Виробництво сухих сніданків

Виробництво сухих сніданків – 300 тисяч стабільного прибутку в місяць і більше: величезні можливості для бізнесу. Сухі сніданки – це продукція, яка дуже популярна в Європі. Середній європеєць з’їдає близько чотирьох кілограмів такої їжі за рік. В Україні цей показник набагато нижчий, але останні дослідження показали: у нас рік у рік споживанняподібної продукції зростає майже на 30%. Тобто цей напрямок досить перспективний.

Сухі сніданкиІнтерес до сухим сніданків збільшується з кількох причин:

 1. Культ здорового способу життя. Особливо це спостерігається в останні кілька років. Навіть ті люди, які далекі від спорту і правильного харчування, поступово починають замислюватися над тим, яку базу вони закладають для свого здоров’я в майбутньому. Багато хто прагне переходити на корисну їжу, відмовлятися від шкідливих умов. Саме тому сухі сніданки і мюслі купуються все більше.
 2. Зростання добробуту населення. Звичайно, це стосується далеко не всіх, але люди, які відносяться до середнього класу, мають можливість більше заробляти. З появою інтернету стало чимало можливостей підробити, зайнятися чимось крім основного виду діяльності. А це – зайві гроші, які можна витрачати на більш якісне харчування.
 3. Ефективність реклами. Взагалі будь-який сучасний продукт може стати успішним – реклама в цьому відіграє одну з визначальних ролей. Якщо грамотно піднести товар, це добре позначиться на продажах. У нашій країні поки не така явна конкуренція в цій сфері. Так, сніданків такого плану чимало, але реклами, яка визначила б повальну популярність, поки немає. Якраз зараз можна встигнути зайняти вигідну нішу, залучити не тільки нових покупців, а й клієнтів інших марок.

АСОРТИМЕНТ КОМПАНІЇ

Щоб охопити якомога більше клієнтів, необхідно зробити ставку на різноманітність товарів. Кукурудзяні, вівсяні пластівці, мюслі з злаків – це основа виробництва. При цьому можна робити як чисті продукти, так і суміші, які сьогодні користуються колосальною популярністю. Суміші припускають додавання горіхів, меду, сухофруктів, цукатів, насіння. Комбінації можуть бути різними – тут доведеться поекспериментувати. Дуже хороший варіант – сніданки, збалансовані за участю дієтологів. За допомогою фахівця можна розрахувати інгредієнти суміші, а також калорійність і корисність конкретної порції.

Ця інформація дається на упаковці, завдяки чому підвищується лояльність покупця і інтерес до марки.

ПРИМІЩЕННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ: ЩО ЗНАДОБИТЬСЯ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЗАДУМКИ

Розміри майданчика, яка буде обрана під виробництво, залежать від того обороту, на який робиться ставка. Так, щоб виробляти вісімдесят кілограмів продукції кожну годину, знадобиться близько 250 кв. метрів площі.

Обов’язково потрібно склад для готової продукції – не менше 30% від всієї ділянки. Устаткування в даній сфері не найпростіше. До обов’язкових елементів відносяться:

 • Транспортер (завантажувальний).
 • Бак для кондиціонування і змішувач.
 • Екструдери та вібросито.
 • Сушарка, конвеєр, сепаратор і т. д

Виробництво сухих сніданків – реалізація задумки

Лінія для виробництва сухих сніданків

На виробництві повинні бути можливості для безперешкодної поставки води, оскільки подібна техніка споживає до дванадцяти кубів води на годину. Споживається багато і електроенергії. Для обслуговування 250 квадратних метрів знадобиться команда мінімум з шести чоловік.

Також потрібно буде вирішити питання з упаковкою – вона, як правило, закуповується у стороннього виробника вже в готовому вигляді. Доведеться вкласти гроші і в розробку власного унікального дизайну – економити на цьому не потрібно, так як цей момент буде безпосередньо впливати на ефективність продажів.

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОДУКЦІЇ

Поставка товару в даному випадку здійснюється в роздрібні мережі, при цьому орієнтуватися для початку варто на маленькі магазинчики і павільйони, районні торгові точки, приватні продажу.

Можна розглянути і сервіси доставки їжі . У великих супермаркетах можуть бути проблеми з конкуренцією і контрактами, за якими кращі місця вже зайняті розкрученими брендами. Тобто ринок в даному випадку доведеться завойовувати поступово. Можна зрушити фокус реклами на різні фітнес-центри і тренажерні зали – під таку публіку досить вигідно створити власний інтернет-магазин. Таке точкове залучення клієнтів може мати великий успіх. Тим більше продукція подібного виду дуже затребувана серед людей, що стежать за своєю фігурою.

ВИТРАТИ НА РЕКЛАМУ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Виробництво сухих сніданків – сфера, в якій економити на рекламі не можна, потрібно вкладати в усі доступні моменти. Особливу увагу слід приділити соціальним мережам – там дуже багато груп, присвячених здоровому способу життя. А ще можна орієнтуватися на співтовариства матусь, тому що такі покупці часто беруть сухі сніданки для своїх діток. Якщо щомісяця рекламувати продукцію, використовуючи всі можливі інструменти, доведеться витрачати близько 7-15 тисяч рублів. Але ці вкладення будуть того коштувати.

СКІЛЬКИ МОЖНА ЗАРОБИТИ?

Це один з тих варіантів бізнесу, коли потрібно буде вкласти чимало грошей.

Так, на оренду приміщення, комплект обладнання і стартову кількість сировини потрібно буде витратити близько 700 тисяч гривень. Сюди треба додати близько 80 тисяч – це фонд заробітної плати. В середньому собівартість пластівців становить тридцять гривень за один кілограм. При оптовому продажі кілограм коштує вже п’ятдесят гривень. За 8 годин роботи на описаному виробництві випускається 640 кілограмів продукції, при продажу якої прибуток за вирахуванням собівартості становить 12,8 тисячі гривень.

І це тільки один робочий день. Тобто заробітки від 300 тисяч в місяць – це реальний показник для такого виробництва. А якщо компанія відкриє свій роздрібний магазин або інтернет-майданчик, ціни вже будуть не оптовими, а заробітки можуть серйозно зрости. З урахуванням часу на завоювання аудиторії окупність проекту відбудеться десь через дев’ять місяців.

ПЛЮСИ БІЗНЕС-ІДЕЇ

 1. Хороші заробітки на затребуваній продукції.  Прогнози показують, що в країні споживання таких товарів в найближчі роки буде рости, а тому зараз саме час задуматися саме про такий бізнес.
 2. Величезні можливості для реклами. Сухі сніданки подобаються різним людям – незалежно від їхніх занять, матеріальне становище і смаків. А тому і рекламувати їх можна абсолютно для всіх, використовуючи можливості друкованих ЗМІ, телебачення, радіо і т. Д.
 3. Різноманітність асортименту. А ще можна придумувати авторські рецепти, завдяки чому інтерес з боку потенційних покупців виросте. Сьогодні дуже популярно все нестандартне і цікаве.
 4. Зрозуміла схема продажу. В даному випадку винаходити велосипед не потрібно – все вже багато разів перевірено в дії, залишається тільки скористатися наявними напрацюваннями.

МІНУСИ БІЗНЕС-ІДЕЇ

 1. Потрібно мати навички керуючого або шукати досвідченого людини, який зможе зайнятися всіма справами компанії, а також спілкуванням з співробітниками. На цьому буде триматися успіх підприємства.
 2. Досить значна сума первинних вкладень. Без капіталу в цій сфері не обійтися, так як обладнання коштує чимало. 
 3. Наявність конкуренції. Її не можна назвати дуже великий, але все ж на ринку є великі марки, з якими доведеться боротися. І тут дуже важливо мати хороший дизайн упаковки, якісну і доступну продукцію з вигідними особливостями

Залишити відповідь