Як і де заробити грошей дітям

Як і де заробити грошей дітям. Робота для дітей у віці від 10 років і старше є важливою підготовкою до майбутнього життя. У цьому віці дитина вже отримує уроки життєвого досвіду, починає розуміти, що таке відповідальність. Самостійний заробіток грошей допоможе дітям закріпити ці знання і отримати нові. Крім цього, робота допоможе дитині виявити свої здібності, а також здобути навички в поводженні з грошима, можливо, і економії.

Робота для дітей у віці від 10 років і старше є важливою підготовкою до майбутнього життя. У цьому віці дитина вже отримує уроки життєвого досвіду, починає розуміти, що таке відповідальність. Самостійний заробіток грошей допоможе дітям закріпити ці знання і отримати нові. Крім цього, робота допоможе дитині виявити свої здібності, а також здобути навички в поводженні з грошима, можливо, і економії.

Далі ми розглянемо, де дітям можна заробити гроші. Виконання простої некваліфікованої роботи під силу будь-якому підлітку, тим більше є стимул – він отримає за це гроші. Розклеювання оголошень. Сама найпростіша робота, де не треба досвіду або навичок, крім одного – вміння швидко переміщатися по місту за короткий час. (Для батьків, однак, тут важливо знати зміст даних оголошень.) Poctalon?. Роботу листоношею можна знайти не тільки в поштових відділеннях, а й в різних фірмах, які поширюють рекламні листівки, проспекти, каталоги по міських поштових скриньках.

Мийка автомобілів. Якщо дитині вже 13 років, можна вибрати і цю роботу. Це фізична робота і оплата за неї вище. Але є свої ризики – можлива алергія, так як доводиться мати справу з миючими засобами; імовірний ризик подряпати машину, що призведе до наслідків. Кур’єри. Робота кур’єром – для дітей старше 13 років (фізично розвиненим), тому як доведеться розвозити деякі товари або кореспонденцію в різні райони міста. Прибирання території.

Роботу з прибирання території можна часто знайти в приватних фірмах. Підтримувати порядок на виділеній території, виконати нескладні разові роботи по благоустрою під силу кожному підлітку. Роздача рекламних листівок і флаєрів. Нескладна, але основна робота – роздати, як можна більше листівок в людних місцях. Цю роботу можуть запропонувати рекламні та маркетингові агентства. Реклама товарів і дегустації.

В супермаркетах проводиться дегустація продуктів (йогурти, сири, напої, ковбасну продукцію та ін.), Яку устраіватпромоутори. За невеликими стійками або столиками потрібно пропонувати спробувати цю продукцію. Фасувальники в прикасових зонах в супермаркетах. У години «пік» супермаркети залучають до роботи підлітків для упаковки продуктів в прикасовій зоні. Продавець. Діти можуть продавати, наприклад: квіти, свої вироби. Або працювати помічником продавця.

Можна знайти багато інших способів підробити. Наприклад: навесні – садити квіти, восени – прибирати листя, взимку – сніг і т. п. Привчайте дітей до самостійності, тим більше що підлітки самі прагнуть до неї. Не забороняйте, якщо у дитини з’явилося бажання заробити гроші. Підтримайте його, допоможіть у виборі роботи і… побажайте удачі!

Залишити відповідь