Виробництво і продаж кондитерських виробів – бізнес з нуля

Виробництво і продаж кондитерських виробів – бізнес з нуля. Жодне торжество не обходиться без торта, і кожен наш день за чашкою чаю – тістечка, печиво та інші солодощі. Мало хто залишається зовсім холодний до кондитерського мистецтва. І може глибоко в дитинстві, знайдуться ті, хто мріяв про свою пекарні або кондитерській крамниці. Але доросла людина повинна розуміти, що кондитерський бізнес не такий простий і вимагає певних знань в цій області для успішного його ведення. Те, що кондитерські вироби будуть постійно присутні і завжди залишаться затребувані, дає розуміння, що такий бізнес, це велика прибуток. При цьому його ведення дуже непростий процес.

Прибуток. Ефективність ведення бізнесу на кондитерських виробах досягає 30%. Основна з проблем – термін окупності, який може затягнутися до 3х років. Якщо за цей час ви проявите себе в бізнесі найкращим чином. Те затребуваність вашої продукції буде висока круглий рік і в будь-який день тижня. Кондитерська різноманітність в бізнесі.

Залежно від використовуваних інгредієнтів, всі види кондитерських виробів діляться на дві основні групи: цукристі та борошняні. Група цукристі включає в себе цукерки, зефір, креми, халва, цукати, шоколад та ін. Борошняні відносять до себе печиво, торти, вафлі, пиріжки, булки, тістечка та ін. При використанні цукристих виробів в своєму бізнесі, ви отримаєте менше конкуренції. Але «цукровий» бізнес – це великі вкладення, в два, а то і в три рази перевищують «борошняної». Щоб почати, завжди потрібна геніальна ідея, яка буде вас відрізняти від решти ринку. Ну і звичайно розрахувати свої сили і фінансові можливості. Спершу потрібно вибрати спрямованість.

Чи готові ви робити або просто продавати. Звідси вибираємо або кондитерських цех, або кондитерську лавку (магазин). Відкриття кондитерського цеху. Витрати на «борошняної» бізнес складають близько 300 тисяч доларів, що є майже в 2 рази менше «цукрового». Але для початку вам буде потрібно здійснити великий обсяг робіт. Початківцю кондитерському цеху знадобиться виробнича площа (400-1000 кв. м) на якій повинно бути не менше 7 функціональних приміщень. У обов’язковий мінімум входить кремовзбивалку, електроплита, трьох-шестисекційною піч, два промислових холодильника (для сировини і готової продукції), кондитерські столи і дрібний інвентар.

Для випікання булочок і пиріжків знадобиться тістомішалка. Слід врахувати витрати на закупівлю сировини та інгредієнтів для виробництва. Оформлення дозвільної документації зажадає ще вкладень. Так само витрати на робочий персонал, і різні непередбачені і дрібні потреби. Необхідно вирішити як ви будете доставляти вашу продукцію, визначити кількість автотехніки, забезпеченою холодильним обладнанням.

Головним завданням ставати пошук досвідчених кондитерів. Хороших спеціалістів завжди не вистачає, а освіти отриманого в вузах не завжди достатньо щоб ними стати. Розташування цеху. Доставка даного роду продукції дуже локалізована, в силу швидкопсувних властивостей. Перевезення її в інші міста або країни, дуже проблемний і трудомісткий процес. Тому варто вибирати великі центри та наближені дрібні міста. Кондитерських цех у великому місті дуже вигідне рішення.

У великому місті пошук клієнтів набагато простіше. На початку можна звернутися в невеликі магазини, що торгують кондитерської продукцією. Кожен житель міста розуміє, що таких безліч, але прагнути треба до співпраці з великими торговельними центрами або супермаркетами. Найкраще в таких випадках оборот товару збільшиться і продукції буде потрібно робити більше. Замовлення приватного характеру користуються великою популярністю.

Весільні торти і частування, випічка до дня народження, від продажу якої ви отримаєте більше, ніж вкладіть. Цей напрямок варто розвивати разом з основним оборотом, так як це не постійна грунт для торгівлі. Широкий спектр продукції, що виробляється. Займаючись кондитерським справою, ви можете виробляти різну продукцію. Це може бути печиво, булки або пиріжки, вафлі, торти і багато іншого або все разом. Звичайно випускати продукцію різних видів менш ризиковано, ніж займатися виробництвом лише в одному обраному напрямку.

Тут вам буде потрібно індивідуальність і креативність, створення особливої продукції, конкурентоспроможної з уже зарекомендували себе на ринку лідерами і постояльцями. При підставі «цукрового» бізнесу, будуть потрібні вкладення в розмірі 700 тис. Доларів. Більшість з них піде на покупку механізованого устаткування для виготовлення продукції. При цьому пошук співробітників буде легше, ніж на ручне виробництво. Так як таке виробництво набагато масштабніші, знадобитися велика площа, для всього обладнання. Такий товар не так скоро псуватися, що дає гарантії на успіх в його реалізації.

Знаючи яке безліч такої продукції на нашому ринку, варто розуміти, що конкуренція буде високою. Конкурувати доведеться з місцевої та зарубіжної продукцією, що дуже складно. Зате такий бізнес більш стабільний. Якщо ви зможете налагодити виробництво під власною маркою, перед вами відкриється можливість створити свій фірмовий магазин.

Це збільшить ваш дохід у багато разів. Конкуренція. Як було сказано вище суперництво в такій області потребують багато сил. Конкурентів дуже багато, найголовніше, щоб вам вдалося встановити вигідні ціни, за якими сміливо буде купуватися продукція, без шкоди для вас. Пам’ятайте про переваги продукції, що випускається в свята. Оформляйте свої товари в залежності від теми настав торжества, будь то новий рік, восьме березня або день всіх закоханих.

Разнообразив продукцію в зв’язку зі святом і прикрасивши її відповідним чином, ви збільшуєте свій шанс заробити ще більше. Відкриття кондитерського магазину. Виробництво досить трудомісткий процес, тому ви можете вибрати для себе відкриття магазину. Для цього необхідно здійснити моніторинг кондитерського ринку. Варто виявити який вид товару більш затребуваний, але мало доступний. Проаналізувавши прилеглі магазини і їх асортимент.

Необхідно визначити спрямованість майбутнього магазину, його асортимент і основну ідею. Виберіть вигідне розташування для магазину, з великою прохідністю. Може це буде міський парк або новий житловий район, там де це буде найбільш вигідно і затребуване. Заманювати покупців яскравими вітринами, креативними ідеями оформлення інтер’єру, цікавими назвами, незвичайним і привабливим виглядом вашої торгової точки. Створіть особливу атмосферу вашої кондитерської лавки, яка буде занурювати дорослих в безтурботне дитинство, а малюкам дарувати диво.

Нехай ваш магазин перетворитися в дитячу мрію, виткану з казок і добрих кінофільмів. Адже діти – це основні ласуни. Або віддайте більш стриманий вигляд свого магазину, але не забувайте бути творчими в цій справі. Основні правила кондитерського магазину.

Перше що повинно бути присутнім в списку вашого асортименту, це звичайно торти. Це досить дорогий і постійно затребуваний продукт. Друге, зручна заміна торту – тістечка. Набувають їх як фасовані в коробках, замість торта, так і окремо. На третьому місці всі інші солодощі. Печиво, цукерки, шоколад і ін. – Товари вічного попиту.

«Борошняні» вироби купуйте місцевого виробництва, спробуйте співпрацювати з декількома постачальниками, щоб мати у своєму розпорядженні широким асортиментом продукції, що продається. Купувати «цукрові» виробів можна як у місцевих, так і зарубіжних постачальників. Престиж вашого магазину, в першу чергу залежить від продукції, що продається. Тому до укладення угоди з постачальником, ознайомтеся з їх документами про санітарно-гігієнічних нормах. Підтримуйте співробітництво тільки з перевіреними і вже успішно проявили себе на ринку постачальниками. Буте уважні при закупівлі товарів, звертаючи увагу на терміни придатності. Це дозволить успішно реалізувати товар, без втрат.

Задумаєтеся, чи дійсно вам це під силу. Бізнес на кондитерських виробах дуже непростий. Термін реалізації продукції дуже малий. Все це викликає багато труднощів.

Перш ніж відкрити такий бізнес подумайте, чи зможете ви з ним впоратися або краще вибрати мене ризикований спосіб виробництва. А якщо вас не лякають ці складнощі, будьте уважні до термінів продукції або якості їх виготовлення. З душею і грамотно створений товар, особливо такий як кондитерські вироби може принести вам хорошу славу і прибуток.

Залишити відповідь