Виробництво пінопласту як бізнес

Сфер, у яких є можливість реалізувати себе як підприємця дуже багато. У цій статті пропонуємо розглянути дуже перспективну ідею – виробництво пінопласту як бізнес. Завдяки високому попиту та застосуванню цього матеріалу в багатьох сферах нашого життя, цей вид діяльності принесе добрий дохід своєму власнику.

Пінопласт вважається відмінним тепло- та шумоізоляційним матеріалом, який благополучно використовують у сфері будівництва (наприклад утеплення стін та фасадів будинків), торгівлі, суднобудування, виробництва. Він є екологічним та нешкідливим для здоров’я, а також дуже зручний у застосуванні та довговічний. Сировиною для виготовлення пінопласту є гранули полістиролу.

Процедура виробництва полягає в наступному:

— спінювання гранул до зростання їх розміру в кілька разів;

— просушування та вилежування сировини протягом доби. За цей період усередині гранул нормалізується тиск;

— закладка матеріалу в спеціальні блоки для створення необхідної форми, під впливом пари кульки розширюються і склеюються;

— вилежування блоків;

— різання пінопласту необхідних розмірів і форм.

Для того щоб організувати бізнес на виробництві пінопласту, найперше, що необхідно зробити – це легалізувати свою діяльність.

Далі переходьте до пошуків добре вентильованого та опалювального приміщення, площею не менше 100-150 кв. м. з водопостачанням та електрикою (380 Вт). Стелі мають бути мінімум 4 метри заввишки. Продумайте окреме місце, де буде зберігатися готова продукція.

Обладнання, за допомогою якого можна виготовити пінопласт із гранул полістиролу, не складне в установці, експлуатації та сервісі. Вартість лінії з основних вузлів залежить від кількості та якості. У середньому становить 13000-15000$, в яку входить спінювач, пневмотранспорт, бункер вилежування, форми для преса, комплект для різання, дробарка та пакувальник.

Кількість найманих робітників, яких потрібно буде найняти, залежить від продуктивності обладнання . Розрахунок відбувається так: 1 співробітник на 6 м. куб. пінопласту за годину.

Варіантом реалізації готової продукції може бути і опт, і роздріб. Основними клієнтами у цій сфері є будівельні компанії. Займіться самостійним пошуком замовників, розмістіть оголошення у місцевих ЗМІ, інтернеті із зазначенням переваги роботи саме з вашою фірмою.

При правильному підході до справи та виготовлення якісного пінопласту ваше підприємство може окупитися вже протягом року і почати приносити прибуток, що є дуже добрим показником у цей час. Ринкова вартість кінцевого продукту значно вища за собівартість.

Не забувайте, перед тим як зайнятися будь-якою підприємницькою діяльністю слід скласти грамотний розгорнутий бізнес план своєї ідеї та вивчити ринок. Успішної реалізації ваших планів!

Залишити відповідь