Як і де знайти постачальника одягу. В наш час знайти потрібного постачальника одягу для магазину буває не так просто, але все-таки можливо, якщо мати необхідні знання в методах пошуку і вміння побудувати довгострокові відносини, засновані на довірі. Постачальники потрібні в першу чергу для надання допомоги доставки товару. Як і де необхідно шукати постачальника одягу для магазину? В наш час знайти потрібного постачальника одягу для магазину буває не так просто, але все-таки можливо, якщо мати необхідні знання в методах пошуку і вміння побудувати довгострокові відносини, засновані на довірі. Постачальники потрібні в першу чергу для надання допомоги доставки товару. Як і де необхідно шукати постачальника одягу для магазину?
По-перше, потрібно націлитися на певного покупця. По-друге товар повинен бути новітнім і відповідати модним тенденціям. По-третє речі повинні поєднуватися між собою. По-четверте товар повинен користуватися попитом. Саме за цими критеріями потрібно шукати постачальника одягу для магазину. Пропозиції від постачальників одягу. Постачальники поділяються на два типи продажів: великий опт і дрібний опт. Великий гурт поставляє товар великими партіями.
Це підійде тільки для великих організацій, у яких бізнес вже процвітає. Для тих же, хто тільки відкриває магазин краще скористатися послугами дрібнооптового постачальника, тоді буде можливість купувати товар не великими партіями. У магазинах, що працюють за системою франчайзингу, питання про постачальників відпадає сам собою. Пропозиції по такій системі найчастіше невигідні для підприємця. Багато постачальників займаються постачанням одягу в такі магазини як секонд-хенд та сток. Пропонуючи своїм клієнтам санітарну обробку товару, малий знос, гарна якість, прямий закуп у виробників з Європи, Великий асортимент. Ціна залежить від ваги мішка, місця доставки, якості товару, сортування.
Товар, куплений через інтернет, доставляється за допомогою транспортної компанії. Стічні речі бувають двох видів. Залишки минулої колекції з магазинів Фабричні залишки тому одяг шиється з запасом на 10-15% Постачальники продають стік або в кулях, чи поштучно ціна буде залежати від бренду, найменування товару вартість буде вище, в порівнянні з секонд-хендом. У магазинів, які торгують кількома брендами, є два варіанти: Виробляти закупівлі у постачальників, які беруть одяг у виробників. Замовити якісний стік.
Магазини, які торгують одним брендом, виробляють закупівлі колекціями, у постачальників які працюють безпосередньо з виробником. Пошук постачальників. Найефективніший спосіб в пошуку постачальників одягу це інтернет. Для цього в пошуковику набираємо оптовий продаж одягу, оптові поставки одягу, одяг оптом і т. д. Також можна переглянути перелік популярних постачальників одягу. Закуп в інтернеті дуже часто загрожує тим, що ми купуємо не те, що представляли, так як картинки з сайтів не відповідають реальності. Якщо компанія, у якій ви вибираєте товар, знаходиться в вашому регіоні, то цих проблем можна уникнути, відвідавши її особисто. Також в інтернеті можна відвідати бізнес-форум, на якому можна поспілкуватися з підприємцями, консультантами, постачальниками.
Дуже непогано було б побувати на регіональних виставках, на яких можна безпосередньо поспілкуватися з виробниками і укласти договір на більш вигідних для вас умовах. Необхідно вивчити всіх постачальників: терміни доставки, умови співпраці, вартість товару, репутацію, відгуки клієнтів, якість товару і багато іншого. Після того як всі проаналізуєте можна приступати до відбору. Як не помилитися з вибором постачальника одягу? У вас вже сформувався величезний список постачальників в результаті вашого пошуку. Тепер приступимо до отсортіровке.
Невигодних і недобросовісних відразу викреслюємо зі свого списку. Після цього залишиться не так вже й багато варіантів. Існує п’ять типових помилок при виборі «свого» постачальника: Поганий товарний вигляд. Якщо в каталозі представлені неякісні знімки, то скоріше за все якість матеріалу, залишає бажати кращого. При виборі потрібно звертати свою увагу на склад матеріалу, розміри і більш детальну інформацію краще дізнаватися у менеджерів компанії.
Ненадійні постачальники. Найкраще при виборі керуватися здоровим глуздом. Вибирати слід перевірені часом компанії, які вже себе зарекомендували на ринку збуту, а не новоспечені. Величезний обсяг закупівлі. Не слід першу партію закуповувати у великих розмірах.
Навіть якщо вам пропонують гарну знижку це може бути просто виверт щоб збути недоброякісний або застарілий товар. Маленький обсяг закупівлі допоможе нам оцінити якість одягу. Не слід проводити закуп поточного сезону. Зимова колекція одягу завжди закуповується восени, але ні в якому разі не взимку. Не варто купувати відразу різноманітного товару у постачальника, доцільніше розпочати з малого, а в подальшому в разі потреби розширити асортимент. Якщо залишиться величезна кількість непроданих речей, їх неможливо буде реалізувати в подальшому.
Оформлення угоди. На поставку товару укладається договір, в якому має прописуватися умови поставки товару, його оплати, умови по товару. Необхідно вказувати точні відомості про купується товар (артикул, розмір, кількість, якість і т. д.) це потрібно для того щоб вам не привезли товар який ви не замовляли. Дуже часто виникають розбіжності з приводу розрахунків між постачальником і підприємцем. Для цього краще відразу обумовлювати процес оплати так щоб він влаштовував обидві сторони.
Відповідальність за зневагу договору несуть як постачальник, так і покупець однаково. Для того щоб уникнути суперечок потрібно виконувати свої обов’язки в термін. Варіанти відносин з постачальниками. Для того щоб отримати вигідну співпрацю, потрібно під час переговорів вміти переконати постачальника у своїй позиції тим самим змусивши постачальника погодиться на невигідні умови.
Цей спосіб вважається найбільш вигідним з точки зору економіки. Такий метод напевно не буде довгостроковим. Розраховувати на вигідні умови можуть лише ті підприємці, які вже досягли певного статусу на ринку. Одним із способів отримання знижки, є метод порівнювання двох постачальників, знижуючи вартість на товар до тих пір, поки один не поступиться з метою придбання клієнта. Також існує ще один вид співпраці – партнерство. Він буде розрахований на довготривалі стосунки. У разі підтримки постачальника при не завжди вигідних умовах, можна бути впевненим, що будь-яке надходження буде виконано в строк і потрібній кількості.
Цілком розумно буде дотримуватися обох принципів, так як перший спосіб не розрахований на довгі стосунки, але і не варто з усіма постачальниками співпрацювати не в свою користь. Сумлінних постачальників насправді достатньо. Просто потрібно навчитися відсортовувати непотрібні фірми. Першу закупівлю варто здійснювати вкрай обачно, щоб не нарватися на неякісний товар. Гарненько перевірити всі можливі варіанти порівняти всі пропозиції. І тільки після ретельного аналізу укладати договір.