Виробництво пончиків як бізнес

Сьогодні ми хотіли б у черговий раз поговорити про виробництво та продаж фаст-фуду. Їжа завжди була і буде актуальною за будь-якої економічної ситуації. А за сучасних дуже швидких темпів життя велика кількість людей не має часу на повноцінний обід. Існує широкий спектр закладів, які пропонують швидку їжу. Різноманітні кондитерські кафе, млинці, не кажучи вже про хот-доги та шаурму. Один з варіантів – невеликий кіоск, по випічці та одночасному продажу пончиків. З цього може вийти невеликий, але досить стабільний та прибутковий бізнес.

Пінчики – це улюблені ласощі більшості дітей та дорослих. Тільки уявіть, ароматні, пишні, смачні, можливо навіть із солодкою начинкою або посипані пудрою. Вони користуються грандіозним попитом серед населення будь-якої пори року. Подібний бізнес може мати різні формати. Можливе відкриття кондитерського цеху або організація невеликого кафе. Але сьогодні ми зупинимося саме на кіоску. Такий варіант має найменшу ймовірність ризику і підійде навіть для підприємців-початківців.

Етапи бізнес-плану

Неможливо створити успішний бізнес без ретельної підготовки. Тут, звичайно, не обійтися без хорошого бізнес-плану. Презентуємо ефективний приклад:

1. Аналіз попиту цю продукцію, конкуренції на місцевому ринку, розрахунок рентабельності.

2. Збір необхідних документів та юридичне оформлення бізнесу.

3. Вибір формату передбачуваного закладу (сьогодні ми розглядаємо скриньку) та придбання відповідного обладнання.

4. Оренда приміщення.

5. Підбір та прийом на роботу досвідчених сумлінних працівників та їх оформлення.

6. Створення та просування маркетингової стратегії (акції, знижки, розширення асортименту).

7. Обов’язково, розрахунок майбутнього прибутку та термінів окупності майбутньої справи.

8. Подальший розвиток (відкриття мережі закладів).

Обладнання

Усі ці етапи прості та типові для будь-якого малого бізнесу. Питання може виникнути обладнання. Зупинимося на цьому детальніше. У нашому випадку все дуже просто. Знадобиться один апарат для випічки пончиків, і вам вирішувати який розмір. Пончікова машина середньої величини, якої цілком достатньо для створення обороту продукції в невеликому кіоску, обійдеться вам від 200 до 500 $. Гідність такого варіанту в тому, що ви готуватимете за миттєвим замовленням, швидко і вміло, а не продавати вже готові. Дивовижний аромат свіжої випічки приваблює клієнтів ще з далека, збуджує великий апетит. Такий рекламний хід абсолютно безкоштовний і має стовідсотковий успіх. Це ваш козир.

Таким чином, для відкриття пончикового кіоску вам знадобиться мінімальний стартовий капітал в 6000-7000 $. Окупність залежатиме від потоку покупців на день. Але вам не варто хвилюватися, сучасне життя з його шаленою швидкістю не залишає інших варіантів для суспільства. Люди змушені харчуватися у закладах швидкого харчування. Пончики — дуже привабливий для цього варіант.

.

Залишити відповідь