Виробництво магнітів на холодильник в домашніх умовах

Виробництво магнітів на холодильник в домашніх умовах Продовжити розповідь про виготовлення магнітів, логічно буде описом способів втілення ідеї цього бізнесу. У статті ми розповімо про виготовлення магнітів і розглянемо 2 способи: виготовлення плоских магнітів (на основі магнітного вінілу) і виготовлення об&’ємних (сувенірних) магнітів. Варіант перший Виготовлення магнітів на основі. Продовжити розповідь про виготовлення магнітів, логічно буде описом способів втілення ідеї цього бізнесу. У статті ми розповімо про виготовлення магнітів і розглянемо 2 способи: виготовлення плоских магнітів (на основі магнітного вінілу) і виготовлення об&’ємних (сувенірних) магнітів. Варіант перший Виготовлення магнітів на основі магнітного вінілу.

Визначення та види магнітного вінілу описані в окремій статті. Тут же розглянемо способи його застосування: Спосіб перший. Купуємо магнітний вініл з товщиною 0,4 мм і матовим або глянсовим покриттям, відповідним для струменевого принтера. Тепер просто друкуємо вибрані зображення. Це найпростіший варіант, але у нього є свої недоліки: Магнітний вініл коштує дорого, амаленькая товщина способствуетмаленькой силі тяжіння. Тому такі магніти підходять тільки для разових виконань і певних замовників. Магніти на основі магнітного вінілу не надто якісні і прослужать недовго.

Такий недолік утворюється через відбитка принтера. Спосіб другий. Залежно від ціни і завдань, друкуємо вибрані зображення на фотопапері або спеціалізованих картонах. Купуємо вініловий магніт (можна вибрати як з клейовою основою, так і без неї, але в такому случаенужно буде приклеювати вручну). Ламініруем обрану картинку і приклеюємо на вініл. Обидва способи не потребують особливих навичок і однаково придатні для домашньої роботи.

Устаткування, яке знадобиться для виготовлення магнітів на дому: Комп&’ютер, зі встановленою програмою для корекції зображень (фотошоп або подібної) Кольоровий струменевий принтер (чим дорожче принтер, тим вища якість друку). Інструмент для різання. Вініл м&’який і розрізати його легко звичайними ножицями, але для того, щоб краї вийшли рівні і красиві краще придбати спеціальні різаки типу шабельного різака, або роликового. По можливості можна придбати і ріжучий плоттер, для створення магнітів різних форм. Магніти в формі тварин, метеликів або мульт-героїв мають дуже хороший попит. До того ж така різка забезпечує економію на матеріалі, тому що раскройка вінілу йде вже під наявний формат.

За кількістю обладнання для бізнесу, ми бачимо, що витрати будуть мінімальні (близько 2000 доларів на все обладнання). Як приміщення потрібна невелика кімната (15-20 метрів). Такий бізнес окупить себе протягом півроку. Варіант другий Виготовлення об&’ємних магнітів. При виготовленні об&’ємних магнітів застосовується технологія, схожа з виготовленням фігурок і садових скульптур.

Виглядіт вона так: Знаходимо потрібну форму, можна використовувати будь-які скульптури або медальони. Добавляем до німта, що потрібно на нашу дизайну або з&’єднуємо їх і отримуємо нову фігуру. Можна також знайти скульптора ізаказать йому ізготовленіенужной форми. На основі нашого макета потрібно зробити форми заготовки. При цьому потрібно пам&’ятати, що ці форми будуть нами використовуватися не один раз, тому бажано робити їх зі спеціалізованого матеріалу, наприклад, з латексу. Роблячи відбиток обраної фігурки, варто звернути увагу на такі моменти, як: 1. Зображення повинно бути об&’ємним тільки з одного боку, друга сторона повинна бути плоскою для кріплення магніту.

2. Форма для відбитків повинна бути без вад. Неприпустимі тріщини, міхури повітря і ін. Вибираємо матеріал, який будемо використовувати для виготовлення магнітів. Приклади такого матеріалу: стоматологічні пластмаси, поліхлорвініл, смоли, двокомпонентні епоксиди типу «холодної зварювання» рідкі пластмаси, акрілатний порошок, епоксидні і поліефірні смоли. Але найдешевший спосіб це гіпс, замешаний на клеї ПВА. Але для того, щоб магніти з гіпсу були міцними, їх обов&’язково потрібно розкривати поліуретановими фарбами. Найкраще, звичайно, перед тим, як почати працювати, з&’ясувати які матеріали є саме у Вашому регіоні, довідатися про ціни на сировину і порівняти собівартість магнітів з різного матеріалу. Головне, щоб сировина була недорогим і не потребувало додаткового термо-обробці або особливих умов зберігання. До речі, не всі смоли підходять для виготовлення магнітів в домашніх умовах, тому що деякі є токсичними, що теж необхідно пам&’ятати. Заливаємо готовий матеріал в форми (краще приготувати кілька форм, так буде швидше) і виробляємо вакуумну обробку, щоб позбутися від повітряних бульбашок. Необхідне обладнання для цього це герметична коробка, до которойпрісоедінен вакуумний насос. Розміщуємо туди форми і, за допомогою насоса, відкачуємо повітря. Останній етап фарбування. Краще всегодля цього підходять покриття з поліуретанів. Вони забезпечують магнітів додатковий захист. Завершальною стадією є приклеювання самого магніту. Якщо заготовка легка, то використовуємо магнітний вініл товстіший, а якщо ж наш магнітик вийшов важким, потрібно буде використовувати «справжній магніт» (такі магніти продаються у вигляді монеток). При реалізації ідеї домашнього бізнесу другим способом, знадобиться помічник. Ніякого спеціального устаткування при цьому не потрібно.

Залишити відповідь