Вирощування картоплі як бізнес

Незважаючи на високу конкуренцію, вирощування картоплі на продаж – рентабельний та прибутковий бізнес. Картопля – невід’ємна частина раціону харчування мешканців нашої країни. Але також вирощування овочів – важка фізична праця. Саме тому багато сімей поступово відмовляються від самостійного виробництва та схиляються до закупівлі продукції на весь осінній та зимовий період. Середньостатистичний громадянин за статистикою за рік вживає приблизно 110 кг картоплі. Звичайно, ринок практично повністю заповнений, але якщо вам вдасться надати високоякісний продукт – ви зможете зайняти своє місце в цій прибутковій справі. Фундук – дуже смачний і дорогий продукт. Насправді це невибагливий чагарник, що не вимагає особливих умов оранки. Якщо правильно вибрати сорт, то, як і при вирощуванні гарбуза, великий урожай можна отримувати за будь-якого клімату. А термін зберігання стиглого зірваного горіха триває 3-4 роки.

Займаючись вирощуванням ліщини на продаж, ви можете створити досить прибутковий пасивний бізнес. Влагоджувати гроші та сили потрібно буде лише на старті. Через два роки ви отримаєте перший прибуток, а через три – вкладення повністю окупляться. Далі ви щороку без особливих зусиль отримуватимете чистий пасивний дохід. Горіхи будуть працювати на вас, не вимагаючи особливого догляду.

Де використовується фундук

Цей вид горіхів займає перші місця за кількістю корисних речовин серед інших продуктів. У маслі фундука містяться жирні кислоти, вони зміцнюють наше серце та судини, запобігають накопиченню холестерину в крові та забезпечують нормальний ріст та розвиток усіх тканин нашого організму. Крім того, стимулюється робота головного мозку та людський організм отримує багато енергії. А також він дуже смачний і користується попитом. Ви не знайдете жодної людини, яка б не любила цукерки та шоколад з великим цілісним фундуком. І тому, звичайно, будь-яка кондитерська фабрика із задоволенням закупить ваш товар. Попит зростає величезними темпами і в перспективі зростатиме і надалі. Ще цей товар реалізовується як і самостійний товар. Він не потребує реклами. Ви легко знайдете як дрібних, так і великих оптових покупців.

Технологія вирощування

Для будь-якого сільськогосподарського виробництва потрібна земля. Якщо ви братимете її в оренду, зважайте на важливу особливість – обов’язковий викупити. Не забувайте, перший прибуток ви отримаєте лише за два роки. Через три роки чагарники досягнуть максимального зросту. Догляд за фундуком не потребує особливого розуму та зусиль. Але для отримання максимального врожаю все ж таки потрібно дотримуватися простих правил:

— підібрати сорт, відповідний типу клімату та складу ґрунту;

— найкращі варіанти ґрунту – чорноземи та сірі лісові, не люблять фундуки піщаних та заболочених ґрунтів. Глибока і часта оранка не потрібна;

— висаджувати саджанці найкраще восени, у жовтні;

— полив потрібний тільки в районах із досить сухим кліматом;

— перед посадкою слід рясно удобрити ґрунт органікою та мінеральними речовинами. Через один рік чагарники знову потребують хорошої підгодівлі, у наступні роки це робити вже не потрібно; збирати врожай слід коли горіх сам випадає із зеленої обгортки. Бажаємо успіху у вашому горіховому бізнесі. У цій справі у вас буде мало конкурентів, що дасть змогу мати добрий прибуток.

Залишити відповідь