіз європейського ринку.

А також укладання договорів з банками спеціалізованих на міжнародному бізнесі, де ви зможете придбати корисну інформацію про ринки і виробниках. Налагодивши бізнес контакти і зв’язки з передбачуваними постачальниками, переконавшись в їх надійності, можна перейти і до укладення договору, і тоді можете сміливо стартувати. Тепер саме час обговорити доставку, закупленого товару в нашу країну. На сьогоднішній день ви можете доставити свій товар за допомогою поїздів, літаків, автомобілів або є мульти модальний вид перевезень. Від того який вид перевезень ви виберете залежить, яка кількість часу буде йти ваша «посилка» і безпосередньо з якої країни вона йде. Крім перевезення вантажів, деякі фірми включають в себе супутні послуги, а саме оформлення вантажів на митниці, консалтинг, супровід і страхування вантажу. Наприклад перевезення товару на автомобілі в Російську Федерацію з Бельгії, близько 6-7 днів, з Франції 5-8 днів.

Взагалі автоперевезення вважаються більш популярним і затребуваними, так як більше 40% вантажів з Європи в Росію здійснюється саме автотранспортом. Авіаперевезення відрізняється досить швидкою доставкою, а саме 2-3 дня плюс охорона, супровід і консалтинг. Імпорт, в нашій країні – це митний режим, під назвою «випуск для внутрішнього споживання» або «випуск у вільний обіг», а взагалі який використовується багатьма в побуті термін «імпорт» в кодексі Російської митному кодексі зовсім не використовується. Імпорт-це ввіз товарів на митну територію, для подальшої реалізації на внутрішньому ринку. Ці маніпуляції регулюються міжнародним угодою. Оформлення товарів контролюється митним кодексом РФ, в їх контроль потрапляють усі товару, крім тих, що використовують в міжнародних перевезеннях і декларуванню підлягають всі товари, що перевозяться через кордон. Для того що б почати свою імпорт – діяльність, потрібно укласти договір з передбачуваним виробником або продавцем, в банку зробити паспорт угоди, сертифікувати товар, обраний для реалізації в Росії, оплатити всі необхідні мита і провести розмитнення товару.

Митна чиста або як частіше говорять, розмитнення товару, передбачає оформлення документів і платежів, контролюючим органам необхідно буде надати пакет документів, що вказують підстави імпорту і умови, рахунки фактур, накладних, сертифікатів якості, вантажна декларація митниці і договір поставки. Варто підкреслити, що правильність заповнення (ВМД) вантажна декларація митниці дуже важливий нюанс в розмитненні товару. Ввезення товарів є декларація ТД4 і ТД3, так само є інструкція як їх заповнювати. Детально з усім переліком необхідних документів для митного оформлення товару можна вивчити в наказі Федеральної митної служби Росії №536, від 25,04,2007 року.

Крім цього, необхідно пройти консоль валютний, які роблять митні служби нашої країни проводячи великі імпортні операції. При сумі, що перевищує 5 000 доларів, потрібно пред’явити паспорт угоди, який оформляють разом з контрактом. Обчислення митної вартості є в статтях 20-24 закон про «митний тариф». В основному використовується метод виявлення митної вартості за ціною угоди з товарами. Сплатити мито можна в будь-якій валюті, а розмір ввізного мита регулюється урядом Російської Федерації відповідно до номенклатури зовнішньої економіки передбачуваної діяльності. Митний розмір тарифу встановлюється урядом Росії за № 718 від 27.11.2006 року. Наше законодавство передбачає варіанти і повного звільнення від сплати мита митниці, і тарифні пільги.

А крім мита митниці, є митні платежі. Це акцизи, митні збори і податок на додану вартість (ПДВ). Всі зазначені платежі повинні бути сплачені протягом 15 діб з моменту надання товару органам митниці, при недотриманні термінів передбачені штрафи. Є три види зборів митних, а саме: за супровід, за зберігання і за митне оформлення. Існує список товарів, що не накладених митним зборами і з цим списком можна ознайомитися в статті 357.9 митного кодексу Російської Федерації. У повному обсязі доведеться сплатити податок на додану вартість і акцизні митні збори, якщо товар потрапляє в категорію вільний обіг.

Існує випадки, де суми акциз підлягають податковому відрахуванню. Для того що б імпорт – бізнес не створив великих проблем, варто уважно складати необхідні договори, серйозно поставитися до складання всіх документів, що посприяє швидкому отриманню свого вантажу, а так само підвищить успіх вашого підприємства.

Залишити відповідь