Як і де купити або продати сайт з доходом. Безліч інтернет ресурсів сайтів сьогодні приносять своїм власникам відчутний дохід. Цей дохід може бути як пасивним (наприклад, від розміщення реклами на сторінках популярного сайту або навіть блогу), так і активним – доходи, одержувані за рахунок інтернет комерції або покупки і продажу сайту. Придбання готового сайту, що приносить такий дохід, вигідно відрізняється від самостійногоБезліч інтернет ресурсів сайтів сьогодні приносять своїм власникам відчутний дохід. Цей дохід може бути як пасивним (наприклад, від розміщення реклами на сторінках популярного сайту або навіть блогу), так і активним – доходи, одержувані за рахунок інтернет комерції або покупки і продажу сайту. Придбання готового сайту, що приносить такий дохід, вигідно відрізняється від самостійного розвитку подібного проекту «з нуля» істотно нижчим рівнем ризику. Успіх в просуванні нового сайту спирається на особливі професійні якості та особисті підприємницькі характеристики його творців, якими володіють не всі. У деяких випадках створення нових ресурсів просто перешкоджає висока конкуренція в конкретної тематичної області. Купівля готового сайту стає в таких випадках єдиним доступним варіантом запуску цікавить Вас ділового проекту.
Торгові майданчики, де можна купити сайт. Вимоги безпеки змусили ринок готових інтернет-ресурсів сконцентруватися в рамках декількох спеціалізованих бірж. Такі біржі отримують комісійну винагороду як раз за гарантії «чистоти» і безпеки угод, в яких вони беруть участь як посередник. Основні майданчики, де можна викупити готові сайти: Flippa: найбільша міжнародна біржа, тут розміщуються сайти будь-якими мовами. Безліч пропозицій розміщується як корпоративні угоди (тобто разом з сайтом ви купуєте і компанію, юридична особа).
Телдері: торгова площадка для сайтів російською. Основу комерційних пропозицій становлять сайти інтернет-магазинів. Сектор корпоративних угод, дуже розвинений на Заході, в України тільки починає формуватися. Придбати в інтернеті готовий бізнес або фірму поки ще не так легко. Скільки коштує купити сайт? Ціна комерційного сайту визначається співвідношенням доходу, який він приносить, і стандартного терміну окупності угоди.
Продавці ресурсів з пасивним доходом зазвичай просять за них суми, окупаються потоком грошових надходжень сайту приблизно за два роки. Сайти з активним доходом окупаються для покупця за вдвічі менший термін. Перспективні сайти зі значними обсягами потенційних надходжень можуть оцінюватися дорожче, і відповідно термін їх окупності трохи вище, але мова йде тільки про оціночних цифрах. У реальності покупець такого сайту може виявитися в значному виграші, якщо доходи дійсно перевершать очікування. Високий ризик іноді грає на руку сміливим підприємця.
Сайти, орієнтовані на негайний дохід, і використовують тому активну монетизацію (маса реклами, білінгу і платних для користувача опцій) вважаються менш перспективними в тривалому періоді, і тому повинні окупатися набагато швидше. Коректна процедура придбання сайту. Головні показники, що впливають на ціну інтернет-ресурсу: Середні цифри відвідуваності – необхідно орієнтуватися на відвідування, здійснювані зі сторінок пошукових систем, коли користувач сам шукає даний ресурс. Кількість переходів по перехресним посиланням менш значуще.
Ступінь оптимізації – намагаючись отримати додаткову увагу користувачів, багато сайтів переповнюються малозначимой інформацією різної спрямованості. Оцінюють служби пошукових систем надають таким ресурсам низькі оцінки, і з часом вони перестають з’являтися в результатах пошуку. Наявний рівень доходів – оцінити його необхідно за період не менше півроку до моменту виставлення на продаж. Динаміка доходів може багато розповісти про причини, за якими власник побажав з ним розлучитися. Витрати на підтримку – багато сайтів виявляються просто занадто дорогим задоволенням для покупця. Методи отримання доходів – ключовий фактор, що визначає ціну.
Всіх деталей угод з придбання сайтів в короткому матеріалі не викласти, тому рекомендуємо точно слідувати інструкціям боку, є гарантом угоди (найчастіше їм є сама біржа). Ймовірні ризики угоди. Навіть при дуже обережний підхід повністю уникнути небезпек неможливо. Сайт може (з різних причин) бути виключений зі списку надійних або якісних пошуковою системою, і навіть заблокований на рівні провайдерів (наприклад, наглядовими органами). Часта помилка багатьох підприємців полягає ще і в тому, що придбавши готовий проект, вони практично не піклуються про його підтримці. Ніяка ідея сама по собі не може приносити дохід без додатка достатніх зусиль.